Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 114 52,3%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 99 45,4%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 1 0,5%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 4 1,8%
  • Üçüz 3️⃣

• Dördüz 4️⃣

• Ankete Katılan
    218

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045
ben yatakta sağımdan soluma dönerken aklım çıkıyor bir şey olur mu diye sen ilişki diyorsun annem ya, maşallah maşallah :KK9:
Ben kasmıyorum:) rahatım:) kı daha cok yenı 3haftalıgız:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Perays

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
416
487

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Perays

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
416
487

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Kemirsizdemir

Hayat ne güzel 💫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
550
510
ya kan değil ama kahverengi böyle akıntı gibi bir şey var çok az silince, doktora sabahın köründe progestan içeyim mi diye yazdım hala cevap vermedi. vallahi uyuz oldum nereden çıktı bu şimdi. ilaç elimde bekliyorum resmen.
Sen nasıl renkli yazabiliyorsun 😅😂

HeyeCANm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2012
509
403
kızlar benim iştahım acayip arttı ya çok sık acıkıyorum sizde de oluyomu daha erken değil mi :skandal: :skandal:
Bende sürekli acikiyorum. Elim ayagim tutmuyo bi anda öyle acikiyorum yani. Kilo aldim zannediyodum almamısım Allahtan 🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

efsanehayat

Kün Fe Yekün , Rabbim ol der olur:)
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2015
884
694
Kızlar selam , bugünde devlet hastanesinde muayene oldum cumartesi 5,35 mm olan kesem bugün 8,60 mm olmuş ama doktor çok yeni bir gebelik 2 hafta sonra gel dedi ama son adet tarihime göre 6+1 olmamız gerekiyor dedim yumurtlaman geç olmuş olabilir dedi ben de şimdi size sorayım eğer ben geç yumurtlamış olsaydım adete 3 gün kala öğrendim bu nasıl oluyor kızlar ?

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045
Bacagımın ust tarafında kasıgımda sag tarafta bır agrı var bunu yasayan oldu mu kızlar?

Yukarı Alt