Popüler Konu 2020 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    284

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
5.118
7.614
36
oda ise gidip geliyor ama mecbur vericem baksin ya cok yoruldum gercekten. Sagol canim

gecmis olsun bas agrisida kotu :KK43:

Cnm nerden vericen siparisi makrnavtmadan mi setleri var ama acaba tek tek mi alsak hangisi uyguna gelir acaba misskokulumm misskokulumm sen bilirsin cnm
Bilmiyorum ki canım hangisi daha uygun olur ben mağazasından aldım setten bahsetmedi kız hiç.tek tek aldım bir incelemek lazım tek tek alınca kaç lira toplu alınca kaç lira diye.

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
5.118
7.614
36
Bakayim bunada canim.

Kizlar mamada 2 numaraya ne zaman gecmeliyiz
[/QUOTE]
Biz geçtik 6 ay dolunca 👋

Jadesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
3.022
6.418
30
Jadecim vallahi bizde ayniyiz kiziyorum birde sonra üzülüyorum gecen yataktayiz dedim uyumazsan uyuna ben uyuyorum döndüm arkami baktim mirildaniyor birden kizdir cocuk zipladi dudagını büzdü kurban oldugum :KK43: dun aksamda 7 den sonra hic uyutmadim 7 den once de yarim saat uyumustu aksam 10 bucukta baktim gozu kapanacak mizirdaniyor salladim uyudu valla ama nedense ben uyuyamadim dun gecede 😕
Evet insan üzülüyor sonra verene bin şükür kolay büyümüyormuş çocuk ama bizde insanız ya tepki vermemiz normal bence keşke vermesek ama🤷‍♀️ ya aslında uyanık normal dursa oyun falan bulmaya çalışırım ama uykusu olduğu için ağlıyor ama uyumuyorda 🤪 benim huni yakındır a dostlar

Jadesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
3.022
6.418
30
Aynen beni de.her is kaliyor. Ben az daha kafa dagitayim derken buluorum kendimi.
Gece zaten asla işe elimi vurmuyorum bana bi o zaman kalıyor yakında kpss çalışmaya Başlıycam oda kalmıucak o yüzden kitap falan okuyorum 😁 gerçi emzirirken Uyursa da okuyorum e kitap ama kafamın dağılmaya ihtiyacı var

Jadesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
3.022
6.418
30
oda ise gidip geliyor ama mecbur vericem baksin ya cok yoruldum gercekten. Sagol canim

gecmis olsun bas agrisida kotu :KK43:

Cnm nerden vericen siparisi makrnavtmadan mi setleri var ama acaba tek tek mi alsak hangisi uyguna gelir acaba misskokulumm misskokulumm sen bilirsin cnm
Makarnavitmadan bakıcam canım valla tek tek bakacak enerjim yok😁 kıza bişeyler almam lazım onda bile sinir geliyor bi de e bebek sayfasında her sekmeye reklam açılır şekilde yapmış gıcık oldum bakarken🤦‍♀️

dilzar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2011
4.002
6.783
Kizlar bu kacinci dusus ya cok donuyor bu kiz.
Bir yere gidemiorum.
Kanguruyla sirta baglama olur mu sizce.
Ama kangurumun bagi capraz iste.
Nette baktim da bulamadim.
canim artık yüksek yerde bırakma dönemleri bitti bizim bidiklarin. yer böcüğü artık onlar. bak ben çekyat üstü yatağımi ikiye katlayıp ona koyuyordum. onu bile tek kata çevirdim. iki kat yorganin ne yüksekliği olacak ama kenara gidip yok burnunu yok kafasını acitiyordu. gerek yok dedim.

gündüz oynarken sereceksin bir çarşaf yere, evin serinse üşür diyorsan ince yorgan da olabilir. bebekler düşmeye büyüklerden daha dayanıklı ama ters bir yerine gelir. Allah esirgesin. risk alma hiç. ben de çok korkuyorum açıkçası, bir bosluguma gelir, gözle kas arası diye. Rabbim saklasin bebeklerimizi

Sonsuzsukurler

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2014
1.039
1.564
30
Bağırmak dediysem sert çıktım biraz onu bile anladı 😑 ay sinirim laçkalaşıyor bazen evde dura dura biz de 2 Nisan doğumluyuz ama atak herhalde diş etleri sert gelmiyor bana. Valla ben çok fazla vermesem de başladım bişeyler vermeye patatesi hiç sevmemişti yine denedim yine yemedi 1 dilim şeftali rendeledim onu yedi akşamada veririm bişey bakalım sipariş vercem bebek irmiği tarhanası falan gelince tam geçiş yaparım çünkü verdiklerine doymadı mümkün değil amaç alıştırmaktı az çok yemeye başladı bakalım
Evet ben de oyle.
Evde de degilim burda pek bir sey yapamiorum.
Biraz dahaha bekleyecek sanirim.
Yavas yavas gidiyoruz simdilik.
Ac mi kalior diye dusunuorum bazen.
Nerden alacaksin onlari.
Almak lazim aynen dogru diyorsun.
canim artık yüksek yerde bırakma dönemleri bitti bizim bidiklarin. yer böcüğü artık onlar. bak ben çekyat üstü yatağımi ikiye katlayıp ona koyuyordum. onu bile tek kata çevirdim. iki kat yorganin ne yüksekliği olacak ama kenara gidip yok burnunu yok kafasını acitiyordu. gerek yok dedim.

gündüz oynarken sereceksin bir çarşaf yere, evin serinse üşür diyorsan ince yorgan da olabilir. bebekler düşmeye büyüklerden daha dayanıklı ama ters bir yerine gelir. Allah esirgesin. risk alma hiç. ben de çok korkuyorum açıkçası, bir bosluguma gelir, gözle kas arası diye. Rabbim saklasin bebeklerimizi
Amin amin insallah.
Ya cok cok haklisin dilzarcim da.
Ben simdilik annemdeyim.
Burasi bence pis.haydi ben takintiliyim da ama cidden pis. Of da of.
Sinirden zipliorum suan zaten pislik gurultu.

