Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Kız 👩‍👧

Toplam Oy: 114 52,3%
  • Erkek👩‍👦

Toplam Oy: 99 45,4%
  • İkiz Kız 👩‍👧‍👧

Toplam Oy: 1 0,5%
  • İkiz Erkek 👩‍👦‍👦

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz 1 Kız 1 Erkek 👩‍👧‍👦

Toplam Oy: 4 1,8%
  • Üçüz 3️⃣

• Dördüz 4️⃣

• Ankete Katılan
    218

LiveYourLifeee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
5.409
4.627
Bisey sorcam pozitif olmasi iyi bisey olmuyomu vucut antikor uretmis bagisikligi var demek degilmi ben oyle biliyorum
Gebelikten önce ve sonra pozitif olmasına göre iki çeşidi var bu testin. Gebelikten önce ise sorun değil ama gebelik esnasında geçirilirse bebek için sorun olabiliyor.

esomesom

Kitapsever
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
1.969
3.927
Kızlar mıde bulantılarınız beta kac ıken basladı???
vallahi seninkiler başladıysa şaşırmam senin her şeyin hızlı maşallah :rolleyes: buradaki çoğu kişi güncel betasını bilmiyordur bence, çünkü birkaç kontrolden sonra doktorlar bir daha istemiyor :KK76:ben en son baktırdığımda 2 Eylüldü, 4+6 idim, ve 3968 di. midemi sorarsan, hiç çıkarmadım ama neredeyse 1 haftadır aralıklı olarak bulanıyor. bugün 6+6 yım. resmen bilimsel bir şekilde açıkladım, hakkımı nasıl ödersin bilmem :anne:

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045
vallahi seninkiler başladıysa şaşırmam senin her şeyin hızlı maşallah :rolleyes: buradaki çoğu kişi güncel betasını bilmiyordur bence, çünkü birkaç kontrolden sonra doktorlar bir daha istemiyor :KK76:ben en son baktırdığımda 2 Eylüldü, 4+6 idim, ve 3968 di. midemi sorarsan, hiç çıkarmadım ama neredeyse 1 haftadır aralıklı olarak bulanıyor. bugün 6+6 yım. resmen bilimsel bir şekilde açıkladım, hakkımı nasıl ödersin bilmem :anne:
HAhaha cok tatlısın canım ben yapım geregı asırı panıgım hamılelıgı bıle erken gebelık testıyle olumsuz gormeme rahmen ustune gıde gıde sonunda golgeyle ogrendım hemuz hıcbır belırtım yok:))) cok tesekkur ederım bu arada:)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-08-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

esomesom

Kitapsever
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
1.969
3.927
HAhaha cok tatlısın canım ben yapım geregı asırı panıgım hamılelıgı bıle erken gebelık testıyle olumsuz gormeme rahmen ustune gıde gıde sonunda golgeyle ogrendım hemuz hıcbır belırtım yok:))) cok tesekkur ederım bu arada:)
nasıl yani kan vermedin mi? :KK76:

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Martilikiz07

♥️♥️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
5.305
6.045

Eklentiler

Mervenur11

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
272
236

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

efsanehayat

Kün Fe Yekün , Rabbim ol der olur:)
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2015
884
694
Kızlar son adet tarihim 30 temmuz adete 12-13 gün kala göğüslerim ağrımaya başladı bende 3 gün kala hamilelikten mi acaba dedim test yaptım pozitif gördüm gittim hemen kan verdim 71,2 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim 131 daha sonra 272 bir sahada kan vermedim sata göre 5+1 de doktora gittim vajinal usg ile baktı 3 mm kese göründü 3 gün sonraya çağırdı gittim 5,35 mm çıktı bugün 6+1 haftalıkken başka hastaneye gittim kese 8,6 mm gözlendi doktor geç yumurtlamış olabilirsin diyor 15 gün sonraya çağırdı sorun şu ki ben geç yumurtladıysam adete 3 gün kala gebeliği nasıl öğrendim kafam çok karışık

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-05-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

esomesom

Kitapsever
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
1.969
3.927
Kızlar son adet tarihim 30 temmuz adete 12-13 gün kala göğüslerim ağrımaya başladı bende 3 gün kala hamilelikten mi acaba dedim test yaptım pozitif gördüm gittim hemen kan verdim 71,2 çıktı 2 gün sonra tekrar verdim 131 daha sonra 272 bir sahada kan vermedim sata göre 5+1 de doktora gittim vajinal usg ile baktı 3 mm kese göründü 3 gün sonraya çağırdı gittim 5,35 mm çıktı bugün 6+1 haftalıkken başka hastaneye gittim kese 8,6 mm gözlendi doktor geç yumurtlamış olabilirsin diyor 15 gün sonraya çağırdı sorun şu ki ben geç yumurtladıysam adete 3 gün kala gebeliği nasıl öğrendim kafam çok karışık
bugün falan kan verdin mi peki? değerlerinin artışında sorun yok halbuki, ama ben de hesaplayamadım, kısacası farklı hastahanelerde keselerin ölçüsü ve haftası farklı çıktıysa bu bence cihaz farkıdır. senin kesen büyüyüp küçülmüyor ya yahu.

Yukarı Alt