2020 Nisa’n ayına odaklı bir hamilelik günlüğü ❣️

Gizemmm0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.001
1.042
Ben Nisan ayını çok severim ❤🧿 bebek istiyoruz ve nisan ayında doğsun istiyorum eğer bu ay hamile olursam gelecek sene Nisa’n ayında Doğum olmuş olucak 🤲🤲🤲 aslında vardı fakat kimyasal gebelik oldu ama çok ümitliyim bu ay yine olucak bebiş ❣❣ Taki olana kadar her günümü buraya not etmek istiyorum hadi bana bebekle gel Ağustos ayı 😅😅 bana ve isteyen tüm bayan arkadaslarıma 🤲 pozitif düşün ki olsun 🤲 olucak .. hamileyim ❣❣❣ Hadi bismillahirrahmanirrahim :anneadayı::anne::emir_bebek:

H E

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2013
23.516
60.637
Miniğin sana hayırla sağlıkla sıhhatle gelsin ♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 3 gün kaldı.

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esmrld

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
320
166

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

hayalinizle

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2019
209
540
Hadi bismillah, tam bu zamanlarda ben de hamile kalmayı deniyorum adetim de gecikti belki buraya katılırım inşallah hepimizin sağlıklı sıhhatli hamileliği gerçekleşsiin amin :dua:
Allah kısmet ederse hayırlı birer evlat verir bizim ne zamanı ne de nasıl olacağını bilmediğimiz bir Kader var.
Kadere inandığımızdan kurban olduğum alınımıza yazmışsa olacaktııır inşAllah.
İyi düşünelim iyiye kavuşalım gebe olalıımmm :KK68:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 191 gün kaldı.

Bugün itibariyle bebeğinizin 20 adet bebek dişi ve diş oyukları, diş etinde oluşmuş durumda. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin bağırsakları kıvrımlı bir form alacak ve villuslar(bağırsakların iç yüzeyini oluşturan ve besinlerin emilmesini sağlayan kılımsı çıkıntı yapılar) ile kaplı hale gelecektir. Hamilelik boyunca kendinizi daha unutkan görebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Yeni Gine'deki Arapesh halkı arasında taze hindistan cevizleri emziren kadınlar için ayrılır

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Gizemmm0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.001
1.042
Hadi bismillah, tam bu zamanlarda ben de hamile kalmayı deniyorum adetim de gecikti belki buraya katılırım inşallah hepimizin sağlıklı sıhhatli hamileliği gerçekleşsiin amin :dua:
Allah kısmet ederse hayırlı birer evlat verir bizim ne zamanı ne de nasıl olacağını bilmediğimiz bir Kader var.
Kadere inandığımızdan kurban olduğum alınımıza yazmışsa olacaktııır inşAllah.
İyi düşünelim iyiye kavuşalım gebe olalıımmm :KK68:
Amin canım öyle vallahh olumlu düşünelim olumlu olsun🤲 İnşallah hepimize nasip olur tatlı sevimli keratalar 👶🏻 Senin de mi ilk olucak cnm

Esmrld

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
320
166

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt