• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Rainbow3461

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
7.150
12.405
Ben belirti aramıyorum valla sarı akıntı adetten önce gelir benim ama bu ara yine şeffaf akintim geliyor peçeteye sildikçe az miktarda 🤔 bi de işte göğüsler büyüdü o da normal ama bu kaşıntı beni öldürdü ellerim buz gibi oldu onu dokundurdum uçlarına kaşıntı geçti :KK71:
Bende sarı gelmedi böyle baya vıcık vıcık yapışkan geldi beyazımsı sonra kanla karisik regl oldum
Şuanda akintim yok hafif yani abartılı bisi yok olması gerektiği kadar
Göğüs benim adette ve yumurtlamada şişiyor Suandada sis ve hafif hassas elleyince bastırınca biraz açıyor yumurtlamadan beri böyle ama diğer belirtiler için falan olumlu olumsuz yorum yapmicam çünkü umutlanıyorum sonra adet geliyo:KK70:
Heh geçtiyse iyi sıkıntı yok kaşıntı çok berbat ya :KK70:

glshtnc

🌼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1.220
1.763
Kisiden kisiye degisiyor canim belirtiler belki benim yumurtlamada yasadigimi sen gebelikte yasiyacaksindir :) benimde goguslerim buyumez mesela hic.
Hadi ya. Benim adete 10 gün kala şişer ve hassasiyet başlar hemen o yüzden ben kesinlikle göğüslerden anlamicam heralde hamileliği. Allahım nasip ederse inşallah. Anneme çektiysem kusmadan anlarim😂

trncysl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
5.191
10.187
8. yılım bu sene. Matematik öğretmeniyim canm yaşım da 30 ☺
27 yasindayim bende canim. Yaa matematikcileri severim ❤ Cok sevdigim canim matci arkadasım var bi tane 💕💕💕💕 nasil tatli nasil narin bi kiz. Eminim sende oylesindir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-08-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

glshtnc

🌼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1.220
1.763
Bende sarı gelmedi böyle baya vıcık vıcık yapışkan geldi beyazımsı sonra kanla karisik regl oldum
Şuanda akintim yok hafif yani abartılı bisi yok olması gerektiği kadar
Göğüs benim adette ve yumurtlamada şişiyor Suandada sis ve hafif hassas elleyince bastırınca biraz açıyor yumurtlamadan beri böyle ama diğer belirtiler için falan olumlu olumsuz yorum yapmicam çünkü umutlanıyorum sonra adet geliyo:KK70:
Heh geçtiyse iyi sıkıntı yok kaşıntı çok berbat ya :KK70:
Hahaha valla şu kendini dinleme olayı berbat bir his yaratıyor. Aslında her ay olup farkına varmadigimiz şeyleri hissettigimizde acaba hamile miyim sorusu insanı yiyip bitiriyor resmen 😂 en güzeli adet geçince diyorsun ama ben iki ay arayla 7 gün gecikmeli adet olduğumdan ona da güvenemiyorum 😒😒

Yukarı Alt