2020 Dondurulmuş embriyo transfer yaptıranlar

NnAaZzLI

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
17
5
31
Merhaba arkadaşlar
2020 Dondurulmuş embriyo transfer yaptıranlar var mı benim bu ay transfer olacak çok heyecanlıyım yaptıran tutanlar yazabilir mi?
doktorum Ali Osman koyuncuoğlu

aslankaplan03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
39
51
33
Merhaba arkadaşlar
2020 Dondurulmuş embriyo transfer yaptıranlar var mı benim bu ay transfer olacak çok heyecanlıyım yaptıran tutanlar yazabilir mi?
Ben temmuz reglimi bekiyorum. nasipse o süreçte yaptıracağım. şimdiden heyecanla, merakla bekliyorum.

saribaykus

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.504
1.074
27
Hayırlı olsun inşallah taze transfer olmuştum kızımı kucağıma aldım çok şükür yaşına girecek şimdi 2.için yıl sonuna doğru düşüncem var kısmet olursa :)

mrskorkut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
359
578
Merhaba bende inşallah 3.deneme için Temmuz reglim de başlayacağım ☺🌸 Pgt (Ngs ) yöntemiyle bu sefer transferim yapılacak ilk 2 transferim de başarılı idi fakat birini 5.ayda diğerini 3.ayda maalesef kaybettim kalpleri durmuştu 6 ay sonrasında hiç ummadığım şekilde doğal yolla hamile kaldım fakat onu da kaybettim 3.ay bitiminde 😔 şimdi inşallah farklı bir yöntemle 2 adet embriyo transferi için Temmuzu heyecanla bekliyorum Rabbim cümlemize sağlıklı kucağımıza alabileceğimiz evlat sevinci yaşatsın 🤲🏼🤲🏼♥😍

rikiz35

benim de bebeğim olsun
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
104
53
41
Merhaba bende inşallah 3.deneme için Temmuz reglim de başlayacağım ☺🌸 Pgt (Ngs ) yöntemiyle bu sefer transferim yapılacak ilk 2 transferim de başarılı idi fakat birini 5.ayda diğerini 3.ayda maalesef kaybettim kalpleri durmuştu 6 ay sonrasında hiç ummadığım şekilde doğal yolla hamile kaldım fakat onu da kaybettim 3.ay bitiminde 😔 şimdi inşallah farklı bir yöntemle 2 adet embriyo transferi için Temmuzu heyecanla bekliyorum Rabbim cümlemize sağlıklı kucağımıza alabileceğimiz evlat sevinci yaşatsın 🤲🏼🤲🏼♥😍
Hamile kalabiliyorsunuz ama düşük oluyorsa mutlaka genetik test yapmaları lazım yaptılar mı size rabbim bu defa kucağınıza almayı nasip etsin

rikiz35

benim de bebeğim olsun
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
104
53
41
Merhaba arkadaşlar
Benim kasımda donduruldu 17 haziranda transfer yapıldı. 7. Gün idrar testi negatif çıktı 🥺 kan tahlili için 12. Günü bekliyorum ama umudum kalmadı pek idrar testinden sonra

mrskorkut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
359
578
Hamile kalabiliyorsunuz ama düşük oluyorsa mutlaka genetik test yapmaları lazım yaptılar mı size rabbim bu defa kucağınıza almayı nasip etsin
Allah razı olsun canım benim aynı dediğini yaptık genetik test yapıldı sperm fish testi eşime biraz riskli bir değer cıktı bu sebepten PGT ngs yöntemiyle kenarda iyi olan 10 embriyodan 3ünü gönderdik 3 hafta sonra kısmetse tedavim başlıyor tam 1 ay sonra Allah izin verirse 2 adet dondurulmuş 5.gün transferim olacak cok yol katettim 4 senedir Bahçeci Fulya ile devam ediyorum pes etmedim Rabbim cümlemize artık evlat sevinci yaşatsın bu yaşadıklarımızı birtek bizler anlarız sabır duadan başka çaremiz kalmıyor.. 🤲🏼😔♥

Rssyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2017
39
17
28
Benim kasımda donduruldu 17 haziranda transfer yapıldı. 7. Gün idrar testi negatif çıktı 🥺 kan tahlili için 12. Günü bekliyorum ama umudum kalmadı pek idrar testinden sonra
Daha önceki tedavide benimde idrarda negatifti 10. Günde ama kanda pozitif görmüştüm idrarda geç çıkabiliyor umudunuzu kesmeyin

rikiz35

benim de bebeğim olsun
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
104
53
41
Daha önceki tedavide benimde idrarda negatifti 10. Günde ama kanda pozitif görmüştüm idrarda geç çıkabiliyor umudunuzu kesmeyin
Ay gerçekten mi 🙏🙏🙏 Rabbim hayırlısını versin tabi ama işte insan çok kötü oluyor 🥺 inşallah benim de öyledir. Pazartesi test günüm inşallah güzel haber paylaşmak nasip olur

bsrbrk88

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2018
106
52
Merhaba arkadaşlar
merhaba bende temmuz ayında dondurulmus embriyo transferi yaptiracagim 4.tedavim olacak 3.de tutmustu ama 5aylikken kalbi durdu oğlumun😞malesef

rikiz35

benim de bebeğim olsun
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
104
53
41
Allah razı olsun canım benim aynı dediğini yaptık genetik test yapıldı sperm fish testi eşime biraz riskli bir değer cıktı bu sebepten PGT ngs yöntemiyle kenarda iyi olan 10 embriyodan 3ünü gönderdik 3 hafta sonra kısmetse tedavim başlıyor tam 1 ay sonra Allah izin verirse 2 adet dondurulmuş 5.gün transferim olacak cok yol katettim 4 senedir Bahçeci Fulya ile devam ediyorum pes etmedim Rabbim cümlemize artık evlat sevinci yaşatsın bu yaşadıklarımızı birtek bizler anlarız

rikiz35

benim de bebeğim olsun
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2017
104
53
41
Amin inşallah rabbim yüzümüzü güldürsün🙏
merhaba bende temmuz ayında dondurulmus embriyo transferi yaptiracagim 4.tedavim olacak 3.de tutmustu ama 5aylikken kalbi durdu oğlumun😞malesef
inşallah bu defa rabbim kucağına almayı nasip etsin🙏