Popüler Konu 2020 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    306

Lvnya

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
67
46
Kızlar hani takvimde yazıyordu ya . sol gogus sert ve sol goz parlak olurda kız . sag gogus sert ve sag goz parlak olursa erkek diye . ben doktora gitmeden bakmistim hakketen sol daki belirtiler vardi. Doktor kız dedi ve benim cok kasık agrim oldu yani 12. Haftama kadar hergun agridi diyebilirim . birkac yasli teyze kızda kasık agriyor erkekte bel senin kesin bu kız diye yorum yapmislardi ve hakikaten tuttu. Bide ben çok ekşi yedim yani elma mandalina hep canim eksi seyler cekti . oglumdanhep tatli istemisti canim .
Bende bunların hepsi tam tersi ve erkek buyuk ihtimal demişdi🤭 tezleriçürüttüm

Daisygirl321

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
181
185
Yaş 36 olunca hocama ikili istemediğimi fetal dna istediğimi söyleyeceğim. Artık ikili de yapalım derse yaparım. Ama bende risk çıkacak yaştan dolayo
Ben yaptirdigima pisman oldum dunden beri yasamiyor gibiyim. Direk yaptirmak bence en iyisi. Iki uclu dortlu bence surunduruyo bizleri. Kapali bir kutu insanin aklina neler geliyo. Sanki risk olunca direk bisorun varmis gibi hissediyorum Allah im korktugumuza ugratmasin😔

Lvnya

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
67
46
Kızlar neler yiyip içiyorsunuz? Ben kolayı gazozu bırakamadm 2 günde bir bardak içiyorum sonra da suçlu hissediyorum🙆🏻‍♀️ Sürekli ızgara et de olmuyor malum kızartma da yeniyor arada 😑 özellikle yediklrrinz neler var?

aijoo

twoGirls- Yüsra Tuğba 🥰Eslem Zeynep
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
17.492
40.042
Kızlar neler yiyip içiyorsunuz? Ben kolayı gazozu bırakamadm 2 günde bir bardak içiyorum sonra da suçlu hissediyorum🙆🏻‍♀️ Sürekli ızgara et de olmuyor malum kızartma da yeniyor arada 😑 özellikle yediklrrinz neler var?
Hicbir yedigimden zevk almiyorum oyle izgara falanda yedigim yok bol bol sulu yemek corba yapiyorum ama dinlene dinlene sindire sindire yiyorum bulanmiyim diye. Daha cok ekmek arasi tercihim :/ birde her sabah yumurta mutlaka

Efem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
190
195
Mrb kızlar bugün aile hekimi kan ve idrar tahlininin sonuçlarında idrarda poretein +1 cıktı gebelik zehirlenmesi olabilir dedi başına gelen var mı poretein pozitif çıkan 😔

Hasatzamani

O artık anne adayı değil o artık anne :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
3.778
7.653
Kızlar halsizlik ve yorgunlugunuz ne durumda.. Benim mide bulantım cok ac kalmadıgım ve cok yorgun olmadıgım sürece olmadı fzla. Ama şu halsiz hissetme ve bir anda pil bitme durumunu hala yaşıyorum. Sizde durumlar nasıl ? Enerjik hissetmeye başladınızmı ?
Hala bitkin ve yorgunum sanki 60 yasina gelmis nineler gibiyim :)

Yukarı Alt