Popüler Konu 2020 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    306

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.621
3.530
Kızlar neler yiyip içiyorsunuz? Ben kolayı gazozu bırakamadm 2 günde bir bardak içiyorum sonra da suçlu hissediyorum🙆🏻‍♀️ Sürekli ızgara et de olmuyor malum kızartma da yeniyor arada 😑 özellikle yediklrrinz neler var?
Ben kola ve gazlı içecekleri tamamen bıraktım, sürekli et yenmiyor tabi, sebze, makarna (tabi soslu soğan, domates, sarımsakla yapıyorum sosu bazen kıyma da koyuyorum), menemen ve tabi et yemekleri de yapıyorum. Kızartma çok nadir hatta uzun bir süre yapmıyacam. Yeşil mercimekli, patatesli bulgur pilavı çok güzel oluyor. Kahvaltıda yumurta, peynir, zeytin gibi. Çaydan tiksindim içemiyorum. Kahveyi normalde çok severim ama hamilelikte canım istemiyor. Bol bol meyve yiyorum. Onda tutamıyorum kendimi. Hadi buradan yediklerimizi paylaşalım, neler yiyoruz?

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.621
3.530
Kızlar halsizlik ve yorgunlugunuz ne durumda.. Benim mide bulantım cok ac kalmadıgım ve cok yorgun olmadıgım sürece olmadı fzla. Ama şu halsiz hissetme ve bir anda pil bitme durumunu hala yaşıyorum. Sizde durumlar nasıl ? Enerjik hissetmeye başladınızmı ?
Ben acayip yoruluyorum, ufacık bir şey yapınca yoruluyorum. Acaba ilerde değişecek mi?

labellevie

İlkbahar çiçekleri
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.621
3.530
Mrb kızlar bugün aile hekimi kan ve idrar tahlininin sonuçlarında idrarda poretein +1 cıktı gebelik zehirlenmesi olabilir dedi başına gelen var mı poretein pozitif çıkan 😔
Çok geçmiş olsun, bilgim yok ama doktorunuza gidin bence, bebek nasıl diye. İnşallah basit bir şeydir.

DooDooDoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2013
867
1.729
Ben yumurta yemiyorum. Hiç yemezdim, hala da yemiyorum. Abur cubur, şarküteri reyonunu komple bıraktım. Kola, nescafe ağzıma sürmedim. Limonlu çay içiyorum, bazen de Türk kahvesi ya da espresso bazlı kahveler. Havalar sıcak olduğu için maden suyunu biraz abartıyorum ama her gün değil. Kahvaltıda bol zeytin, peynir, kızarmış ekmek az tereyağı ve lutenitsa (kahvaltılık sos), tam buğday ekmek ve süt. Gün içerisinde sıcak çorba midemi çok rahatlatıyor. Meyve ve kuruyemiş günde bir porsiyon muhakkak. Sebze çok sevmem ama salata tarzı yiyebiliyorum şükür. Balık haricinde kızartma da yemiyorum, onu da bırakacağım inşallah :)

Kelsy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2013
152
303
ben yumurtadan tiksindim hicbir sekilde pişirip yiyemiyorum baskasi pisirince de midem kabul etmiyor :KK43: yogurt ve sutte sevmiyorum napacagim :KK43:

Beto2012

Hoşgeldinoğlum🤱💙👶23.03.2020
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
9.140
9.295
Kızlar halsizlik ve yorgunlugunuz ne durumda.. Benim mide bulantım cok ac kalmadıgım ve cok yorgun olmadıgım sürece olmadı fzla. Ama şu halsiz hissetme ve bir anda pil bitme durumunu hala yaşıyorum. Sizde durumlar nasıl ? Enerjik hissetmeye başladınızmı ?
Hayir hic enerjim yok :KK43: hep yorgun hitkin haldeyim hep yatasim var

Yukarı Alt