Popüler Konu 2020 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 157 49,2%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 151 47,3%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 4 1,3%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 6 1,9%
  • Üçüz 3️⃣

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Dördüz 4️⃣

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    319

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
8.598
23.807
Gece uykuda sağdan sola, soldan sağa dönmek tam bir işkence. Çatı kemiğim çatlicak gibi oluyor 🪓

tr_lelli

Ne için varsan O'nun için yaşa🍃
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
36.461
79.859
Masallah size 15 yasinda delikanlilar ya 😍😍😍buyumusler ergenlikte var simdi onlarda atarlida olurlar😊 allah kolaylik versin.ben de esime diyorum iln evlendigimiz yil.yapaydik 14 yasinda olurdu.🙄simdi 7 yasinda buyuk😍kucuk 4.5
Cok sukur canim buyuttuk ama evet 1 ergen 1 bebe bakalim nasil olacak🙈
Oglum genel anlamda sakin kucukkende sakindi.
Ama tabi off ya anne yaa falanlar basladi.
Hazirci tayfa zaten yeni nesil.
Istedikleri olsun istiyorlar.
Bir de hep tekdi biraz pohpohlamisda olabilirim🙊

Bende merak ediyorum nasıl olacak alisma sureci, evde yıllar sonra bir baby.
Hep tek cocuktu bir de etrafimizda bebekde yoktu (1 erkek kardesim var bekar)
Hani hic bebekli ortamda da olmadi.
Genelde tek buyudu yani

Bize renk olacagi kesin yillar sonra ozellikle esime

moon83

🥰Prenslerim ve prensesim😘yorgun ama yıkılmadı!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Arkadaşlar ben 30+4teyim. Benim gibi boğazda kuruluk ve nefes darlığı yaşayan var mı? Bu virüsten dolayı acaba mı diyorum?
yok bende zor nefes.aliyorum yan yatinca duzeliyor biraz😔
Gece uykuda sağdan sola, soldan sağa dönmek tam bir işkence. Çatı kemiğim çatlicak gibi oluyor 🪓
bende donuslerde.zorlasti damperli kamyon gibiyim gecede cok donuyorum donerken uykum kaciyor😊😊
Cok sukur canim buyuttuk ama evet 1 ergen 1 bebe bakalim nasil olacak🙈
Oglum genel anlamda sakin kucukkende sakindi.
Ama tabi off ya anne yaa falanlar basladi.
Hazirci tayfa zaten yeni nesil.
Istedikleri olsun istiyorlar.
Bir de hep tekdi biraz pohpohlamisda olabilirim🙊

Bende merak ediyorum nasıl olacak alisma sureci, evde yıllar sonra bir baby.
Hep tek cocuktu bir de etrafimizda bebekde yoktu (1 erkek kardesim var bekar)
Hani hic bebekli ortamda da olmadi.
Genelde tek buyudu yani

Bize renk olacagi kesin yillar sonra ozellikle esime
Aynen guzel olur hersey😘😘😘

Yeni bebek yeni hayat.mis kokusu.insallah kardesiylede ilgilenir arada ozaman baya rahat olur senin icin .benimkiler kucuk onlar bile yardimci oluyor bana dun yer sildirdim birine😂😂kucugum zaten bulasik.makimasi bardak kasik kismini o diziyor temizleri kaldiriyor arada calistimak Lazim.😘

nuriye54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2017
784
832
Günaydın güzel kadınlar :)
Bugün 32+0 dan selam olsun görüş ve rapor günümüz 11 gün sonra evden çıkacağım azcık geriliyorum ama çok da heyecanlıyım :) tedbirimi alıcam gerisi artık kader..
Karnım çok büyüdü evde de oldukca pişirip yiyor modundayız , hareketlilik geldi sürekli temizlik-yemek yapasım var.
2-3 akşamda bir 25-30 dk spor yapmaya çalışıyorum, doğal doğum kitabını bitirdim çok gaza geldim eski bir vajinusmuslu olarak doğal doğum çok istiyorum kitap da beni çok gaza getirdi :) , şimdi bebeğim için bilinçli bebek kitabına başladım .
Bunlar dışında sağlığım yerinde moralimi yüksek tutmaya çalışyorum bol bol sükrediyorum.
Meryem suresinin doğuma yardımcı olduğunu okumuştum onun mealini okuyacağım bugün.

Sizlerden nehaber buralar çok sessiz , nisan anneleri doğuruyor hadi sıra bize geliyor :) :)

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Günaydın güzel kadınlar :)
Bugün 32+0 dan selam olsun görüş ve rapor günümüz 11 gün sonra evden çıkacağım azcık geriliyorum ama çok da heyecanlıyım :) tedbirimi alıcam gerisi artık kader..
Karnım çok büyüdü evde de oldukca pişirip yiyor modundayız , hareketlilik geldi sürekli temizlik-yemek yapasım var.
2-3 akşamda bir 25-30 dk spor yapmaya çalışıyorum, doğal doğum kitabını bitirdim çok gaza geldim eski bir vajinusmuslu olarak doğal doğum çok istiyorum kitap da beni çok gaza getirdi :) , şimdi bebeğim için bilinçli bebek kitabına başladım .
Bunlar dışında sağlığım yerinde moralimi yüksek tutmaya çalışyorum bol bol sükrediyorum.
Meryem suresinin doğuma yardımcı olduğunu okumuştum onun mealini okuyacağım bugün.

