• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 KPSS Mağdurları ve Çalışmaları

Yasolin

Sabır da yorulur...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2017
4.243
4.098
Merhaba bende kpss ye girmek istiyorm.. henüz lise bitirmedim açıktan devam ediyorum hangisine başvurup girebilirim kpss ortaöğretim(8 kasim)mezun olmadan girebiliyorsun 2 yıla kadar mezun olmak sartiyla. basvurmam gereken sinav bu mu.. birde basvuru nerde yapiliyo bilenler cvplarsa sevinrim bilmiyorum

Diker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
14
6
Kızlar merhaba yeni katildim bu yıl lisans kpss ye girmeye karar verdim bana soru bankası onerebileceginiz kitap nedir acaba

Se-Be

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
385
443
Ben de lisans kpss'ye hazırlanmaya çalışıyorum. Ama çok düzenli olmadı açıkçası çalışmalarım düğün hazırlığım da vardı. Virüsten dolayı düğünüm ertelendi ona kafayı takmamak için çalışmayı yoğunlaştırdım bu ara 😅 bir sayısalcı olarak tarih coğrafya beni zorluyor bunaltıyor. Coğrafya için internetten hoca buldum onunla anlamaya başladım açıkçası, tarihte de inkılap bölümüne yoğunlaşmayı düşünüyorum. Vatandaşlığa dair hiç fikrim yok 🤭

Se-Be

Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
385
443
Kızlar merhaba yeni katildim bu yıl lisans kpss ye girmeye karar verdim bana soru bankası onerebileceginiz kitap nedir acaba
Benim Hocam'ın çözümlü bir soru bankası var ben onu seviyorum çözümlü olması da çok yararlı oluyor

Diker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
14
6
Ben de lisans kpss'ye hazırlanmaya çalışıyorum. Ama çok düzenli olmadı açıkçası çalışmalarım düğün hazırlığım da vardı. Virüsten dolayı düğünüm ertelendi ona kafayı takmamak için çalışmayı yoğunlaştırdım bu ara 😅 bir sayısalcı olarak tarih coğrafya beni zorluyor bunaltıyor. Coğrafya için internetten hoca buldum onunla anlamaya başladım açıkçası, tarihte de inkılap bölümüne yoğunlaşmayı düşünüyorum. Vatandaşlığa dair hiç fikrim yok 🤭

candykiller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
86
5
ben de bir aydır başladım ama pek verimli değilim açıkçası geç kaldım diye düşünüyorum. lisans mezunuyum. yetiştiremiyorum gibi hissediyorum. kaynak önerisi olan var mı . soru çözmek için elimde kaynak yok çünkü. virüs yüzünden ertelenir mi diye bende düşünüyorum ama bilmiyorum 3 yıldır da işsizim zaten. sonumuz ne olursa artık

Diker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2020
14
6
ben de bir aydır başladım ama pek verimli değilim açıkçası geç kaldım diye düşünüyorum. lisans mezunuyum. yetiştiremiyorum gibi hissediyorum. kaynak önerisi olan var mı . soru çözmek için elimde kaynak yok çünkü. virüs yüzünden ertelenir mi diye bende düşünüyorum ama bilmiyorum 3 yıldır da işsizim zaten. sonumuz ne olursa artık
Benim hocam ve pegem var bende

Yukarı Alt