• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 GEİNLERİ BURDA TOPLANALIM MI :)

- Janna -

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
8.348
4.038
Kizlaarr benim kayinvalidem hiç beni arayıp hazırlıklar hakkında konuşmuyor benimkinde mi sorun var acaba yoksa sizinkiler de böyle mi
Benimki 2-3 günde bir arıyor ben aramasam bile arar hiç gönül yapmaz. Siz aramayı deneyin belki çekiniyordur

- Janna -

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
8.348
4.038
Kızlar ben gelin sabahlık takımımı siparis ettim.
yalnız nedime sabahlıgı siparis etmedim henüz. Aranızda siparis eden var mı? Nedime sabahlığı icin bile tanesi 85 tl istiyordu gelinlik sabahlıgımı aldıgım yer. Ben biraz daha uygun bakıyordum ama bulamazsam mecbur siparis vericem

Se-Be

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
405
534
Kızlar düğün öncesi cilt bakımı düşünüyor musunuz ve daha önce cilt bakımı yaptıran varsa sizce düğünden ne kadar önce yaptırmalıyım ?

endoplasmicreticulum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
57
22
Kızlar ben gelin sabahlık takımımı siparis ettim.
yalnız nedime sabahlıgı siparis etmedim henüz. Aranızda siparis eden var mı? Nedime sabahlığı icin bile tanesi 85 tl istiyordu gelinlik sabahlıgımı aldıgım yer. Ben biraz daha uygun bakıyordum ama bulamazsam mecbur siparis vericem
Hayırlı olsun öncelikle canım, ben kolları tüylü olsun istiyorum sadece tüylü gelin sabahlığı 110 TL buldum en uygun, sen ne kadara hallettin?

- Janna -

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
8.348
4.038
Hayırlı olsun öncelikle canım, ben kolları tüylü olsun istiyorum sadece tüylü gelin sabahlığı 110 TL buldum en uygun, sen ne kadara hallettin?
Canım ben tüylü almadım volanlı aldım. Instagramda brideandbabystore magazasından aldım..
Volanlı sabahlık 150, ic geceliği 50,tüylü terlik 75 tl olarak aldım.
Bu arada tesekkur ederim seninde hayırlı olsun.
Nedime sabahlıklarıda tanesi 85 tl ye denk geliyordu ondan almadım suanlık

- Janna -

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
8.348
4.038
Kızlar düğün öncesi cilt bakımı düşünüyor musunuz ve daha önce cilt bakımı yaptıran varsa sizce düğünden ne kadar önce yaptırmalıyım ?
Ben dusunmuyorum , bir arkadasm sürekli yaptırıyor cildi mahvoldu.
Onun yerine kendi düzenli kullandıgım serum,maske ve kremleri kullanmaya devam ediyorum.

Yukarı Alt