• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 GEİNLERİ BURDA TOPLANALIM MI :)

Se-Be

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
395
513
Böyle düşünüyoruz falan ama düğün yapacak bir sürü insan var herkes belli aylara düğünü sıkıştırmaya çalışıyor yer kalmama olasılığı yüksek. Kötü düşünmek istemiyorum ama aklıma hep ihtimaller geliyor. Normalde düğünüm temmuzda şuan iptal etme durumum söz konusu değil ilerleyen süreçlere göre hareket edicez ama dediğim gibi birçok kişinin düğünü askıya alındı herkes boş bulduğu ileri bir tarihe almaya çalışıyor sıkışıklık olacak gibime geliyor umuyorum mayıs ayı güzel geçer bu illetten hepimiz kurtuluruz.
Benim kayınpederim düğün salonu işletiyor ekime kadar falan hafta sonları hep doluymuş sanırım.
Biz de napcaz hiç bilmiyorum düşünmek bile istemiyorum açıkçası, sadece sevdiğimi çok özlüyorum hayırlısıyla en kısa zamanda kavuşmak istiyorum..

MatthewClairmont

Veritas, Anoris, Amare..
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
415
515
Benim kayınpederim düğün salonu işletiyor ekime kadar falan hafta sonları hep doluymuş sanırım.
Biz de napcaz hiç bilmiyorum düşünmek bile istemiyorum açıkçası, sadece sevdiğimi çok özlüyorum hayırlısıyla en kısa zamanda kavuşmak istiyorum..
Korkutuğum şeyler oluyor işte :KK43:

vendice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2010
37
7
Kızlar siz iyi kötü bir tarihi ertelemissiniz. Düğün yeri ve tarihini konuştuk ardından olay patladi ben de oyle nisanli kaldim. Ne düğün yeri bakabiliyoruz, dugun yeri olmadığı icin tarih alamıyoruz, nikah basvurusu yapamiyoruz, gelinlikciler kapali gelinlik bakamıyorum cok mutsuzum. :110:

Se-Be

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
395
513
Kızlar siz iyi kötü bir tarihi ertelemissiniz. Düğün yeri ve tarihini konuştuk ardından olay patladi ben de oyle nisanli kaldim. Ne düğün yeri bakabiliyoruz, dugun yeri olmadığı icin tarih alamıyoruz, nikah basvurusu yapamiyoruz, gelinlikciler kapali gelinlik bakamıyorum cok mutsuzum. :110:
Bu süreç bittiğinde hayırlısıyla hepsini yaparsın canım inan her şeyin hazır olup belirsiz bir şeyi beklemek daha zor

Ceyl_an

Karantinada aç sokak hayvanlarını unutma !
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
1.413
1.446
benim günüm var gelinliğim yok😢 gelinlikçiler kapalı. Nikah günüm var ama nasıl olacak belirsiz 😭😭😭

Yukarı Alt