2020 de doğum yapacak tüp bebek hamişleri gelin berber gün sayalım🤗

Barnimm

3+1💞💞
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
733
1.045
Merhaba arkadaşlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah sağsalim yavrularınızı kucağınıza alırsınız benimde transferimin 6.günü bugün üç tane 5. Gün dondurulmuş embriyo koyuldu test yaptım inşallah beni yanıltmıyordur da bende sizinle birlikte gün sayarım

Eklentiler

melek ada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.146
1.041
Merhaba arkadaşlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah sağsalim yavrularınızı kucağınıza alırsınız benimde transferimin 6.günü bugün üç tane 5. Gün dondurulmuş embriyo koyuldu test yaptım inşallah beni yanıltmıyordur da bende sizinle birlikte gün sayarım
Yaaa çok net belli oluyor canmm. Hadi gözün aydın. Kan verirsen eminim çıkacaktır.

melek ada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.146
1.041
Çok teşekkür ederim canım inşallah rabbim gönlümdekini nasip eder eşime ve druma söz verdim günümde kan vericem pazartesi günü
En doğrusunu yaparsın canm. Ben 9. gün verdim. Bu sefer de artış olacak mı tam ikye katladı mı çok stresli geçti.

arvenlena

Harley Quinn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
686
1.027
Merhaba herkese, ben de cok yeni ogrenenlerdenim :) ayni zamanda sizin gibi dayanamayip erken test yaptirdim, 8. gun gebelik testinde kopkoyu 2 cizgiyi gorunce cok sevindik tabi :) 10. gun degerim 977, 11. gun degerim 3071. Ve inanmicaksiniz ama tek embriyo koymustu doktor :) acaba iceride bolundu mu nedir? ikiz mi acaba :) doktorum artisi cok iyi buldu, hersey yolunda dedi. yalniz bana ilk ultrason icin 14 mayisi verdiler, 11 gun sonra yani. ne dersiniz cok mu gec? baska bir doktora goruneyim mi? genelde kac gun sonraya ultrason tarihi veriyorlar?

bu arada kacinci denemeniz kizlar? benim 2. denememdi bu. ilkinde taze embriyo kullanilmisti tutmadi. bu sefer dondurulmusla cok sukur sonuca ulastik.

iyi ki bu platform var da birbirimize destek olup gorus alabiliyoruz. iyi ki varsiniz, allah emeklerimizi bosa cikarmasin saglikla kucagimiza alalim bebeklerimizi :)

Barnimm

3+1💞💞
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
733
1.045
Benim bu 4. Denemem 14 yılık evliyim iki kez normal hamile kaldım ama kimyasal oldular sonra birdaha normal olmadı 4 kez aşılama hepsi negatif ilk tüp bebekte kızıma kavuştum çok şükür 9 yaşında sonra kardeş için geçen yıl tekrar denedim taze tutmadı 3.deneme dondurulmuş tuttu fakat ocak ayında kalbi durdu kürtaj oldum buda yine son kalan dondurulmuşları denedim 3 tane koydular dün çift çizgi çıktı ama kan için pazartesi günüm walla çu takvim için zor tutuyorum kendimi

arvenlena

Harley Quinn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
686
1.027
Benim bu 4. Denemem 14 yılık evliyim iki kez normal hamile kaldım ama kimyasal oldular sonra birdaha normal olmadı 4 kez aşılama hepsi negatif ilk tüp bebekte kızıma kavuştum çok şükür 9 yaşında sonra kardeş için geçen yıl tekrar denedim taze tutmadı 3.deneme dondurulmuş tuttu fakat ocak ayında kalbi durdu kürtaj oldum buda yine son kalan dondurulmuşları denedim 3 tane koydular dün çift çizgi çıktı ama kan için pazartesi günüm walla çu takvim için zor tutuyorum kendimi
canim insallah 2. cocugunu da saglikla kucagina alirsin, ne guzel evlat sevgisini bir kere tatmissin ve de coktan buyutmussun ne mutlu sana :) ikinci cocuk da balli lokma tatlisi olur bunun uzerine :)

Yukarı Alt