2020 Ocak Anneleri

Si33l

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Merhaba bende 5 haftalık hamileyim sol kasığında ağrı var ve hafif kahve lekenlemelerim var bu durumu yasayan varmi

9593NaZeM9395

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Merhaba bende 5 haftalık hamileyim sol kasığında ağrı var ve hafif kahve lekenlemelerim var bu durumu yasayan varmi
Bendede dün pembe akıntı şeklinde oldu doktorum yerleşme kanaması olabilir ama düşük riskin var dedi bende 5. Haftaya girdim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-01-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 240 gün kaldı.

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

9593NaZeM9395

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kızlar merhaba ben 28 nisanda çatlama iğnesi oldum pazartesi günü 15. Günümde kan verdim bhcg 156 çıktı progeston basladım ve folik asit kullanıyorum dün 1 saat içinde hafif pembe akıntı şeklinde kanamam oldu doktor füşük riski var progestona devam sadece dinlen dedi bu sabah tekrar kan verdim 670 civarına yukselmiş hcg ama şimdi nokta kadar pembe akıntı oldu yine çok tedirginim yol gosterin lutfen

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-01-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 240 gün kaldı.

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

Buhra30

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
450
Kızlar merhaba ben 28 nisanda çatlama iğnesi oldum pazartesi günü 15. Günümde kan verdim bhcg 156 çıktı progeston basladım ve folik asit kullanıyorum dün 1 saat içinde hafif pembe akıntı şeklinde kanamam oldu doktor füşük riski var progestona devam sadece dinlen dedi bu sabah tekrar kan verdim 670 civarına yukselmiş hcg ama şimdi nokta kadar pembe akıntı oldu yine çok tedirginim yol gosterin lutfen
bol bol uzan dinler Benim oğlumda kanamam oldu progeston ve iğne verdi geçti kendine dikkat et inşallah geçer

Si33l

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Bendede dün pembe akıntı şeklinde oldu doktorum yerleşme kanaması olabilir ama düşük riskin var dedi bende 5. Haftaya girdim
Ultrasonda kese göründü Ama bebek hala görünmedi sende göründü mu haftaya tekrar gideceğiz kalp atışı varmı diye

Mstfsevda

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
278
Dinlen canim kalkma gecer korkma stres yapma rahat birak kendini

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-01-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Mstfsevda

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
278
Kizlar bende kese gormeye gittim bugun sanirim tek yumurta ikiziler sali netlescek hayrlisiyla insallah

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Mstfsevda

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
278
5 haftalik canim daha once ucuz tecrubem oldugu icin dr um cagrdi kesede yolk gorelim dedi

Yukarı Alt