Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 108 54,0%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 89 44,5%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 1 0,5%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 2 1,0%
  • Üçüz 3️⃣

• Dördüz 4️⃣

• Ankete Katılan
    200

Kemirsizdemir

Hayat ne güzel 💫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
550
510
Ben de varım kızlar.Heralde varım yani😊2 gun önce çift çizgi gördüm testte daha doktora gitmedim.InsAllah herşey yolundadır hepimiz icin❤
Hayırlı olsun şimdiden. Kan sonucuyla da kesinleşir içiniz rahat eder hayırlı haberlerini bekliyoruz 😊🙏

Kemirsizdemir

Hayat ne güzel 💫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
550
510
Merhaba arkadaslar bende gebe oldugumu ogrendim iki hafta önce tatildeyken cok ufak daha kese olusmamisti o zaman yarin dr randevum var. Daha kac haftalik falan hic bir bilgim yok. Adet düzensizliğim olduğu icin hesapta pek tutmaz. Bakalim yarin inşallah hayirlisiyla ogrenirim. Hepimiz saglikla kucagimiza aliriz inşallah
Ne güzel bir haber. Bize de yaz mutlaka 👍😊

kucukbikadin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
2.222
4.544
Totem yapıyorum buraya yazarak inşallah bende mayıs annesi olurum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kucukbikadin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
2.222
4.544
herkesi tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

kucukbikadin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
2.222
4.544

Yukarı Alt