2020’de ikiz annesi olacaklar :)

ecemufk

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2019
149
155
Yaa cook sevindimm Allah anali babali buyutsun yawrucuklarini coook guzel bir haber Allah iki duyguyuda yasatacak sana ne kadar guzel🥰
Teşekkür ederim inşallah detaylı ultrasondada sorun çıkmazsa rahatlayacağız :))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Carpediemss

Hamd olsun Alemlerin Rabbine,hamd olsun Alemlerin
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
132
66
Sevgili ikiz anneleri hamileliğinizin başındaki belirtileriniz nelerdi

Carpediemss

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
132
66
Gogus agrim olmustu
Bnde de aşırı şekilde göğüs ağrısı var damarların şiş bi de idrar testinde 2.çizgi net çıktı kızımda da aynı gün yapmıştım silik çıkmıştı merak ettm aşırı halsizlik fln olunca

Carpediemss

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
132
66
Hala devam ediy
Bnde de aşırı şekilde göğüs ağrısı var damarların şiş bi de idrar testinde 2.çizgi net çıktı kızımda da aynı gün yapmıştım silik çıkmıştı merak ettm aşırı halsizlik fln olunca
Son SAT 5 ağustos 6 sında yapmıştım testi kızımda da öyle yaptım.neyse hayırlısı olsun cnm hepinizin adına çok sevindim:halay:

Nhglt

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2018
867
494
Hala devam ediy
Son SAT 5 ağustos 6 sında yapmıştım testi kızımda da öyle yaptım.neyse hayırlısı olsun cnm hepinizin adına çok sevindim:halay:
Anlamadim ben sen hamile olup olmadigini mi merak ettin yoksa belirtileri mi yani hamileligini kesin ogrenmis olmalisin zaten suan dimi 😊

Yukarı Alt