Popüler Konu 2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    284

Tbfth

Kumsal🌸💜Rüzgar🌀💙
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
2.290
5.297
31
Bebeğimin bi derdi var bugün ama çözemiyorm ya. Yardım edin kızlar😔hiç uyumadı bugün çok huzursuz. Hiç bu kadar yapmazdı. Ağlıyo sürekli. Akşam bi tatlı kaşığı kadar süt kesiği şeklinde kustu. Yüzündeki kızarıklıklar boynuna da geçmiş. Göz kapaklaında da var. Acaba alerjisi mi var diyorm şimdi de. Of ya ne kadar zor. Şu 6 ay bi geçse doydu mu etti mi derdi bitse.. Gerçi o zamn da başka dertler çıkıyo ama en azından sütüm şöyle mi böyle mi demeyiz az sa olsa rahatlarız

Jadesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
3.017
6.417
30
Canlar bebeklerin uykusu kacinca napiyor sonrasinda uykuya dalmasi ne kadar sürüyor nasil uyutuyorsunuz 😊
Çok uykuusu var ve ağlıyorsa gaz yüzünden uyumuyor gazi yoksa alıyorum çok aglatmadan uyuyor yine bi şekilde beşiğine koyuyorum ne kadar uyursa artık kismet😂

Cherrygum

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
4.036
9.378
Napiyim sipayi ayağımda sallıyorum. Ne yapmam dediysem istisnasız yaptım bebek dogduktan sonra 😂

Zor vallahi çok zor. Delilikmis resmen iyi cesaret etmişiz valla.
Ooo ayakta sallamaya basladın demek 😂😂 geçmiş olsun valla artık ayaga alışır o valla yavas yavas hepimiz bunları yapıcaz napalım😂

minikbebegim9640

13.04.20🙏👪❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
2.468
3.253
Burası bunlar için var canım zaten 😊 sorun neydi? Dikkatli ol yine de. Yavaş hareket etmekte fayda var. Biz yaşadıktan sonra kanamam oldu mesela.
Ilk zaman düşük riskim vardı snra o geçti bagirsak parlaklığı var dediler üzüntüden öyle 2 ay geçti oldu 5 aylık snra da erken doğum riski dediler işte öyle 9 ay atlattım sadece ilişki doğumu kolaylaştırır diyerek 1 sefer deneyelim dedik bende mantar oluşmuş son zamanlarımda o da olmadı acayip ağrım oldu 😂😂

minikbebegim9640

13.04.20🙏👪❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
2.468
3.253
Bebeğimin bi derdi var bugün ama çözemiyorm ya. Yardım edin kızlar😔hiç uyumadı bugün çok huzursuz. Hiç bu kadar yapmazdı. Ağlıyo sürekli. Akşam bi tatlı kaşığı kadar süt kesiği şeklinde kustu. Yüzündeki kızarıklıklar boynuna da geçmiş. Göz kapaklaında da var. Acaba alerjisi mi var diyorm şimdi de. Of ya ne kadar zor. Şu 6 ay bi geçse doydu mu etti mi derdi bitse.. Gerçi o zamn da başka dertler çıkıyo ama en azından sütüm şöyle mi böyle mi demeyiz az sa olsa rahatlarız
Canm o süt kesiği kusması bizde de arada oluyor burda bi kaç kişiden de okudum galiba normal o ama diğer şeylere birşey diyemem bilgim olmadığı için. Yarın aşısı var bugün gidemedim kalabalık gelme dedi. Soracağım o şekilde kusması normal mi diyerek. Bi kaç öyle başka sorularım da soracağım gidince

Fulyaa82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2019
1.108
1.929
38
Canim ben artik kabullenmeye başlamak istiyorum . Çünkü uykusu kacmasin diye dua ediyorum kacinca bütün sinirlerim geriliyor endise korku kapliyor beni . Cocuktan bebekten sogudum . Gunleri gecirmeye odakli yasıyorum böyle olunca😔 dun bebek aglarken dalga gectim kendimle onunla stres olmamak icin cabaladim o agladi katıldı uyuyamadi . saatlerimizi öyle geçirdik .
Peki senin kuzu o an meme emmeyip bagirirken savasirken biberon verdin mi onu aliyor mu
Ay canim katiliyorum sana valla ben herseyden sogudum sanki kendi evimde yanliz bebekle kalamiycam gibi simdiden planlar yapiyorum birsure annemde kalieiz birsure kayinvaldemde tek basima kalirsak cocuk aglamaktan katilacak ne yaparim diye kara kara dusunuyorum, bende emmeyince sinirlenince mama vermek zorunda kaliyorum korkuyorum biberona alisicak diye ama mecbur kaliyorum doktor zaten alerjik bebek diye gunde uc defa alerjik neocate diye 60cc 2 olcek mama verdi 6 saatte bir ama mecbur kalirsam.meme almayinca verebiliyorum ekstra sendemi oyle yapiyorsun canim?

