2020 Nisa’n ayına odaklı bir hamilelik günlüğü ❣️

Gizemmm0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
999
1.042
Ben Nisan ayını çok severim ❤🧿 bebek istiyoruz ve nisan ayında doğsun istiyorum eğer bu ay hamile olursam gelecek sene Nisa’n ayında Doğum olmuş olucak 🤲🤲🤲 aslında vardı fakat kimyasal gebelik oldu ama çok ümitliyim bu ay yine olucak bebiş ❣❣ Taki olana kadar her günümü buraya not etmek istiyorum hadi bana bebekle gel Ağustos ayı 😅😅 bana ve isteyen tüm bayan arkadaslarıma 🤲 pozitif düşün ki olsun 🤲 olucak .. hamileyim ❣❣❣ Hadi bismillahirrahmanirrahim :anneadayı::anne::emir_bebek:

H E

Guru
Pro Üye
19 Haziran 2013
23.470
60.509
Miniğin sana hayırla sağlıkla sıhhatle gelsin ♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 8 gün kaldı.

Yeni doğmuş bir bebeğin göbek kordonu ortalama uzunluğu 610 mm. dir. Ama göbek kordonunun, boyu 127 mm.den 1,219 mm.ye kadar değişebilir. Bebeğiniz pelvisin tabanına yerleştiği zaman, kendinizi beceriksiz ve dengesiz hissedebilirsiniz. Bunun nedeni bebeğinizin yer değiştirmesinden dolayı ağırlık merkezinizinde değişmiş olmasıdır.Şu aşamada bebeğinizin araç koltuğunu arabaya koymanız unutmamanız açısından önemli olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Esmrld

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
320
166

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

hayalinizle

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2019
206
534
Hadi bismillah, tam bu zamanlarda ben de hamile kalmayı deniyorum adetim de gecikti belki buraya katılırım inşallah hepimizin sağlıklı sıhhatli hamileliği gerçekleşsiin amin :dua:
Allah kısmet ederse hayırlı birer evlat verir bizim ne zamanı ne de nasıl olacağını bilmediğimiz bir Kader var.
Kadere inandığımızdan kurban olduğum alınımıza yazmışsa olacaktııır inşAllah.
İyi düşünelim iyiye kavuşalım gebe olalıımmm :KK68:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-04-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Gizemmm0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
999
1.042
Hadi bismillah, tam bu zamanlarda ben de hamile kalmayı deniyorum adetim de gecikti belki buraya katılırım inşallah hepimizin sağlıklı sıhhatli hamileliği gerçekleşsiin amin :dua:
Allah kısmet ederse hayırlı birer evlat verir bizim ne zamanı ne de nasıl olacağını bilmediğimiz bir Kader var.
Kadere inandığımızdan kurban olduğum alınımıza yazmışsa olacaktııır inşAllah.
İyi düşünelim iyiye kavuşalım gebe olalıımmm :KK68:
Amin canım öyle vallahh olumlu düşünelim olumlu olsun🤲 İnşallah hepimize nasip olur tatlı sevimli keratalar 👶🏻 Senin de mi ilk olucak cnm

Esmrld

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
320
166

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 219 gün kaldı.

Bebeğinizin optik sinirleri ve göz kapakları gelişiyor ve şekillenmeye devam ediyor. Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin temel vücut oranları değişecektir. Bebeğinizin bedeni uzayacak ve düzleşecektir. Bebeğinizin karın boşluğu henüz küçük olduğu ve içinde hızla büyüyen karaciğer gibi bir organ bulunduğu için bebeğinizin bağırsaklarının çoğu göbek kordonu içinde bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt