Popüler Konu 2021 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Sohrab

La Vita E Bella 🎈
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Nisan 2020
3.672
4.593
Arkadaşlar merhaba herkese. Hepimiz heyecanla bebeklerimizin varlığını öğrenme bekleyişindeyiz. Bu süreçte birbirmizi daha kolay takip edebilmemiz için tablo oluşturalım dedik. Herkese mutlulukla sonuçlanan hayırlı başlangıçlar diliyorum. Sağlıklı anneler, sağlıklı bebekler olabilmek duasıyla :dua:

İsimYaşSATKaçıncı ÇocukTahmini Doğum Tarihi
L lifedoesntwait 2920.08.20202.27.05.2021
Bglm_ Bglm_ 2723.08.20202.30.05.2021
moco-coco moco-coco 3025.08.20201.01.06.2021
O oznurozlem 2325.08.20201.01.06.2021
A Ayca Bahar 3226.08.20202.02.06.2021
L Lamiyaa 2726.08.20202.02.06.2021
M Melek Tongel 2126.08.20201.02.06.2021
combo combo 3627.06.20202.03.06.2021
M maalo 4028.08.20201.04.06.2021
Y YtcNnz 2129.08.20201.05.06.2021
M Mmine-01 3130.08.20202.06.06.2021
Minikreis Minikreis 2930.08.20201.07.06.2021
H hoca_hanim 3131.08.20201.07.06.2021
L Liyam23 2831.08.202007.06.2021
hullaglnc hullaglnc 3231.08.20202.07.06.2021
severb severb 2831.08.20201.07.06.2021
LesaM LesaM 3101.09.20202.08.06.2021
Minnakgelin Minnakgelin 2401.09.20201.08.06.2021
N Nrsycskn 2401.09.20201.08.06.2021
Merveun Merveun 2501.09.20203.08.06.2021
sapphire sapphire 3501.09.20203.08.06.2021
H E H E 2701.09.20202.08.06.2021
B banu41 3502.09.20201.09.06.2021
halabirumutvar halabirumutvar 2202.09.20201.10.06.2021
E Ewosss 3703.09.20201.10.06.2021
S sareehan 3203.09.20201.08.06.2021
Z ZeynepYldr 2704.09.20201.11.06.2021
H hmsrf 2405.09.20201.12.06.2021
Vizeci06 Vizeci06 2306.09.20201.13.06.2021
Dilaraerdogan Dilaraerdogan 2906.09.20201.13.06.2021
S succulentaski 3206.09.20201.13.06.2021
P PembeAnkaKusu 2807.09.20201.14.06.2021
S supance 07.09.20201.14.06.2021
mhiesh mhiesh 2607.09.20201.14.06.2021
lawyerkadin lawyerkadin 3607.09.20201.14.06.2021
Sohrab Sohrab 3108.09.20201.15.06.2021
C Ceyda2000 2808.09.20202.15.06.2021
N Nazlim0634 3208.09.20203.15.06.2021
T tubaslk 2508.09.20202.15.06.2021
Boncuk38 Boncuk38 2109.09.20201.17.06.2021
MutluSon333 MutluSon333 3409.09.20202.17.06.2021
A Asafmm 2509.09.20202.17.06.2021
P polis ama umutsuz vaka 2809.09.20201.17.06.2021
Minik_ceylo Minik_ceylo 3210.09.20201.15.06.2021
Suranurum1 Suranurum1 2210.09.20201.17.06.2021
A Ayse 80 2910.09.20202.17.06.2021
A AyseOguzzz 3010.09.20201.17.06.2021
Ysm00 Ysm00 3010.09.20201.17.06.2021
kelebekgibii kelebekgibii 2511.09.20201.18.06.2021
beyazyaka39 beyazyaka39 3111.09.20201.18.06.2021
papatyaberos papatyaberos 2411.09.20201.18.06.2021
nervouscookie nervouscookie 2711.09.20202.18.06.2021
P Pc-Muhendisi 2811.09.20201.18.06.2021
Kekke Kekke 2712.09.20201.19.06.2021
M merve_1 3212.09.20202.19.06.2021
D Deniz yazici 2413.09.20202.20.06.2021
She- She- 3214.09.20202.21.06.2021
RBA18 RBA18 2814.09.20202.21.06.2021
H Havale 3314.09.20202.21.06.2021
F Filiz1693 2715.09.20202.22.06.2021
A Ashley7 4016.09.20201.23.06.2021
E Enguzelyolculuk 2517.09.20201.24.06.2021
N NilPerisi 2918.09.20201.25.06.2021
M Mrvzkn 2618.09.20201.25.06.2021
Renkli Fiyonk Renkli Fiyonk 3118.09.20202.25.06.2021
Ffbaci Ffbaci 3218.09.20201.25.06.2021
Okuyanse Okuyanse 2718.09.20201.25.06.2021
sonsuz2020 sonsuz2020 3218.09.20201.25.06.2021
Hirasarem Hirasarem 3419.09.2020326.06.2021
Suoz Suoz 3019.09.20201.26.06.2021
P P212 2619.09.20201.26.06.2021
hellobrc hellobrc 2819.09.20201.26.06.2021
B Busra8134 3019.09.20202.26.06.2021
N nurprensess 2620.09.20204.27.06.2021
H Hadi yaaa 2520.09.20202.27.06.2021
HzafanrR HzafanrR 2423.09.20202.30.06.2021
Sermec Sermec 2924.09.20201.01.07.2021
Emineyartasi15 Emineyartasi15 2225.09.20201.02.07.2021
M Menekse moru 3001.10.20202.08.07.2021
 
Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

She-

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
3.635
2.124
Selamlar.tutarsa bende haziran annesi olacağım bakalım:))
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-06-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572
Selam kızlar benim adetime daha 12 gün var ama inşallah tutar 💗 Nisan’da kimyasal gebelik yaşadım, yoksa Aralık 2020 annesi olacaktım :) Allah en iyisini bilir belki Haziran 2021 annesi olurum :KK66:
Kısmet ne zamansa o zaman tabiki hakkımızda hayırlısı olsun. :)
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572
Adet gecikmesi dışında belirtin var mı 😊 sanırım hepimizin tek derdi kendimizde de belirti görmek 😁
Benim 2.hamileliğim. ilkinde göğüslerde kaşıntı ve hassasiyet olmuştu bunda da öyle. Birde hafif bulantılar var 1 haftadır.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bglm_

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
787
635
Bende ilk aşılamamın 3. Günündeyim. İnşallah tutar 🙏 bat 7 yada 8 Ekim. Olursa haziran annesi mi olurum yoksa temmuzmu bilemedim.

Ama buraya bu notu bırakmak istedim ❤😊
Herşey gönlünüzce olsun güzel anneler 🧿🙏🧿
İniallah canim çok isterim senin adina 🥰
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-05-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hayrosgiller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2017
151
389
35
Merhabalar kızlar.:KK19: 2021 Haziran annelerini de buraya alalım. Benim bat 28eylül yani bugün. 2gün önce test yaptım pozitif çıktı. Bugün de kan verdim. Hayırlı sonuçlar alırız inşallah.:KK37:
merhaba bende geldim,bende birçok belirti yaşıyorum ve Sat 4 Eylüldü,normalde 2 ekim gibi adet olmam gerekiyor,ama dayanamayıp yarın erken gebelik testi yapacağım sanırım 😁
Bakalım hayırlısı olsun,eğer hamileysem doğum 12 Haziran gözüküyor❤️
 

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572
Bende ilk aşılamamın 3. Günündeyim. İnşallah tutar 🙏 bat 7 yada 8 Ekim. Olursa haziran annesi mi olurum yoksa temmuzmu bilemedim.

Ama buraya bu notu bırakmak istedim ❤😊
Herşey gönlünüzce olsun güzel anneler 🧿🙏🧿
Insallah hamile kalırsın canım yürekten amin🥰
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572
merhaba bende geldim,bende birçok belirti yaşıyorum ve Sat 4 Eylüldü,normalde 2 ekim gibi adet olmam gerekiyor,ama dayanamayıp yarın erken gebelik testi yapacağım sanırım 😁
Bakalım hayırlısı olsun,eğer hamileysem doğum 12 Haziran gözüküyor❤
Merhabalar hosgeldiin:KK37:yaptığın zaman bize de atarsin sonucu❤hayırlısıyla pozitif çıkar inşallah
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572
..
 
Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

minnakim2014

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
101
59
32
Merhâba kizlar bende inşallah haziran annesi olurum mayistan umidim vardi olmadi insallah hayirlisiyla haziran annesi olurum 2014 eylul dogumlu kizim var ise basladim hem kizim okula basladi yogun bir aydayim insallah Allah kolaylik verir bat 13 ekim tutarsa bebisim 24 haziran bdt hayirlisi bakalim daha bana cok var
 

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.175
2.572

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

EsraLgnEsra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
146
159
29
Bende 2021 haziran inşallah🙏🙏 bat 24 eylülde. Tahminime göre 4+5 günlük hamileyim. Hayırlısı olsun allah hepimizin gönlüne göre versin
 

Ayca Bahar

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2017
1.665
1.853
Ben ogreneli baya oluyor ama daha doktora gitmedim hepimizin hakkinda hayirlisi olsun🙏🙏
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-06-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın