2020 Haziran ayında tüp bebek tedavisine başlayacak olanlar. Gelin süreci birlikte geçirelim

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
2.493
1.874
30
Süreç içerisinde birbirimize yardımcı olmak adına bu topiği açmak istedim kızlar. Gelin süreci birlikte geçirelim ve inşallah bu doğuma kadar devam eden bir topik olsun inşallah.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

rosemarry07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2020
15
13
50
hayirlisi olsun insallah hepimiz icin 🙏 kan tahlileri alindi o kadar ilk reglinin 2. gunu gidicez doktor hanim cok yogun hastane cok kalabalik meger corona sonrasina birakmis herkes biz gibi. el elden ustundur birlikte basaralim insallah

MirAy92

Aşk, celladına güvenmektir
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016
1.322
2.367
28
hayirlisi olsun insallah hepimiz icin 🙏 kan tahlileri alindi o kadar ilk reglinin 2. gunu gidicez doktor hanim cok yogun hastane cok kalabalik meger corona sonrasina birakmis herkes biz gibi. el elden ustundur birlikte basaralim insallah
Bizde yarın sokağa çıkma yasağı var. Öbürgün gide bilicez. Adetimin 3cü günü olacak ama

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
2.493
1.874
30
Güzel enerji verelim kızlar topiğe müthiş bir topik olsun benim bir fikrim var her transfer olan kişiye dua edelim hep birlikte kimin duası kabul olur bilinmez :)

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
2.493
1.874
30
Kendimden bahsedeyim size bir yıllık evliydim normal yolla denedik bebek sahibi olamadık eşimde morfoloji sıkıntılı bu sebeple sanırım hamile kalamıyorum 1yıl sonunda tüp bebek yaptırdım 2 embiryo transfer edildi biri tutundu bir kızım var. Kızım 2 yaşında kardeş istiyoruz. Mart ayında tüp bebek denemem oldu baştan sonra saçma sapan bir tedaviydi negatif sonuç aldım. Haziran ayında tüp bebek yaptıracaz tekrar uzun protokol olacak bu 11 haziran da lucrin iğne vurulcam adet tarihim 24 haziran bat tarihim yumurta toplama transfer vs derken temmuz ayında sanırım pozitif sonuç alırız :) kızım da da temmuz ayında pozitif almıştım inşallah bu da öyle olur. Ayrıca 6 cm rahmin dışında miyom var benim

Elen123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
604
464
Kendimden bahsedeyim size bir yıllık evliydim normal yolla denedik bebek sahibi olamadık eşimde morfoloji sıkıntılı bu sebeple sanırım hamile kalamıyorum 1yıl sonunda tüp bebek yaptırdım 2 embiryo transfer edildi biri tutundu bir kızım var. Kızım 2 yaşında kardeş istiyoruz. Mart ayında tüp bebek denemem oldu baştan sonra saçma sapan bir tedaviydi negatif sonuç aldım. Haziran ayında tüp bebek yaptıracaz tekrar uzun protokol olacak bu 11 haziran da lucrin iğne vurulcam adet tarihim 24 haziran bat tarihim yumurta toplama transfer vs derken temmuz ayında sanırım pozitif sonuç alırız :) kızım da da temmuz ayında pozitif almıştım inşallah bu da öyle olur. Ayrıca 6 cm rahmin dışında miyom var benim
Benimde eşimde sıkıntı var bütün değerleri kötü durumda. Bende bir sıkıntı bulamadılar belki vardır ama bilmiyorum. İlk negatifimde sperm kalitesinden dediler. Şuan farklı bir merkezde başladık. Eşinin sperm değerleri nasıl yine aynı şeyi yaşıcakmışım gibi geliyor.

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
2.493
1.874
30
Bizde yarın sokağa çıkma yasağı var. Öbürgün gide bilicez. Adetimin 3cü günü olacak ama
Hiç sıkıntı değil canım 5. Güne kadar normal 3.gün de ideal başlamak için

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
2.493
1.874
30
Merhaba hanımlar bende adeti bekliyorum bu ay basliycaz tedaviye hepimiz güzel haberler duyalım en kısa zamanda inşallah. Hangi şehirde başlıyorsunuz tup bebeğe
Ben adanada başlıyorum Bülent haydardedeoğlu nda canım

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
2.493
1.874
30
Benimde bugün iğnelerde 2. Günüm geçen sene 1 negatif denemem var. Bir öncekinde çok heyecanlıydım her iğnede kalbim yerinden çıkıcak gibiydi. Bu sefer garip bir şekilde sakinim. Umarım hepimiz pozitifi görürüz kızlar 🤲🏻
İnşAllah bu defa olacak canım rabbim inşallah bu ayı hayırlı kılmıştır hakkımızda