2020 de doğum yapacak tüp bebek hamişleri gelin berber gün sayalım🤗

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.698
2.419
Bende inşallah 2020 de doğum yapacağım rabbim nasip ederse🙏 Gebeliğimi bugün öğrendim 5.gün embrıyosu transfer sonrası 8.günümdü bhcg 106.91 inşallah sağlıkla artar😊

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.773
3.405
34
Bugun keseyi gorduk.. ultrasona gore 4+3 netten yaptigim hesaplara gore 5+4 falan.. haftaya bi daha gidicem gelisimine bakilicak

arvenlena

Harley Quinn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
686
1.027
Önce lekelenmeler oldu sonra pembe kanama gibi ama sadece peçeteye geliyordu iğneden sonra tamamen kesildi canım
canim bende de oyle oldu ilk basta pembeydi sonra daha kirmizi olmustu bana da doktor igne verdi ondan sonra kesildi benimki de.

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.698
2.419
:anneadayı: Merhaba bayanlar 5+3 ten. Bugun kese görmeye gittik.çok şükür gördük kalp atışını da gördük ama duymadı işi 2 hafta sonra nasipse. Bi kistim vardı dr kanamalı dedi kanama olursa korkma sakın dedi. İlaçlara da tam devam. Sizde hala o kdr ilaca devam mı bayanlar
Ohh ne guzel kalp atışı görülünce demekki var bunun için duymaya gerek yok dimi göründüğünde sağlıklı diyor doktorlar😊bır de karından mı baktı

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.773
3.405
34
O kadar ilac dediginiz neler acaba .. ben progestan ve estrofem ve vitamin kullaniyorum. kendimle alakali olarak da cleksan ecoprin var ama onlari dogumdan sonrada kullanicam

CreeP

Melankolik
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2007
385
139
37
Vajinal baktı. Kalp atışını gördük de herşey yolunda çok şükür dedi. İki hafta sonra kalp atışı duyarız dedi. Ya progestan iğne, estofem günde 4 tane. Coraspin, dekort, oksapar kan iğnesi,crinone jel var bide tsh yükselğim var her sabah aldığım ilacım var o standart zaten de diğer ilaçlara hala devam dedi

arvenlena

Harley Quinn
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2014
686
1.027
selam kizlar ben dun 5+3'te gittim cok sukur keseyi gorduk yolk kesesi de olusmus gayet iyi dedi. gelecek hafta bir daha gidicem, kan tahlilleri fln isteyecekmis. sizde durumlar nedir? kalp atisini duyan varsa bilgilendirebilir mi ne zaman duyuluyor acaba?

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.698
2.419
Hanımlar yarın 4+5 günlük oluyor bebişim ben doktora gitmek istiyorum bugün bhcg baktırdm 2876 çıktı.Biran önce tam kan idrar vs tahlilde yaptırmak istiyorum ki bir eksiklik varsa veya bir sıkıntı ona göre takviye olsun sizlerin nasıl gidiyor süreciniz? Yarın kese görürüm diye düşünüyorum acaba yolk kese oluşmuşmudur? Sizler yolk ne zaman gördünüz?😊

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.836
7.634
27
Benimde bu gun 15 gündü kızlar 1000 kusur dedi çok şükür pazartesi günü kontrolüm var ınslalah kese gorcez hayırlıca benimde tahminim ocak annesi olcam galıba Tam bilmiyorum 🤣🤣

Havvanisa21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
77
79
27
Hanımlar yarın 4+5 günlük oluyor bebişim ben doktora gitmek istiyorum bugün bhcg baktırdm 2876 çıktı.Biran önce tam kan idrar vs tahlilde yaptırmak istiyorum ki bir eksiklik varsa veya bir sıkıntı ona göre takviye olsun sizlerin nasıl gidiyor süreciniz? Yarın kese görürüm diye düşünüyorum acaba yolk kese oluşmuşmudur? Sizler yolk ne zaman gördünüz?😊
Ben 17 nisanda transfer olsum 30 da test yaptim 1 hafta gecti kese cok net göründü görürsün sende

Buhra30

Herşeye rağmen👨‍👩‍👧‍👦🤱🏻
Kayıtlı Üye
11 Mart 2019
471
724
31
Slm arkadaşlar bende aranızda yeniyim bu gün değerim 125 çıktı inşallah artar bişi sorucam size benim iki üç gündür kasıkta ağrı var bacağıma vuruyor acaba normal mi sizde de oluyor mu enfeksiyon olmasından korkuyorum

Havvanisa21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
77
79
27
Slm arkadaşlar bende aranızda yeniyim bu gün değerim 125 çıktı inşallah artar bişi sorucam size benim iki üç gündür kasıkta ağrı var bacağıma vuruyor acaba normal mi sizde de oluyor mu enfeksiyon olmasından korkuyorum
Gayet normaldir hic korkma tutunma agrilaridir