Popüler Konu 2020 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 157 49,2%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 151 47,3%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 4 1,3%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 6 1,9%
  • Üçüz 3️⃣

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Dördüz 4️⃣

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    319

moon83

🥰Prenslerim ve prensesim😘yorgun ama yıkılmadı!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
20200326_145532.jpg

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Merhaba hanimlar. Bir videoya denk geldim. Buradaki doktoru normalde de takip ediyordum ben beğeniyorum. Bugünlerde bizlerin moralini yükseltecek bir bilgilendirme yapmış siz de dinleyin istedim. Hepinize sağlıklı mutlu günler diliyorum :anneadayı:
Tesekkuler😘

nuriye54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2017
784
832
Doktora gittim geldim kızım içerde dans ediyormuş çok hareketliymiş :) anasına çekmiş dedim.
2065 gr olmuş, yiyip içip oturuyoruz oda alsın bir zahmet azcık kilo :)
En erken 4 hafta sonra gel dedi birşey olursa ara gelme dedi :),Doğumla ilgili konuşmadık daha erken dedi çalışabilir raporumuda aldım evime geldim şükür.
Hastane süreci çok gergindi ama herkez mikroplu ve üstüme tükürüceklermiş gibi hissettim :KK70:

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Doktora gittim geldim kızım içerde dans ediyormuş çok hareketliymiş :) anasına çekmiş dedim.
2065 gr olmuş, yiyip içip oturuyoruz oda alsın bir zahmet azcık kilo :)
En erken 4 hafta sonra gel dedi birşey olursa ara gelme dedi :),Doğumla ilgili konuşmadık daha erken dedi çalışabilir raporumuda aldım evime geldim şükür.
Hastane süreci çok gergindi ama herkez mikroplu ve üstüme tükürüceklermiş gibi hissettim :KK70:
Masallah cnm.buyumus kuzucuk.psikolojjmiz bozuldu gercekten

beren20

Bal oğlum Kerem💕💕 Bal kızım Gökçe
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.768
4.045
İyi akşamlar canlar.. Burada benim gibi öğretmen olan arkadaşlar vardı. Yazın okul olursa diye çalışabilir raporu mu aldınız ya da alacaksınız. Ne yapacağımı şaşırdım hastaneye gitmeye korkar oldum. 32. haftada 5 haftadır gitmiyor olacağım doktora hem bebeğimin gelişimini merak ediyorum hem gidesim gelmiyor. 32 den sonra rapor alabilir miyiz doktor niye önce gelmedin der mi?

Lollapollosaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
4.674
7.362
İyi akşamlar canlar.. Burada benim gibi öğretmen olan arkadaşlar vardı. Yazın okul olursa diye çalışabilir raporu mu aldınız ya da alacaksınız. Ne yapacağımı şaşırdım hastaneye gitmeye korkar oldum. 32. haftada 5 haftadır gitmiyor olacağım doktora hem bebeğimin gelişimini merak ediyorum hem gidesim gelmiyor. 32 den sonra rapor alabilir miyiz doktor niye önce gelmedin der mi?
Canım hangi raporu alırsan al 32 de almak zorundasın
Yoksa 32 de izne ayrılmış muamelesi görürsün
Ben de pazartesi gideceğim.normalde çalışamaz alicaktim ama yaza okulun sarkacagini düşünerek çalışabilir mi alsam diyorum
Tabi doktor da verirse
Belki de bu şartlar altında vermez 🤔🤔

hamis

Sağlıcakla gel mucizem..
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
2.811
1.799
Merhaba kızlar nasılsınız ne var ne yok
Ben 12 marttan beri koronadan dolayı idari izindeyim
Ama çalışabilir raporu alip verdim bankaya
Oğlumla evdeyiz çıkmıyoruz
Küçük oglusum da 2 hafta önce 1800 gr di
Yarin kontrole gidicem bakalım nasil büyüdü mü
Psikolojik olarak iyi değilim fazla cok kaygılıyım
Biz evdeyiz ama esim çalışıyor
Kardeslerim çalışıyor
Rabbim korusun hepimizi

r0s3n

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2013
2.861
3.009
Canım ben calisamaz raporu alacaktim garanti olsun diye. Sagolsun doktorum uyardı. Boşuna iznini neden kullanacaksın okullarin açılmayacağı belli. Eee yaza okul olursa iznin o zaman lazim olacak dedi. Benim 37. Hafta 29 nisanda bitiyor okullari da 30una uzattilar. Seninki sonrasina denk geliyor sanirim. Problem olmaz gidip iznini alırsın.

Biamu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
181
243
Arkadaşlar 31+0 ız bugün ama bebeğim 2 hafta önden gidiyor. Dünden beri hareketlerinde azalma hissediyorum... normal midir? endişelenmeye yer mi arıyorum acaba...

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Merhaba kızlar nasılsınız ne var ne yok
Ben 12 marttan beri koronadan dolayı idari izindeyim
Ama çalışabilir raporu alip verdim bankaya
Oğlumla evdeyiz çıkmıyoruz
Küçük oglusum da 2 hafta önce 1800 gr di
Yarin kontrole gidicem bakalım nasil büyüdü mü
Psikolojik olarak iyi değilim fazla cok kaygılıyım
Biz evdeyiz ama esim çalışıyor
Kardeslerim çalışıyor
Rabbim korusun hepimizi
Aminnn.Masallah ogluna cnm.ayni kaygilar bizde var sonumuzu gorememek kotu.

moon83

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
11.495
5.206
Arkadaşlar 31+0 ız bugün ama bebeğim 2 hafta önden gidiyor. Dünden beri hareketlerinde azalma hissediyorum... normal midir? endişelenmeye yer mi arıyorum acaba...
Masallah. Sen stresliysen bebekte hisseder ondan dolayi hareketleri etkilenebilir.takip et cnm

Deryakadir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
3.116
3.671
Canım hazır ik cı yı bulmusken sormak ısterım,ozel mesaj atamadım , 32 de calısabılır raporu alırsam ve 32 de 1 hafta yıllım ızın kullanırsam ,dogum sonrasına 5 haftam degıl 4 haftam mı sarkmış oluyo,yani 1 hafta kayıp mı oluyor,? İşterım bir hafta yıllık ızın kullanmamızı ıstedı vırus nedenıyle olan ekonomık krizden.. ben de kullanmamaya calısıyorum, yıllık ızın yazdıkları hafta normL rapor alsam olurmukı 31.haftamda oluyorum
Ben adliyede çalışıyorum katibim ve komisyona müdüre sordum çalışabilir raporu aldığım zaman normal izin yA da rapor alamaz mıyım yani alırsam sonrasına aktaramaz mıyım o beş haftayı diye tabiki de aktarırsın iznini de kullanabilirsin dedi

Nsyb

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
215
445
39
Azalma olarak bahsettiğin nasıl bir durum? Genelde bu haftalarda hızlı büyüdükleri için çok hızlı hareket edemiyorlar hareketlerde azalma gibi hissediyoruz biz. Gün içinde ve belli saatlerde hareket hissediyorsan sıkımtı yapma canım.