• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 MART AYINDA TRANSFER OLACAKLAR

dlkkydlntpl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
10.434
8.673

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 247 gün kaldı.

Bebeğin başını oluşturacak dokular artık rahatca tespit edilebilmektedir. Bebeğin boyu başından kuyruk noktasına yaklaşık 1-1,5 mm arasındadır. Hamileliğin bu erken döneminde anneler göğüslerinde karıncalanma ve ağrılar hissedebilir. Anne kan hacmi artmaya başlar. Annede üçüncü trimesterde %45 daha fazla kan olacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gulsumiklima

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
1.506
2.459
Arkadaşlar yarın transferin 14.gün çok şükür pozitif sonuç aldim muayne için nezaman gidilince daha iyi görünür kese
Vajina muayenede 5. Haftalarda kese görülür, kalp te 6+ dan sonra görülür.
Ben 16. Gün kar vericen iki gün sonra tekrar isteyecekler , kese için transfer sonra 26.günü bulur herhalde

Vaktindenonce cicek acmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2017
166
153
Masallah , oyyy cok sevindiim 💕🌸😊Allahim saglikla kucagina aldigini da gostersin 😊 Bende yarin kav verecegim , pek umudum yok ama hayirlisi artik
Niye umudum yok idrarda baktın mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-11-2020

Bebeğimi kucağıma almama 245 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu artık 1,5-2,5 mm. ve yaklaşık olarak bir susam tanesi büyüklüğünde. Gelişmekte olan bebeğinizin çalışmaya başlayan ilk sistemi kardiyovasküler sistemidir. (kalp ve kan damarları). Bebeğinizin küçük kalbinin fonksiyonu normal bir kalbin fonksiyonundan farksızdır: Bebeğinizin gelişmekte olan dokularını besleyecek oksijen ve besin açısından zengin kan hücrelerini taşımak. Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

Vaktindenonce cicek acmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2017
166
153
Canım değerini hesap et 6000 lerde çok daha net görünüyor daha düşük değerde de görünür de karından 6000 de rahat görünür
Him ancak haftaya görünür o vakit pazartesi tekrar Kan verip baktiricam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-11-2020

Bebeğimi kucağıma almama 245 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu artık 1,5-2,5 mm. ve yaklaşık olarak bir susam tanesi büyüklüğünde. Gelişmekte olan bebeğinizin çalışmaya başlayan ilk sistemi kardiyovasküler sistemidir. (kalp ve kan damarları). Bebeğinizin küçük kalbinin fonksiyonu normal bir kalbin fonksiyonundan farksızdır: Bebeğinizin gelişmekte olan dokularını besleyecek oksijen ve besin açısından zengin kan hücrelerini taşımak. Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

Yukarı Alt