• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Popüler Konu 2020 Yılında Gebelik Planlayanlar 👶

Mucize84

Rabbim ol der ve olur 🙏
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
637
1.360
Ağzından bal damlıyor kizzz INŞALLAH ya. Bekliyoruz son hafta kaldı bakalım. Adet geçince 10 gün daha beklicem ama çünkü iki kere 7 gün gecikmeli geldi 😂😂😂
Hayırlısı olsun canım benim 🥰 hepiniz adına o kadar çok heyecanlanıyorum ki inşallah tek tek duyarım hepinizden bu ay uğurlu gelirde hepiniz hamileyiiiiiiimmm diye yazarsınız her hamilelik haberi hepimiz için kocaman umutlar demek 😊😊

Rainbow3461

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
7.150
12.405
Kiz benim düzenliydi baya düğünden sonraki ay 7 gün gecikti aha dedim gerdek gecesinde hamile kaldım dedim kan verdim negatif akşamına kırmızılar geldi 😂😂 iki ay gününde oldum. Geçen ay yine 7 gün gecikti kan verdim yine negatif. Bu ay gecikirse kan vermicem artık yeter kendimi yıpratıyorum sonra 😔
Kuzum ben evlendim adetim 28 30gündü dongumve hemenngebe kaldım ilk ay ama kilo alınca hormonlar gitti adet gitti 7 8 ayda bir oluyordum ilacsizda olamıyordum kilo verdim düzelir gibi oldu tekrar bozuldu vücut yeni oturdu işte 3 aydır tam duzenli ve bu ay tamamen oturdu eski duzenime gore çok şükür oyuzden acele etmemem lazim aslında benim vücut çok fazla sok yasadi hizli kilo aldim hizli verdim asiri spor yaptım ağır çalıştım ancak oturdu adet

trncysl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
5.191
10.187
Valla bazen zamanimiz oncesinde buhar banyosu yapcak kadar genis olmuyor :) Aras in uyanma faktorunu de hesaba katiyoruz 😁 genis zamanda yaparım ama bende

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-08-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

glshtnc

🌼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1.220
1.763
Hayırlısı olsun canım benim 🥰 hepiniz adına o kadar çok heyecanlanıyorum ki inşallah tek tek duyarım hepinizden bu ay uğurlu gelirde hepiniz hamileyiiiiiiimmm diye yazarsınız her hamilelik haberi hepimiz için kocaman umutlar demek 😊😊
Aminnnn bende çok seviniyorum burda hamilelik haberi alınca. Inşallah hepimize uğurlu gelir bu ay 🤲🤲🤲

glshtnc

🌼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1.220
1.763
Kuzum ben evlendim adetim 28 30gündü dongumve hemenngebe kaldım ilk ay ama kilo alınca hormonlar gitti adet gitti 7 8 ayda bir oluyordum ilacsizda olamıyordum kilo verdim düzelir gibi oldu tekrar bozuldu vücut yeni oturdu işte 3 aydır tam duzenli ve bu ay tamamen oturdu eski duzenime gore çok şükür oyuzden acelem etmem lazim aslında benim vücut çok fazla sok yasadi hizli kilo aldim hizli verdim asiri spor yaptım ağır çalıştım ancak oturdu adet
Ya aslinda bende lipom aldırdım yağ bezesi yani ve kortizonlu ilaçlar yüzünden bir senede otuz kilo aldım. Kilo da çok etkiliyor gebeliği zaten ama bir yandan kilo verirken bir yandan da bebiş için cabaliyorum işte. Inşallah kısa zamanda bebek haberi alırız. Annem bana hamileyken 15 kilo vermiş ben 4900 gr doğmuşum hahahah dedim kilo vermeye devam ederim o zaman bende hamile kalırsam diye düşünüyorum 😂😂😂

Rainbow3461

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
7.150
12.405
Ya aslinda bende lipom aldırdım yağ bezesi yani ve kortizonlu ilaçlar yüzünden bir senede otuz kilo aldım. Kilo da çok etkiliyor gebeliği zaten ama bir yandan kilo verirken bir yandan da bebiş için cabaliyorum işte. Inşallah kısa zamanda bebek haberi alırız. Annem bana hamileyken 15 kilo vermiş ben 4900 gr doğmuşum hahahah dedim kilo vermeye devam ederim o zaman bende hamile kalırsam diye düşünüyorum 😂😂😂
Kuzum ben hamilelikte almadım 5 kilo ile doğum yaptım 3 u gittiben emzirmedim fazla ondan aldım 3 ay emdi kizim ve 8 aylik dogmustu kuvezlikti 2 kilo 355 gram gelmişti dünyaya çok uğraştık onunla birde bilincsizdim cahildim yardım eden yok tu pek yanlış beslenme erken mamaya başladım emmeyi birakincada olan oldu 114 e çıktım şimdi 59 kıloyum işte anca oturdum :KK70:

Yukarı Alt