• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 de Hamile Kalmak İsteyenler:)

Kelebeeek1987

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
100
47
Merhaba Arkadaşlar:)Ben yeni üyeyim aranıza yeni katıldım.2020 de Anne olmayı çok istiyorum.Benim gibi 2020 de hamile kalıp anne olmayı isteyen tüm arkadaşlarla burada buluşmak bu heyecanlı süreci birlikte yaşamak istedim:KK66:Birbirimizin deneyimlerinden yararlanalım birbirimize moral verip destek olalım.Hadi buyruun gelin:)Benim bat 18 ocak ve şuan heyecan ve stres içinde kıvranıyorum.kimseyle de bu durumu paylaşmadım var mı benim durumumda olan?

Sbl571

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
78
28
Benim bat da 15 2 gün önce test yaptım 2.çizgi silik çıktı dün kan verdim 20.8 çıktı değerim doktorum değerin yüksek hamilelik görünüyor ama kesin diyemem dedi 1 hafta sonra ya tekrar test yapıcak mide bulantım dünden beri ara ara ayaklarımda ağrıyor kasıklarımda baskı göğüs hassasiyeti var ama doktor kesin demediği için kendimi de umutlandırmak istemedim ayın 17 dedi ama ben yine dayanamayıp yarın kan testi yaptırcam hayırlısı bakalım canım

Kelebeeek1987

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
100
47
İnşallah Yarabbim :)hoşgeldiniiz en kısa zamanda birbirimize güzel haberler verelim.Nekadar heyecanlı ve stresli bir süreçmiş meğer.Ne zamandır bebek sahibi olmayı istiyorsunuz.Bizim ilk ayımız ama heyecandan yerimde duramıyorum ya tuttusaysa diye 😊

Kelebeeek1987

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
100
47
Benim bat da 15 2 gün önce test yaptım 2.çizgi silik çıktı dün kan verdim 20.8 çıktı değerim doktorum değerin yüksek hamilelik görünüyor ama kesin diyemem dedi 1 hafta sonra ya tekrar test yapıcak mide bulantım dünden beri ara ara ayaklarımda ağrıyor kasıklarımda baskı göğüs hassasiyeti var ama doktor kesin demediği için kendimi de umutlandırmak istemedim ayın 17 dedi ama ben yine dayanamayıp yarın kan testi yaptırcam hayırlısı bakalım canım
Ayy çok sevindiim hayırlıı olsuun😊Genel de 2 gün de bir kan testi istiyorlar 1 hafta çok bencede beklemeyin derim.2 gün de kanda ki hcg 2 katına çıkıyormuş.inşallah değeriniz yükselir.

Kelebeeek1987

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
100
47
Ayy çok sevindiim hayırlıı olsuun😊Genel de 2 gün de bir kan testi istiyorlar 1 hafta çok bencede beklemeyin derim.2 gün de kanda ki hcg 2 katına çıkıyormuş.inşallah değeriniz yükselir.
Sizce test yapmak için erken mi çıkmaz mı?yarın yaparsam bat a 4 gün kala yapmış olucam.ama diyorum ki eğer varsa silik de olsa çıkar belki diyorum.ama ben bir belirtide hissetmiyorum sanki:KK43:

Sbl571

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
78
28
Hoşbulduk Canım amin amin inşallah ben 9 aydır bekliyorum inşallah nasip olur da heyecan mutluluk la birbirimize haberveriririz adetime 3 gün kala test yaptım hiç bir belirtimde yoktu 2.çizgi silik çıkınca inanmadım ertisi gün tekrar denedim aynı çıktı dayanamayıp kan tahlili yaptım

Yukarı Alt