2020 KASIM ayı TÜP BEBEK yapacaklar

Ogretmennhanimm

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
2.225
4.515
Merhaba ,
Bugün test günümdü ve negatifi gördüm ilk adetle tekrar başlayacağım kasım ayında tedavi süreci olan arkadaşlarla hem dertleşmek hem süreci beraber geçirelim istedim umarım bol pozitifli bir kasım olur :dua: :KK9::KK55:
Canım transfer sonrası ilk adetümle hemen tedaviye başlayacak mısın , yumurta toplama süreci felan ?

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Merhaba ,
Bugün test günümdü ve negatifi gördüm ilk adetle tekrar başlayacağım kasım ayında tedavi süreci olan arkadaşlarla hem dertleşmek hem süreci beraber geçirelim istedim umarım bol pozitifli bir kasım olur :dua: :KK9::KK55:

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
437
499
38
Bugün sordum 5 güne adet olursun dedi ikinci gün gel dedi tedavi başa sardı yumurta toplama falan olacak

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Bi daha negatifi görmeyin inşallah, merak ettim hiç ara vermeden opu mu yapacaksınız yoksa dondurulmuş mu transfer olacak? Opu yapılmıyor diye biliyorum

Cakrss

🎈
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
949
498
Merhaba ,
Merhaba canım ben bişi sorabilirmiym 🙈 devlet desteği için 3 yıllk evli olmak gerekmiş ama amh düşükse alabilirmiyiz?

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
437
499
38
Merhaba bn de geldim Ekimden negatifle çıktık bakalım inşallah hayırlısı olsun hakkımızda
Hoşgeldin canım evet biz ekimden negatifle çıktık inşallah pozitif için morallerimizi bozmadan yolumuza devam edicez Rabbim ayağımıza taş deydirmesin bu yolda inşallah :dua: :KK55:

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
437
499
38
İnan çok bir fikrim yok ama tüp bebek yapan devlet hastanelerine başvurarak yapılıyor hatta bizim doktor bir hastasının 1.5 ayda zorlu bir süreçten sonra çıkartabildiğini söylemişti

Gelincik78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
712
251
28
Merhaba ,
Sa ins tez vakitte hyrlı evlat sahibi oluruz bnde ilk dega bu ay tüp bebek denicz ne olur nasıl olur bilmiyorum bir de sejir dıısndan gidip gelcz bakalm🤗

MMMesude

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2017
437
499
38
İnşallah bu zor süreçleri hayırlısıyla geçirmek nasip olur inşallah

İlginizi Çekebilir