cebren

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
109
404
28
Canim o yuzundeki seylerden poposunda da var mi? O kadar kusmasi normal. Suratindakilerden popoda da varsa biseye alerjisi olabiliyor. Benimki oyleydi. Vucudunda yok o kadar yuzu ve popoda var. Popoda yoksa senin sicaktandan da olabilir cok kalin giydirip sariyorsan. Bide karnına bak sertlik var mi gaz da bebekleri cok ağlatıyor

Lepistesb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
3.013
6.405
Çok uykuusu var ve ağlıyorsa gaz yüzünden uyumuyor gazi yoksa alıyorum çok aglatmadan uyuyor yine bi şekilde beşiğine koyuyorum ne kadar uyursa artık kismet😂
O gazlarin topunu uzaya firlatacam gaz yüzünden uyumamasi o kadar cileli ki o bağırıyor agliyor ben korkuyorum agliyorum gazi almasi pek kolay olmuyor ama

Lepistesb

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
3.013
6.405
Ay canim katiliyorum sana valla ben herseyden sogudum sanki kendi evimde yanliz bebekle kalamiycam gibi simdiden planlar yapiyorum birsure annemde kalieiz birsure kayinvaldemde tek basima kalirsak cocuk aglamaktan katilacak ne yaparim diye kara kara dusunuyorum, bende emmeyince sinirlenince mama vermek zorunda kaliyorum korkuyorum biberona alisicak diye ama mecbur kaliyorum doktor zaten alerjik bebek diye gunde uc defa alerjik neocate diye 60cc 2 olcek mama verdi 6 saatte bir ama mecbur kalirsam.meme almayinca verebiliyorum ekstra sendemi oyle yapiyorsun canim?
Evet canm cocugum belkide buyuzden gaz yüzünden memeyle emzirmeye calisirken savasiyor almiyor diyorum . Diger bebelerde gazlaninca memeyle savasiyor mu acaba

Elfst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2016
1.430
1.022
35
Bi de memeyle savaş halinde. Emiyo ama emerken hep kavga ediyo bu da belirti olabilir sanırım. Of ya galiba alerjisi var. Ama işte alerjisi olsa şimdiye kadar kendini göstermez miydi? Bugün çok huzursuzdu ya özellikle
Bebeği huzursuz olan herkes alarjisi şüphesi arıyor galiba benim ki de öyle 10 gündür falan uyumuyor direniyor çocuk alerji mi acaba diye bende kendimi yiyorum yarın doktora gidecem bakalım

Elfst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2016
1.430
1.022
35
Mukuslu kaka tam olarak nasıl ben çözemedim? Şimdi kakali bezi kapatıp açınca uzuyor kaka. Bu mu? Yoksa sümük benzeri bir yapı tek başına mı görünüyor net biçimde?
Onu bende anlamadım kapatıp açınca benim ki de uzuyor ama yoksa normalde mi balgam tarzı tapular görmek lazım bilmiyorum

minikbebegim9640

13.04.20🙏👪❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
2.468
3.253
Bugun doktora gittim 40 cumartesi cikiuor benim doktorum 15 gun daha birlikte olmayin dedi bekliycez artik anlayisli olucaklar yapacak bisey yok🤗
Neden ki canm dikişler yüzünden mi dedi. Birde kendin mi kontrole gittin öyle yoksa doktorun mu demişti.? Birde alttan dikişlerine mi baktı da söyledi canm nasıl muayene etti.? Ay çok soru sordum 🤭

agacsizkoalaa

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
5.109
13.960
27
Kızlar oyun halılarını kullanmaya başladınız mı?
+2 ay değil mi ya onlar? 🤔 Ben şu siyah beyaz zeka kartlarına başlıcam yakında. Uyanık olduğu sürelerde yakınına koyucam. 2 aylık oluncada oyun halısına koyarım diye düşünüyorum. 😊

sekerpare5939

insanları olduğundan farklı görüşüme içerliyorum
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
2.372
4.641
ya hanimlar benim oglumda (3yasinda) boyunda lenf bezlerinde sisme oldu.2 haftadir gecer dedim gecmedi.yarın doktora goturecegim.icim rahat etmiyor.bir de anne kaşlarim agriyor diyor.acaba goz agriyor da kaş mi saniyor.canim sıkıldı cok :KK43::KK43:
onemli midir? daha once de olmustu.ishal olmustu o zaman gittigimde dr lenf sismis muhtemelen alerjik rinit demisti.alerji ilaciyla inmisti.ama simdi kaş agrisindan bahsedince dr gostereyim dedim.