2020 de doğum yapacak tüp bebek hamişleri gelin berber gün sayalım🤗

Barnimm

3+1💞💞
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
733
1.047
36
canim insallah 2. cocugunu da saglikla kucagina alirsin, ne guzel evlat sevgisini bir kere tatmissin ve de coktan buyutmussun ne mutlu sana :) ikinci cocuk da balli lokma tatlisi olur bunun uzerine :)
İnşallah öyle olur canım rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin evlat bambaşka bir şey

Barnimm

3+1💞💞
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
733
1.047
36
Günaydın kızlar ben bugün kötüyüm transferin 8. Günü gece pembe lekelenmeler oldu şimdide normal kanamaya döndü

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.698
2.419
Günaydın kızlar ben bugün kötüyüm transferin 8. Günü gece pembe lekelenmeler oldu şimdide normal kanamaya döndü
Niye kan vermiyorsunuz sonucta idrarda pozitif görülmüş kan verin muayene olun sonradan pişman olmayın hele ki kanamanız başlamış ben olsam hemen doktoruma giderdim.Belki çözülebilecek birşeyken sırf test gününü bekleyeyim diye kötü sonuçlar doğuracak bırseye sebep olacaksnız sonucta hepimiz kıymetli özel gebelikler yaşayacağız zor anne oluyoruz

Barnimm

3+1💞💞
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
733
1.047
36
Aradım canım drumu tabiki oda normal dedi progestanı iğneye çevirdi şu an yapacak başka bir şey yok dedi

melek ada

Bir mucize olsun artık...
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.615
2.788
Of o heyecanı sorma Ama çok güzel heyacanlar bunlar rabbim sağ Salim kucağımıza aldırsın çok emek verdik bu günler için
7 yıldır bu anı bekleyen biri için çok daha zor. Heyecan, korku güzel şeyler bunlar. Ama sürekli ister istemez tedirgin oluyorum. İnsallah ilk üç ayı atlatırsak gerisi daha rahat olacaktır

pperfinya

Berfin kardeş istiyor
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
403
84
Kizlar benim transferim 20 nisanda oldu doktorum yarin kese gormeye cagirdi sanki erken gibi geldi bana

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.642
1.572
Kizlar benim transferim 20 nisanda oldu doktorum yarin kese gormeye cagirdi sanki erken gibi geldi bana
Evet erken olmuş 10 gün sonrada kalp atışına çağırır ozaman benim 19 Nisa’n oldu 14 Mayıs kontrole çağırdı kese için kalbinide duyarmıyız bilmiyorum erken gibi ama sürpriz olabilir

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.642
1.572
7 yıldır bu anı bekleyen biri için çok daha zor. Heyecan, korku güzel şeyler bunlar. Ama sürekli ister istemez tedirgin oluyorum. İnsallah ilk üç ayı atlatırsak gerisi daha rahat olacaktır
14 yılda benden :KK54: Allah’ım kolaylıklar versin Doğuma kadar sabırla bekliyecez heyacanımız daim olsun 🙏🏼

pperfinya

Berfin kardeş istiyor
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
403
84
Evet erken olmuş 10 gün sonrada kalp atışına çağırır ozaman benim 19 Nisa’n oldu 14 Mayıs kontrole çağırdı kese için kalbinide duyarmıyız bilmiyorum erken gibi ama sürpriz olabilir
Ben iki kere kan verdim 8. Gun 125
10 gun 309 du betam daha sonra kan vermedim biraz merak biraz korku bakalim hayirlisi

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.642
1.572
Ben iki kere kan verdim 8. Gun 125
10 gun 309 du betam daha sonra kan vermedim biraz merak biraz korku bakalim hayirlisi
Senin değerlerin yükselişi güzel olmuş o yüzden 1000 de kese görünürmüş senin 1000 i geçmiştir o yüzden çağırmış korkma herşey güzel olucak inşallah

CreeP

Melankolik
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2007
385
139
37
:anneadayı: Merhaba bayanlar 5+3 ten. Bugun kese görmeye gittik.çok şükür gördük kalp atışını da gördük ama duymadı işi 2 hafta sonra nasipse. Bi kistim vardı dr kanamalı dedi kanama olursa korkma sakın dedi. İlaçlara da tam devam. Sizde hala o kdr ilaca devam mı bayanlar