• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 Mayıs ayında klomen kullananlar

Alvaro morte

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
194
58
Arkadaşlar bu ay ilk defa klomen kullandım. Klomen +estrofem verdi doktor. Klomenle birlikte estofem başladım. Klomeni Adetin 4. Günü başladım günde 2 kere. Estrofeme devam ediyorum. Bugün 11.Günündeyim. 19. Günde de progesteron ilacı ve fitil kullanmaya başlayacağım. Koronadan dolayı doktorum haftada 1 gün hastanede oluyor,ve izine ayrılmış bayramdan sonra gelecek,o yüzden kontrole de gidemiyorum. Yarın aynı hastanede başka bir doktora gideceğim yumurtalara baksın ve çatlatma iğnesi versin diye,umarım verir. Çünkü kendi doktorum çatlatma iğnesi vermedi,belki de hastanede olmayacağı için bu ayı es geçti. Benimle birlikte bu ay klomen kullananlar var mı?

Gelincik78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
288
89
Arkadaşlar bu ay ilk defa klomen kullandım. Klomen +estrofem verdi doktor. Klomenle birlikte estofem başladım. Klomeni Adetin 4. Günü başladım günde 2 kere. Estrofeme devam ediyorum. Bugün 11.Günündeyim. 19. Günde de progesteron ilacı ve fitil kullanmaya başlayacağım. Koronadan dolayı doktorum haftada 1 gün hastanede oluyor,ve izine ayrılmış bayramdan sonra gelecek,o yüzden kontrole de gidemiyorum. Yarın aynı hastanede başka bir doktora gideceğim yumurtalara baksın ve çatlatma iğnesi versin diye,umarım verir. Çünkü kendi doktorum çatlatma iğnesi vermedi,belki de hastanede olmayacağı için bu ayı es geçti. Benimle birlikte bu ay klomen kullananlar var mı?
Cnm bende bugün kullanmaya basladm hayrlısı bakalm

Alvaro morte

Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
194
58
Cnm bende bugün kullanmaya basladm hayrlısı bakalm
Hadi hayırlısı canım. Bugün başka doktora göründüm. 2 yumurtam varmış sağda. Biri 18 diğeri 20 ml. İster ovulasyon testiyle takip et istersen iğne vereyim dedi. Ben iğne istedim. 12. Günümdeyim ve yarın 13. Gün iğneyi vurdur 36 saat sonra ilişki dedi. Bakalım hayırlısı,ben de sabırsızlıkla bekleyeceğim

Gelincik78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
288
89
Hadi hayırlısı canım. Bugün başka doktora göründüm. 2 yumurtam varmış sağda. Biri 18 diğeri 20 ml. İster ovulasyon testiyle takip et istersen iğne vereyim dedi. Ben iğne istedim. 12. Günümdeyim ve yarın 13. Gün iğneyi vurdur 36 saat sonra ilişki dedi. Bakalım hayırlısı,ben de sabırsızlıkla bekleyeceğim
Hyrlısyla oluverir insallh

aysegulbnymn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
10
4
Bende bu ay klomen kullandım adetim olmadı daha ama kökeni kullandıktan sonra gidemedim virusten dolayı ama göğüslerim çok sis ve sert ve iki günüde bacağım ve kasik tarafima kramplar giriyor bende anlamadım

Yukarı Alt