Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 114 52,3%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 99 45,4%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 1 0,5%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 4 1,8%
  • Üçüz 3️⃣

• Dördüz 4️⃣

• Ankete Katılan
    218

Greensey

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
805
977
estağfurullah hocam :KK66:

beni rahatsız etmeyecek derece, kusturmayan incecik bir bulantı hali uyandığımda ve akşama doğru oluyor. şükür ben de daha fazlasını yaşamadım henüz. eğer kusmadan bulanmadan atlatırsak çok havalı olur heee :rolleyes:
Ben onceki gebeligimde de 8haftaya kadar bulanti ve kusma yasamadim gerci 8haftalikken kaybettim ama bunda da sorunsuz gececek gibi hissediyorum bazilarina bulanti kusma bazilarina uyku hali yapıyormuş ben uykuculardanim suan bile 😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-05-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Annecikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2011
115
128
Kızlar bugün test sonucumu öğrendim 0.100 yazıyor benim şüpheli ilişkim 25 , Ağustos da oldu ..o zamandan bu zamana kandan değer ne kadar olmalı başına gelen varmı bence biraz daha beklemeli miyim ....adetim 4 gün geçti diyebilirim sanki ilk gebelik gibi heyecan oluyor ne tuhaf☺ su durum netlesseydi bir

Greensey

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
805
977
Kızlar bugün test sonucumu öğrendim 0.100 yazıyor benim şüpheli ilişkim 25 , Ağustos da oldu ..o zamandan bu zamana kandan değer ne kadar olmalı başına gelen varmı bence biraz daha beklemeli miyim ....adetim 4 gün geçti diyebilirim sanki ilk gebelik gibi heyecan oluyor ne tuhaf☺ su durum netlesseydi bir
Merhaba. Malesef 5 in alti degerler negatif kabul ediliyor ama yine de bekleyin eğer bir hafta olmazsaniz tekrar test yaptirip bakabilirsiniz :)

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

hasbeee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2015
4.839
5.229
Merhaba anne ve anne adayları bende nasip olursa mayıs annesi olucam. Neler yapıyorsunsunuz nasıl geçiyor hamilelik?

ddd07

-DUYGU-
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
62
54

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Greensey

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
805
977
Kizlar aranızda progestan igne kullanan var mi? Ben gobekten yapıyorum ama igne yaptığım yer sisip labariyor ve beyaz oluyor aksama kadar geciyor sayilir ama bu normal mi?

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045
Kizlar aranızda progestan igne kullanan var mi? Ben gobekten yapıyorum ama igne yaptığım yer sisip labariyor ve beyaz oluyor aksama kadar geciyor sayilir ama bu normal mi?
Hıc kullanmadım kuzu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045
Kızlar mıde bulantılarınız beta kac ıken basladı???

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt