Popüler Konu 2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    284

Lepistesb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
3.013
6.406
Kizlar bebislerin dudaginin icinin resmini bana atar misiniz dudak bagi var mi diye kafamda düşünüp duruyorum yardimci olursaniz cok sevinirim 😔

dilzar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2011
4.014
6.828

Eklentiler

• 20200515_173057.jpg
    20200515_173057.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 36

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534
Kızlar bebişiniz saat başı emmek istediğinde sütünüz azalıyor gibi geliyor mu?
Sanki tam dolmuyor sık emdiği için.
Yatırınca hemen uyanması bundan mıdır acaba?

Helinnnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
598
1.394
Bizim gaz problemimiz var.tüm gün masaj vs gaz çıkarıyoruz.uykuyuda sevmiyor ya kucagımda yada dizimde yerine koyunca nasıl aglıyor.babası zaten hemen klasik annesi nesi var bunun diyor.dün gece 12ydi uyudu kollarım koptu resmen oturdum agladım.sagmaya pek zamanım olmuyor.mochiyi sanırım ben yapamadım çok az çıktı.uykysuzluk sanırım azaltıyor sütümüzü çok tesekkür ederim bundan sonra sagmaya dikkat edicem zamanla artar inş
mommysbliss gaz ilacını kullanıyorum ben. gaz var mı var ama çıkarıyor ya biz destekle cabuk atlatıyoruz kriz anını ve uyuyor. ilk oğlumda ne ilaçlar denedim gece uykusundaki ağlamaları asla unutmam. bi araştır istersen. dr a sor. belki sizede yarari olur ve son olarak sağmaya devam et ve sağım yaparken süt geliyor mu diye düşünüp kontrol etme. al telefonu eline ya da aç tv yi başka şeylere odaklan.

yagmur1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.679
2.817
Kızlar bebişiniz saat başı emmek istediğinde sütünüz azalıyor gibi geliyor mu?
Sanki tam dolmuyor sık emdiği için.
Yatırınca hemen uyanması bundan mıdır acaba?
Ben de aynı durumdayım💆🏻‍♀️ benimki öğlen kesinlikle uyumuyor uyanık kaldığı her an emiyor yoksa ağlıyor ben de veriyorum napayım, ama beşiğe yatırınca uyanıyor. Akşam 9-10 gibi pes edip uyuyor gece 3 e kadar falan.. doymasa gece de doymaz o kadar uyumaz diyorum gündüz noluyor bu çocuklara anlamıyorjm acaba karanlık ve sessiz ortam mı arıyor doymamasına ihtimal vermiyorum ben çişli bez sayısından..

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.404
17.048
Ben de aynı durumdayım💆🏻‍♀️ benimki öğlen kesinlikle uyumuyor uyanık kaldığı her an emiyor yoksa ağlıyor ben de veriyorum napayım, ama beşiğe yatırınca uyanıyor. Akşam 9-10 gibi pes edip uyuyor gece 3 e kadar falan.. doymasa gece de doymaz o kadar uyumaz diyorum gündüz noluyor bu çocuklara anlamıyorjm acaba karanlık ve sessiz ortam mı arıyor doymamasına ihtimal vermiyorum ben çişli bez sayısından..
Yeminle aynısını yaşıyorum. Vermesem olmaz. Şaştım kaldım

Cherrygum

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
4.036
9.378
Eki Görüntüle 2635537
Kızlar normal doğduğu için kafasının arkası uzun evet ama normal mi sizce bu kadar olması? Bazen fazla gibi geliyor. Ne zaman düzeliyor bu? Baş çevresi doğduğunda 35 idi bir aylık kontrolde 39 ölçüldü.
Kafası gayet güzel canım baksana yumurta gibi benimkinin kafası da böyle. Düz olmasın diye bi sağa bi sola yatırıyorum sürekli😂
Off aynısını yaşıyorum ya daha az önce emdi iki memeyi ağlıyo ama neden bilmiyorum doydu çünkü fazlasınıda çıkardı. Memede süt bitti sürekli emmek istiyor gece böyle değil gündüz saat başı emse emer. Sütte yetiyomu emin olamıyorum emzik veriyorum onu da atıyo süt gelmeyince🤷🏼‍♀️

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.404
17.048
El ele verip bu sorunu çözelim 🥳kollarımda derman kalmadı, memelerim isyanda, sırtımın belimin dili olsa da konuşsa💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️ Gece uyuduğu için çok şikayet etmek istemiyorum ama🙄 gündüz 1-2 saat uyusalar kendimize geliriz ya
Kafası gayet güzel canım baksana yumurta gibi benimkinin kafası da böyle. Düz olmasın diye bi sağa bi sola yatırıyorum sürekli😂

Off aynısını yaşıyorum ya daha az önce emdi iki memeyi ağlıyo ama neden bilmiyorum doydu çünkü fazlasınıda çıkardı. Memede süt bitti sürekli emmek istiyor gece böyle değil gündüz saat başı emse emer. Sütte yetiyomu emin olamıyorum emzik veriyorum onu da atıyo süt gelmeyince🤷🏼‍♀️
Kızlar gelin bizim bebeleri dava edelim bebek yüksek mahkemesine 😅