Sizlerden nehaber buralar çok sessiz , nisan anneleri doğuruyor hadi sıra bize geliyor :) :)
merhaba cnm ne guzel kitap okuyarak ortamin stresinden uzaklasiyorsun.evet meryem.suresini yusuf suresini ayetel kursiyi cok okumak.lazimmis dogum icin.nisan anneleri erkenci cikti😘😘

tr_lelli

Ne için varsan O'nun için yaşa🍃
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
36.461
79.859
merhaba cnm ne guzel kitap okuyarak ortamin stresinden uzaklasiyorsun.evet meryem.suresini yusuf suresini ayetel kursiyi cok okumak.lazimmis dogum icin.nisan anneleri erkenci cikti😘😘
Bende okuyorum, tesbih cekiyorum
Gece teheccud kiliyorum(oturarak mecbur)
Bir de int. falan her gun sureleri acip dinliyorum.
Rabbim yardimcimiz olsun.

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Screenshot_20200326-102102_Instagram~2.jpg

ceycey4444

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2016
1.292
1.622
27
Canım hazır ik cı yı bulmusken sormak ısterım,ozel mesaj atamadım , 32 de calısabılır raporu alırsam ve 32 de 1 hafta yıllım ızın kullanırsam ,dogum sonrasına 5 haftam degıl 4 haftam mı sarkmış oluyo,yani 1 hafta kayıp mı oluyor,? İşterım bir hafta yıllık ızın kullanmamızı ıstedı vırus nedenıyle olan ekonomık krizden.. ben de kullanmamaya calısıyorum, yıllık ızın yazdıkları hafta normL rapor alsam olurmukı 31.haftamda oluyorum
yok kuzum 16 haftan sabit ister 32 de başlat ister 33te ma yıllık izin alcağına raporunu başlat rapor bitimi yıllık izni kullanırsın

Nsyb

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
215
445
39
Mutlu huzurlu sağlıkloiı günler herkese, benim de yarın randevum var. Tek başıma gideceğim arabayla gidip eldiven maske takıp gideceğim ben de heyecanlıyım. Kalbim çabucak doğsun eve gelelim diyor, mantığım biraz daha dursun daha iyi diyor 😋 bir gün kalbim, bir gün mantığım galip geliyor 😁😁 ben kendi kendime gelin güvey oladurayım, doktor ne diyecek bakalım.

vanilya86

MyLittleCookies👨‍👩‍👧‍👧🍪
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2015
1.025
1.830
Haftaya mecbur doktora gitmem gerekiyor rapor için, normal randevuya gidiyoruz değil mi 32. Haftada?
ben gittim bugün
nerdeyse bir daha doğumda goruselim dedi doktor.eger ortalik karismazsa bir kez belki nst ye sokarım, sen evde surekli hareketlerini takip ediyo ol dedi.kendi doktorumuz olucaz yani, hastane ortami cok stresli Allah çalışanlara güç kuvvet versin :dua:
dogumda sezeryan olacağı icin mecbur 18 Mayıs planladık kismet hayirlisi artik

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
8.598
23.807
ben gittim bugün
nerdeyse bir daha doğumda goruselim dedi doktor.eger ortalik karismazsa bir kez belki nst ye sokarım, sen evde surekli hareketlerini takip ediyo ol dedi.kendi doktorumuz olucaz yani, hastane ortami cok stresli Allah çalışanlara güç kuvvet versin :dua:
dogumda sezeryan olacağı icin mecbur 18 Mayıs planladık kismet hayirlisi artik
Kendi ohal’imizi ilan edelim, kendi doktorumuz olalım 😁
Kendi ebem olamam da gerisi ok🤒🤒

vanilya86

MyLittleCookies👨‍👩‍👧‍👧🍪
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2015
1.025
1.830
Kendi ohal’imizi ilan edelim, kendi doktorumuz olalım 😁
Kendi ebem olamam da gerisi ok🤒🤒
aynen canım, yüklü tiorid hapi almama rağmen stresten tsh yukselmis yine:KK43:
Allah'tan bebisin keyfi yerindeydi ,
bebis kilosu iyi ben aksine zayiflamisim..

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Mutlu huzurlu sağlıkloiı günler herkese, benim de yarın randevum var. Tek başıma gideceğim arabayla gidip eldiven maske takıp gideceğim ben de heyecanlıyım. Kalbim çabucak doğsun eve gelelim diyor, mantığım biraz daha dursun daha iyi diyor 😋 bir gün kalbim, bir gün mantığım galip geliyor 😁😁 ben kendi kendime gelin güvey oladurayım, doktor ne diyecek bakalım.
merhaba cnm.en guzeli kendinngitmek maskeni eldivenini takarsin gidersin.insallah duzelir hersey