• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 Nisa’n ayına odaklı bir hamilelik günlüğü ❣️

Gizemm0

🌿🍀🍃
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
3.506
4.948
Ben Nisan ayını çok severim ❤🧿 bebek istiyoruz ve nisan ayında doğsun istiyorum eğer bu ay hamile olursam gelecek sene Nisa’n ayında Doğum olmuş olucak 🤲🤲🤲 aslında vardı fakat kimyasal gebelik oldu ama çok ümitliyim bu ay yine olucak bebiş ❣❣ Taki olana kadar her günümü buraya not etmek istiyorum hadi bana bebekle gel Ağustos ayı 😅😅 bana ve isteyen tüm bayan arkadaslarıma 🤲 pozitif düşün ki olsun 🤲 olucak .. hamileyim ❣❣❣ Hadi bismillahirrahmanirrahim :anneadayı::anne::emir_bebek:

H E

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
23.742
61.309
Miniğin sana hayırla sağlıkla sıhhatle gelsin ♥

Gizemm0

🌿🍀🍃
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
3.506
4.948
Bat 25 Ağustos ☺ Çok ümitliyim ne hikmetse 😂 gerçi sonu hüsran oluyo genel de ama 🤔🤔

hayalinizle

Hoş geldin Hamza Sami 👣 30.03.2020
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2019
266
749
Hadi bismillah, tam bu zamanlarda ben de hamile kalmayı deniyorum adetim de gecikti belki buraya katılırım inşallah hepimizin sağlıklı sıhhatli hamileliği gerçekleşsiin amin :dua:
Allah kısmet ederse hayırlı birer evlat verir bizim ne zamanı ne de nasıl olacağını bilmediğimiz bir Kader var.
Kadere inandığımızdan kurban olduğum alınımıza yazmışsa olacaktııır inşAllah.
İyi düşünelim iyiye kavuşalım gebe olalıımmm :KK68:

Gizemm0

🌿🍀🍃
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
3.506
4.948
Hadi bismillah, tam bu zamanlarda ben de hamile kalmayı deniyorum adetim de gecikti belki buraya katılırım inşallah hepimizin sağlıklı sıhhatli hamileliği gerçekleşsiin amin :dua:
Allah kısmet ederse hayırlı birer evlat verir bizim ne zamanı ne de nasıl olacağını bilmediğimiz bir Kader var.
Kadere inandığımızdan kurban olduğum alınımıza yazmışsa olacaktııır inşAllah.
İyi düşünelim iyiye kavuşalım gebe olalıımmm :KK68:
Amin canım öyle vallahh olumlu düşünelim olumlu olsun🤲 İnşallah hepimize nasip olur tatlı sevimli keratalar 👶🏻 Senin de mi ilk olucak cnm

Yukarı Alt