22 ağustostan beri göğüslerim şiş geziyorum acaba hamilemiyim??

karakxixz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar bide bana fikirlerinizi söyleyin lütfen.22 ağustostan beri göğüsleri felaket şiş acıyor.kasıklarımda ara ara sancı oluyor.hatta bugun ani bi hareketten sonra resmen kramp girer gibi oldu.acaba bebişmi var??:CüvCüv::enbuyukkk:

Asmin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
198
neden test yapmiyorsun cicim :KK70:

karakxixz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yaptım dün çıkmadı henüz bişey.ağustosun 8inde adet olmuştum.daha günüme var.ama çok erken belirtilerim başladı bu ay.o yüzden merak ettim normalde bir hafta önce başlardı belirtilerim.

duygu2008

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canımm fazla ümitlenme derim..fazla da takma bu hamilelik belirtilerine...bunlar regl belirtileride olabilir.. çünkü bende aynı belirtileri yaşayıp regl oluyorumm....ama inşallah hamilesindir....allah gönlüne göre versin...

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm canım bende de vardı bu dediklerin hatta gögüüs damarlarım bile belirginleşti ve çok sert ama bben adet oldum ( güya bi garip iki üç damla oldum gün boyu )

ama canım inşallah bebiş vardır sende sorun neydi canım

karakxixz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
saolun kızlar bende inanmak istemiyorum şuan ama elimde değil bi umut işte.bekleyim bakalım ne çıkacak.

zeynep215

edep ya Hu!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kızlar bide bana fikirlerinizi söyleyin lütfen.22 ağustostan beri göğüsleri felaket şiş acıyor.kasıklarımda ara ara sancı oluyor.hatta bugun ani bi hareketten sonra resmen kramp girer gibi oldu.acaba bebişmi var??:CüvCüv::enbuyukkk:
canım benim belki biliyorsundur ama yinede söyleyeyim göğüslerde şişme ve hassasiyet regli belirtisidir ha hamilelik belirtiside olabilir ama lütfen fazla odaklanma zaten hamileysen birkaç güne belli olur o yüzden umutlanıpda negatif sonuç alırsan üzülmeyesin emi canım
inşallah hamilelik vardır dileğim o yönde ama sen yinede düşünme a.s.

uzun beyaz bulut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende hamile olduğumu ilk gögüslerimdeki şişlikden anlamıştım bir ihtimalde olsa bebek geliyor olabilir .kendini yormamayaya çalış. en kesin sonuç kan testinde çıkıyor .kan testi yaptır bence ne olur ne olmaz.ilk doktor kontrolümde benim bebişde çok küçüktü .kanda anlaşıldı

kelebek41

Kalbinurum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
hamile kalana kadar gögüslerim şiş geldi bana
psikolojikti herhalde :)
hem cogu zamanda adet belırtısı oluyor bu

karakxixz82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar iki yılı geçti artık doktor tedavisiz kndi olsun istiyorum hayırlısı tabiki Allahtan kızlar valla.Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin

Yukarı Alt