• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2020’de ikiz annesi olacaklar :)

gayed

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2013
648
93
merhaba kızlar 17 haftalık ikiz gebesiyim ikiside erkekmiş hayırlı evlatlar olsunlar bende çok halsizlik oluyor 3 hafta sonra detaylı ultrason yapılacakmış. daha sonra da şeker yüklemesi siz bu konuda neler düşünüyorsunuz
kaç kilo aldınız? ben henüz hiç tartılmadım. yarın tartılmayı düşünüyorum.Ayrıca karnım 6 aylık gibi kocaman oldu bile :)

Ljdsbk

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
895
528
merhaba kızlar 17 haftalık ikiz gebesiyim ikiside erkekmiş hayırlı evlatlar olsunlar bende çok halsizlik oluyor 3 hafta sonra detaylı ultrason yapılacakmış. daha sonra da şeker yüklemesi siz bu konuda neler düşünüyorsunuz
kaç kilo aldınız? ben henüz hiç tartılmadım. yarın tartılmayı düşünüyorum.Ayrıca karnım 6 aylık gibi kocaman oldu bile :)
Canım bende 21 haftalığım benimkilerde erkek detaylıya girdim şeker yüklemesini de bu hafta yaptı bana doktor erken yaptı neden bilmiyorum sorun çıkmadı ama tabi kimileri yaptırın diyo kimileri gereksiz diyo ben yaptırmış bulundum bu arada tetenoz aşısı ol demisti onu da oldum karnım gerçekten çok büyüdü ve sanki hergun daha da buyuyo gibi 7 kilo almışım hayatımda hic bu kiloyu gormemistim kendimde 😊

sonbaharss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
510
571
Merhaba kzlar nasıl gidiyor hamilelik ben son bir haftadır inanılmaz midem yanıyor . Ama 2 gündür bebişlerin hareketlerini hissediyorum çok güzel bir duyguymuş 🥰
Mide yanmaları bende de oluyor resmen boğazıma kadar alevler çıkıyor sanki gaviscon kurtarıcı. Ben daha başlamadım hissetmeye kızımda 16. Haftada pıt pıt atıyordu

sonbaharss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
510
571
Hayırlı olsun bebekleriniz🥰 benim göbek hep vardı biraz o yüzden kimse anlamıyor hamileyim demesem şeker yüklemesi ilk çocukta yaptırmamıştım ama ikizlerde şeker ihtimali de tansiyon ihtimali de daha fazla olduğu için riske atmak istemiyorum

Altibirlik61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
3.945
7.191
Ayyyy banada 14. Haftamda perinataolog demisti ikisininde erkek olma ihtimali cok yuksek diyee😆 Allah sana bagislasin hayirli evlatlar olsunlar insallah. Annelerini hic uzmesinler dogduktan sonrada bol bol emsinler ☺☺ Sevgilerle

Yukarı Alt