Evde ben de dedifgn gibi yapiordum.
Cok fazla donuyor kizim.
Birisinde 1 metre vardi aramda ama yetisemedim iste bos bulundum oraya birakip.

Yatakta yatiyoruz simdi. Enlemesine. Bir gece uyandim komidinin ustunde yuzustu yatmis siritiyor.
Rabbim uayndirdi da gordum onu yoksa var ya😑😑😦

Emekleme zamani da battaniye gibi bir sey atayim diorum bakalim ya da dizlikler vardi dimi dizleri acimasin diye.

Sonsuzsukurler

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2014
1.039
1.564
30
Evet insan üzülüyor sonra verene bin şükür kolay büyümüyormuş çocuk ama bizde insanız ya tepki vermemiz normal bence keşke vermesek ama🤷‍♀️ ya aslında uyanık normal dursa oyun falan bulmaya çalışırım ama uykusu olduğu için ağlıyor ama uyumuyorda 🤪 benim huni yakındır a dostlar
O huniyi hemen tak ve 2.cocuk fikrin falan varsa direk uzaklas🙁😄
Deliriyorummmm..
E kitap guzel fikirmis.ben de iste buraya bakiorim. Osman gonulalin 5 ay videsounu basladim.kaldi kiz 6 aylik olacak pes😑😑
Emdi uyudu koydum.yine uyandi.
Ya sabir ya sabir.
Uykusu olmaz mi bir bebegin gece 2 sabah 9 mu ne.
Gunduz 1 saat uyumustur o da memede.
Bir bardak cay icseydim bi buskuviyle ne guzel olurdu..

Napalimmm sukredicez yapcak bisdy yok analik ddlilik😄

YazMiofum da telefonu cekior elimden a
Şükürüm ben dün akşam 1 kaşık irmiğş suyla pişirdim blendardan geçirdiğim şeftali ile karıştırdım yedirdim. Sevdi oldukça
Afiyet bal seker olsun yarasin insalah.
Nasil sunnet yaraniz iyildsti mi.
Cisini yapabiliyor mu rahat acimadan.
Idare edebilmistir insallah esin tek basina sen isteyken.
Irmigi nasil pisirdin yani bir kere fokurdadi o kadar dimi. Ben de demiycem birazdam tezekkur ederim

Lepistesb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
3.013
6.405
Benimde uyku egitimi yalan oldu . Sallanmayi biraltik duzeldi dedim . Park yatak aldim icine yatirdim istemedi . Alisir bir iki güne dedim . Hepten bozuldu . Uykusu geliyor agliyor kendini yırtıyor gece surekli aglayarak uyaniyor hemende uyumuyor . Tekrar eski yerimize yatırdım. Bozuldugu gibi duzelir insallah . Bebekli hayat cok zor cidden hunimiz var bence artik biz farkinda degiliz 😊

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
5.118
7.614
36
Kızlar her bebek dönmek zorunda da mı benim tam dönemiyor sizin dönüyor mu
Zamanı gelmemiştir henüz canım. Ama kızlarımın da döndüğünü hiç hatırlamıyorum. Oğlana çalıştırdım dönmeyi 🤪 oyuncak koydum elimle döndürdüm falan öyle öğrendi. Yüzüstünden kendini kurtaramıyor ama halen. o yüzden de artık dönmüyor kendi bilerek 😂yarım dönüp geri sırtüstü duruyor sıpa. Emekleme talimi yapıyoruz artık göğüs altından tutup yüzüstü. Kendini itekliyor bacaklarıyla ama ellerini koordine edemiyor henüz tabi

Sonsuz umut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
2.332
3.876
Zamanı gelmemiştir henüz canım. Ama kızlarımın da döndüğünü hiç hatırlamıyorum. Oğlana çalıştırdım dönmeyi 🤪 oyuncak koydum elimle döndürdüm falan öyle öğrendi. Yüzüstünden kendini kurtaramıyor ama halen. o yüzden de artık dönmüyor kendi bilerek 😂yarım dönüp geri sırtüstü duruyor sıpa. Emekleme talimi yapıyoruz artık göğüs altından tutup yüzüstü. Kendini itekliyor bacaklarıyla ama ellerini koordine edemiyor henüz tabi
Benim yüzüstü uyandırınca sırt kısmen döndürüyor ama sırtüstü yan söndüremiyor kendini
Bizimkide emeklemeye çalışıyor gibi ama ilerleyemiypr
Ne bilim ya öyle dönemiypruz merak ettim bende kafama taktım sanırım