• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 148 49,3%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 142 47,3%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 4 1,3%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 6 2,0%
  • Üçüz 3️⃣

• Dördüz 4️⃣

• Ankete Katılan
    300

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
771
996
Bugün kızımın göbeği düştü ama biraz çıkık duruyor ya neden öyle olur ki? Umarım anlatabilmişimdir 🙊 bebeğinde bu durumu yaşayan var mi nasıl düzelecek minnoşumun göbeği ya

okaplann

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
38
63
Arkadaşlar bir sorum olacak. Avent göğüs kalanını aldım ben ama göğsüme takmayı beceremedim. nasıl sabitleniyor biri yardim etse ya bana 😞

Nnbulut1984

Gonca Gülüm
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
136
182
Anneler iyi akşamlar 🙂 Göğüs uçlarım çok acıyor tam 3 hafta bitti bugün. Lansinoh ve mustela bio kullandım krem olarak ama iyice hassaslasti gün geçtikçe. Bazen ağlıyorum acıdan. Yeni bir kreme başladım garmastan diye. Kullanan var mı? Bir de ne zaman geçer bu acılar?
İstersen silverette 'nın gümüş kapaklarını kullan meme uçlarının yara olmasını engelliyormuş ama yara olduktan sonra yine faydası olur mu hiç bilmiyorum

yapayalniz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
3.659
6.225
Arkadaşlar bir sorum olacak. Avent göğüs kalanını aldım ben ama göğsüme takmayı beceremedim. nasıl sabitleniyor biri yardim etse ya bana 😞
Sabitlenmiyor canım sütyen sıkıştırdığı için düşmüyor zsten 🙂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-06-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 16 gün kaldı.

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yapayalniz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
3.659
6.225
Kızlar doktorum 30 mayısta çağırdı nöbetçiymiş o gün. Gece 2 den sonra bişey yeme sezeryana girecek gibi gel ama duruma göre eve de gönderebilirim dedi. Nst muayene bakacakmış aciliyet yoksa biraz daha bekleriz bebekler büyüsün dedi. 30 mayısta 36+5 olacağız. Benim de kafam karıştı cuma günü poliklinikte olacak o gün mü gitsem muayene olsam da sezeryan derse c.tesi direk doğuma gitsek. Böyle belirsiz olacak ya nasıl yapıcaz kafam karıştı

Bir haffta içinde bebeğinizin ayaklarının uzunluğu, az bir miktarda uyluğundan daha uzun olacaktır. Kendi uyluğunuza baktığınızda ayaklarınızdan ne kadar büyük olduğunu görebilirsiniz. Bu değişik oranlar doğumdan sonra değişecektir. Artan pelvik baskı doğumun erken belirtilerinden bir diğeridir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

yapayalniz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
3.659
6.225

sinyoraa07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
226
151
Gece 1 sezeryan oldum şimdilik biraz agrılarım var ama çok mutluyum kokusu yetiyor insana darısı bekliyenler in başına saglıcakla kucağınıza alın
Allah analı babalı büyütsün. İnşallah biz de o mutluluğu yaşarız. Ben de 27 Mayısta sezeryan olacağım. Tabii o güne kadar durursa.🙂

Yukarı Alt