• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  • Gün aydınlanmadı başın sağ olsun Türkiyem 😔

2020 Ocak ayında tüp bebek tedavisine başlayanlar/Başlayacaklar

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
1.909
3.126
Arkadaşlar 2 aşılamam olumsuz sonuçlandı. Bugün tüp bebek tedavisine başladım. 35 yaşındayım. Hidrosalpenks sebebiyle sağ tüpüm alındı. Tedaviye üniversitede başladım. Inşallah çok uğraştırmaz.

pinkclouds

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
274
237
Belirgin bir sorunumuz yok ama iki başarısız deneme olduğu için bu deneme öncesi farklı testler yaptırıyoruz.Çıkan sonuçlar var bir de sonucunu beklediğimiz testler var.Bu kez hiçbir şeyi atlamadan devam etmeye çalışıyoruz.Evet tedavilerim özelde oluyor.

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
1.909
3.126
Belirgin bir sorunumuz yok ama iki başarısız deneme olduğu için bu deneme öncesi farklı testler yaptırıyoruz.Çıkan sonuçlar var bir de sonucunu beklediğimiz testler var.Bu kez hiçbir şeyi atlamadan devam etmeye çalışıyoruz.Evet tedavilerim özelde oluyor.
Ben de üniversitede başladım. Aşılama lar olumsuz olunca bunda da oran yüksek olsa da çok umutlu olamıyorum canım.

limonlucayy

İnsana rast gelesiniz!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
411
312
Geçmiş olsun canım. Aşılama Msjlarını görmüştüm hayırlısı olsun hakkımızda. Şükür ki tedavi yöntemleri var.
bende adet olmayı bekliyorum 2. Yada 3. Günü gideceğim embriyolog ve doktorla görüşeceğiz sanırım o günlerde tahlilde isterler.

Duruma göre bu ay başlayacağız. İlk denemem olacak bu arada ve bu hafta adet olmam lazım ama bakalım 🙂

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
1.909
3.126
Geçmiş olsun canım. Aşılama Msjlarını görmüştüm hayırlısı olsun hakkımızda. Şükür ki tedavi yöntemleri var.
bende adet olmayı bekliyorum 2. Yada 3. Günü gideceğim embriyolog ve doktorla görüşeceğiz sanırım o günlerde tahlilde isterler.

Duruma göre bu ay başlayacağız. İlk denemem olacak bu arada ve bu hafta adet olmam lazım ama bakalım 🙂
Ben de 3. gündü bugün canım. Benim amh de 0.78 çıktı. Bu testi yapmadan önce tüp bebekte çok umutluydum. Gerçi bu değerle hamile kalan çok kişi varmış.

limonlucayy

İnsana rast gelesiniz!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
411
312
Ben de 3. gündü bugün canım. Benim amh de 0.78 çıktı. Bu testi yapmadan önce tüp bebekte çok umutluydum. Gerçi bu değerle hamile kalan çok kişi varmış.
Sen moralini iyi tut hormonlar falan bahane Allah verecekse emin ol hiçbir şey engel olmuyor. Hiç gebe kalamazsın denilip çocukları olan insanlar da var. Yeter ki Allah Ol desin canım. O yüzden umut her zaman var. Sen Allah'tan umudunu kaybetme 🤲

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
1.909
3.126
Sen moralini iyi tut hormonlar falan bahane Allah verecekse emin ol hiçbir şey engel olmuyor. Hiç gebe kalamazsın denilip çocukları olan insanlar da var. Yeter ki Allah Ol desin canım. O yüzden umut her zaman var. Sen Allah'tan umudunu kaybetme 🤲
Haklısın canım. Peki ilaçlar mide bulantısı falan yaptı mı? Bayağı kötüyüm, iş yoğun çıkamıyorum da.

Pembeumutlar

O gün geldiğinde bu da geçti çok şükür diyeceğiz🌹
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
990
857
Arkadaşlar 2 aşılamam olumsuz sonuçlandı. Bugün tüp bebek tedavisine başladım. 35 yaşındayım. Hidrosalpenks sebebiyle sağ tüpüm alındı. Tedaviye üniversitede başladım. Inşallah çok uğraştırmaz.
İnşallah bu defa farklı olur ve tüp bebek tedavisinde olumlu sonuç alırsınız tedaviniz hayırlı olsun, bende 2 hafta sonra ilk tedavime başlayacağım Allah kısmet ederse.🙏

Yukarı Alt