• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu 2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• İkiz, bir kız bir erkek

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz kız

• İkiz erkek

• Üçüz / Çoğul

• Ankete Katılan
    12

PiinkFiish

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
132
153
hanımlar herkesı tebrık ederım saglıklı gebelıklerınız olur ınsallah sıze sorum HCG testlerını aıle hekımlerı yapıyor mu
Evet yapılıyor canım. Aile hekimine gitmiştim ben günümün geçtiğini ve testte pozitif sonuç aldığımı söyledim o şekilde kan testi istedi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-11-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

PiinkFiish

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
132
153
Benimkide 13 subat yarin kontrolum var gitsem duyabilirmiyim acaba bide lekelenmelerim vardi bakalim guzel haberlerle gelmek dilegiyle
İnşallah duyarsın canım güzel haberlerini bekliyorum :dua: :emir_bebek:

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

PiinkFiish

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
132
153
Bulantıları artan var mı neler yapıyorsunuz 😷
Benimde iki gündür başladı çok fenayım. Bugün eczaneye bulantı hapı sordu eşim reçetesiz alınmıyor demişler cumartesi kontrolde söyleyeceğim doktora.

akademi1994

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
530
929
Kızlar sata göre 5+6 haftalık hamileyim az önce peçeteye çok çok hafif soluk pembe bir akıntı geldi şimdi beta baktırmaya gideceğim bana dua edin tekrar düşük yapmak istemiyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2020

Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

MelodiminEsi

Hasret uzun bir yol...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
4.258
6.220
Kızlar sata göre 5+6 haftalık hamileyim az önce peçeteye çok çok hafif soluk pembe bir akıntı geldi şimdi beta baktırmaya gideceğim bana dua edin tekrar düşük yapmak istemiyorum
Bir şey olmaz Allah ın izniyle canım🙏 mutlaka haber ver bize

sevgim38

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2018
32
22
Innsallah bisey olmaz canim yerlesme kanamasi da olabilir benimde lekelenmelerim vardi yarin kontrole gidecem guuzel haberlerle gel insallah

akademi1994

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
530
929
MelodiminEsi MelodiminEsi
S sevgim38 inşAllah beta verdim sonuç 1 saat sonra tekrar leke gelmedi inşAllah yerleşme lekelenmesidir benimde tek dileğim bu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2020

Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Peripella

Hiç birşey sebepsiz değildir.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2019
1.153
1.577
Olmaz mı sabahtan akşama kadar ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir çok kötüyüm mutfağın önünden geçerken bile öğürüyorum
Bende ve 2 yaşında oğlum var.
Mecbur giriyorum :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-11-2020

Bebeğimi kucağıma almama 229 gün kaldı.

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Peripella

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2019
1.153
1.577

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Peripella

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2019
1.153
1.577
Benimde iki gündür başladı çok fenayım. Bugün eczaneye bulantı hapı sordu eşim reçetesiz alınmıyor demişler cumartesi kontrolde söyleyeceğim doktora.
Oğlumda da kullanmadım onu. Bunda da istemiyorum açıkçası.
Benim en zorlandığım şey yaptığım şeyi yiyememek.
Diğerinde de böyle olmuştu 9 ay dışarda yemiştim.
Ama şimdi bebe var o şansım yok.
Bi kahvaltıda zorla yiyorum bişeyler oda pişirmediğim için.
Geri kalan zamanda aç

Yukarı Alt