2020 Temmuzda transfer olacaklarrrrr

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
883
638
merhaba 4.denemeye baslicam donmus son iki embryo transferi olcak.ilk deneme tuttu 6 haftalik kaybettim sonra rahim filmi ameliyat histereskopi tupler alindi cikolata kisti var. simdi son donmus transferi olcam acikcasi cok umudum yok ama bu sureci deneyimleri gelin birlikte gecirelim:)

antalya86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2015
202
185
Merhaba,hayırlı olsun.Benim de perşembe günü yumurta toplanacak,haftaya transfer yapılacak.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-04-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 147 gün kaldı.

Bazen bebeğinizde 2-4 sn de bir olan karnınızı sarsıcı ritmik hıçkırıklar olur. Rahimde alacak hava olmadığı için, hıçkıran bebek aynı hava alıp veren çocuk gibi sadece kas reaksiyonları gösterir. Bu hıçkırıklar genellikle yarım saat içinde biter. Cinsel ilişki sırasında artık daha yaratıcı olmak ve değişik pozisyonlar denemek zorunda kalabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sezuakca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
20
43
37
Benim haftaya Pazartesi transfer olcak. İkinci denemem. İnşallah tutar hepimizde :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-03-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
4.085
4.678
30
Ben iğnelere dün başladım kızlar opu olmadım henüz ama taze transfer olacak büyük ihtimalle

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Muallimezzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
4.085
4.678
30

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-04-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
883
638
benim de eğer donmuşların çözümünde sıkıntı olmazsa temmuz ortası olcak heralde transferim

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
883
638
Merhabalar benim bugun transferim oldu. 1 adet dondurulmus embriyo transfer ettiler 13 temmuz kismetse sonuc gunu dualarinizi eksik etmeyin🙏🏼🙏🏼 varsa tavsiyeleriniz alirim🤭
grubun ilk güzeli haberi senden gelsin inşallaj canım kaçıncı gün embryo kalitesi nedir

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
883
638
Merhabalar. Benim de 3.tüp bebek denemem olacak önümüzdeki hafta salı günü. Son iki dondurulmuş embriyom koyulacak. Umarım hepimizinki tutar 🙏 birbirimize dua edelim 🙏
son iki dondurulmus benim de onun stresi de ayri hayirli olsun cnm kacinci gun embryosu benim kalitesi orta olunca cok umutlu degilim

Porta_kal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2016
28
32
31
son iki dondurulmus benim de onun stresi de ayri hayirli olsun cnm kacinci gun embryosu benim kalitesi orta olunca cok umutlu degilim
3.gün embriyosu ikisi de. Kaliteli oldukları söylendi. 🙏İnşallah hayırlı haberler alırız bu sefer hepimiz. Benim merak ettiğim birşey var. Transferini adetin kaçıncı günü yapılacak? Benimkisi adetin 23.gününe denk geliyor biraz geç gibi geldi bana. Daha öncekiler 17.gününde yapılmıştı. 🤔