• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020 Şubat tarihinde transfer olanlar toplanalım

cuucuuk

Denizlere çıkar sokaklar❤️🙏🏼
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.313
1.057
Merhaba canım hayırlı ve son olsun inşallah🤗 ben de 25 inde transfer olacağım gerginlikle bekliyroum 😩 bu arada seni önceki transferlerden hatırlıyorum benim de 3. Transferim bu.birincisi taze 2 tane 3. Gün embriyosuydu diğeri 2 tane dondurulmuş 6. Günle embriyosuydu baya benziyor hikayemiz inşallah pozitifleri görelim bu sefer 🤗🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pinkclouds

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
370
343
Dun benimde transferim gerceklesti cok sukur 🙏 insallah olumlu sonuclar aliriz. 😊🙏
İnşallah hayırlı olur hepimiz için🙏🏻 Benim 3. denemem,bu kez 2 adet blast embriyo konuldu.Şimdilik dinleniyorum, arada ev içinde küçük yürüyüşler yapıyorum, test günüm 4 mart bakalım dayanabilecek miyim o güne kadar 😅

pinkclouds

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
370
343
Merhaba canım hayırlı ve son olsun inşallah🤗 ben de 25 inde transfer olacağım gerginlikle bekliyroum 😩 bu arada seni önceki transferlerden hatırlıyorum benim de 3. Transferim bu.birincisi taze 2 tane 3. Gün embriyosuydu diğeri 2 tane dondurulmuş 6. Günle embriyosuydu baya benziyor hikayemiz inşallah pozitifleri görelim bu sefer 🤗🤗
Evet canım ben de hatırladım☺ Toplam dört yumurtam toplanmıştı, 3 ü ile işlem yapıldı.Ancak 2 tanesi 5. güne ulaştı.Dün taze 2 adet, 5. gün blast transferim yapıldı. Beni en çok test süreci zorluyor 😅 Senin embriyoların durumları nasıl?

pinkclouds

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
370
343
Progesteron fitili sabah, öğlen ve akşam alıyorum. Aralarında 7-8 saat zaman aralığı bırakıyorum.Sizlere belirli bir saat söylendi mi ?

sardunya58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
269
235
Transferi olan bilgili arkdaşlar bişey sormak istiyorum
12 şubatta opu oldu. 6 emriyo döllendi donduruldu.
Bugün adet oldum gittim kontrolümde rahmin biraz daha toparlansın ilaçları vücudun atsın herşey normal olsun dedi doktorum. Mart ayında transfer beklerken nisana kaldı. Bi sonraki adetinde transfer sürecine girelim dedi.

Kendimi Mart’ta transfer olurum diye çok şartladım.
Böyle bişeyi yaşayan var mı ?

pinkclouds

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
370
343
Transferi olan bilgili arkdaşlar bişey sormak istiyorum
12 şubatta opu oldu. 6 emriyo döllendi donduruldu.
Bugün adet oldum gittim kontrolümde rahmin biraz daha toparlansın ilaçları vücudun atsın herşey normal olsun dedi doktorum. Mart ayında transfer beklerken nisana kaldı. Bi sonraki adetinde transfer sürecine girelim dedi.

Kendimi Mart’ta transfer olurum diye çok şartladım.
Böyle bişeyi yaşayan var mı ?
.Ben yaşamadım aksine 1. deneme sonrası ara vermek istemiştim ,geride 1 tane 6. gün dondurulmuş embriyom vardı. Doktoruma ısrarla ara vermek istediğimi söylememe rağmen o ilaçların etkisi devam ediyorken hemen diğerini yapalım demişti.Netice itibariyle 2. transferi yapıldı ve o da negatifle sonuçlanmıştı. Her doktorun farklı yaklaşımı olabiliyor biz de güvenmek durumunda kalıyoruz😕

sardunya58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
269
235
.Ben yaşamadım aksine 1. deneme sonrası ara vermek istemiştim ,geride 1 tane 6. gün dondurulmuş embriyom vardı. Doktoruma ısrarla ara vermek istediğimi söylememe rağmen o ilaçların etkisi devam ediyorken hemen diğerini yapalım demişti.Netice itibariyle 2. transferi yapıldı ve o da negatifle sonuçlanmıştı. Her doktorun farklı yaklaşımı olabiliyor biz de güvenmek durumunda kalıyoruz😕
Sana çok üzüldüm keşke böyle olmasaydı. Ama içimede su serptin allah razı olsun.
Demek benimkinin bi bildiği var bekletiyo 2 adet dönemi

Yukarı Alt