Cherrygum

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2018
4.036
9.378
Bizimki normalde sarı içinde pütür olan bir kakaydı. O pütürler olmadan bildiğin su gibi sarı kaka yaptı 2 gün boyunca. Sap simplexi bırakınca düzeldi. Dün yine vermek zorunda kaldım ishal değil ama olma yolunda. İshal oluncada pişik oluyor asitli olduğu için. Ondan değiştirmem lazım.
Hee anladım simdi benimki o ilk tarif ettiğin gibi genelde içinde pütürlü şeyler var sıvı ama. Eğer dediğin gibiyse cidden sıkıntı pişik yapar bir de onunla uğraş🤦🏼‍♀️
Kızlar gelin bizim bebeleri dava edelim bebek yüksek mahkemesine 😅
Valla karar süte devam çıkar kesin😂bizim kız et yumağı olmaya başladı kedi yavrusu gibi doğmuştu çünkü 😂😂

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534

Canım mama veriyor musun sadece anne sütümü. Ben mama vermek istemiyorum ısrarla emziriyorum. Çişli bezi iyi ama işte bazen süt azalıyor o an doymuyor mu diye geçiyor aklımdan. Senin dediğin gibi gündüzleri uyanık, gece daha güzel uykusu huyları baya benziyor anlaşılan.

Helinnnnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2017
598
1.394
El ele verip bu sorunu çözelim 🥳kollarımda derman kalmadı, memelerim isyanda, sırtımın belimin dili olsa da konuşsa💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️ Gece uyuduğu için çok şikayet etmek istemiyorum ama🙄 gündüz 1-2 saat uyusalar kendimize geliriz ya
blackout perdeyu deneyin ışığı kirsin belki etkisi olur. bi de kizlar gece gelen sütün içeriğiyle gunduzun fsrkli olurmus. geceki süt daha yağlı ve sakinleştirici etkisi olur diye biliyorum.

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534
Yeminle aynısını yaşıyorum. Vermesem olmaz. Şaştım kaldım

Kızlar aynı durumu yaşıyoruz. Ben mama vermek istemiyorum doymadı diyerek. Biberona alışır diye de ödüm kopuyor. Ama bazen memede süt kalmıyor hissediyorum. Çünkü eme eme sömürüyor iyice. Acaba gündüz uykusuzluğu bundan mı, alakası yok mu?

Birde gündüz böyle doluyken yemek işini falan nası hallediyorsunuz? Temizliği sormuyorum bile. 🙄

yagmur1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.679
2.817
Canım mama veriyor musun sadece anne sütümü. Ben mama vermek istemiyorum ısrarla emziriyorum. Çişli bezi iyi ama işte bazen süt azalıyor o an doymuyor mu diye geçiyor aklımdan. Senin dediğin gibi gündüzleri uyanık, gece daha güzel uykusu huyları baya benziyor anlaşılan.
Vermiyorum canım mama, gece uyuyo diye vermiyorum demekki doyuyoki uyuyo hem de 4-5 saat.. doymuyo olamazlar anlayamıyorum neden dalamadıklarını. Mesela bugün annem ayağında salladı uyudu ayakta 1 saat ama sürekli mıkırdandı ittire kaktıra 1 saat zorla uyuttu yani 🤷🏻‍♀️

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534
blackout perdeyu deneyin ışığı kirsin belki etkisi olur. bi de kizlar gece gelen sütün içeriğiyle gunduzun fsrkli olurmus. geceki süt daha yağlı ve sakinleştirici etkisi olur diye biliyorum.

Bununla da alakalı olabilir. Mesela bbeiş 10 dk emiyor bırakıyor sabah ben hafif sıkıyorum çok akışkan bembeyaz süt geliyor. Öyle yağlı falan olduğunu görmedim.

yagmur1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.679
2.817
Kızlar aynı durumu yaşıyoruz. Ben mama vermek istemiyorum doymadı diyerek. Biberona alışır diye de ödüm kopuyor. Ama bazen memede süt kalmıyor hissediyorum. Çünkü eme eme sömürüyor iyice. Acaba gündüz uykusuzluğu bundan mı, alakası yok mu?

Birde gündüz böyle doluyken yemek işini falan nası hallediyorsunuz? Temizliği sormuyorum bile. 🙄
Benim annem gelip yemek yapıyo sağolsun Bazen de Eşim home ofis o yapıyo, bebeği tutarsa ben yapıyorum bişeyler başk türlü mümkün değil evde teksem wc ye bile gidemiyorum kucağımdan bıraktığım an basıyor çığlığı sürekli temas halindeyiz

cecenn

Sabırla bekle...
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
12.851
10.534
Vermiyorum canım mama, gece uyuyo diye vermiyorum demekki doyuyoki uyuyo hem de 4-5 saat.. doymuyo olamazlar anlayamıyorum neden dalamadıklarını. Mesela bugün annem ayağında salladı uyudu ayakta 1 saat ama sürekli mıkırdandı ittire kaktıra 1 saat zorla uyuttu yani 🤷🏻‍♀️

Aynı ben. 1 saat ayağımda uyuttum artık midem kazındı sabahtan beri bir şey yemedim çünkü. Az bırakayım bir şey yiyeyim dedim. Bıraktığım an uyandı acaba sallamaya mı alıştılar?

yagmur1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
1.679
2.817
Aynı ben. 1 saat ayağımda uyuttum artık midem kazındı sabahtan beri bir şey yemedim çünkü. Az bırakayım bir şey yiyeyim dedim. Bıraktığım an uyandı acaba sallamaya mı alıştılar?
Gece beşiğinde iki sallıyorum uyuyo gündüz yarım saat sallıyorum bana mısın demiyo 🤷🏻‍♀️