25 ekimde balayına nereye gidiler tavsiye bekliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Nişanlımla ben bolu abanta gidelim dedik ama bundada kararsızım aslında ben antalya istiyordum ama hem cok uzak hemde gidersek 4-5 günlügüne gideriz lütfen bana bi fikir verin:teselli:

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
valla abimlerde bolu abanta gitti onlar beğendi ama bu zevk meselesi. ekimin sonuna doğru havalar soğumaya başlıyor zaten, benim tavsiyem eğer vaktiniz varsa bir iki günlüğüne çeşmeye kaçın, havalar güzel olursa girebilirseniz denize girin, sonra da manisa salihlide yeni açılan çok güzel bir otel var, kaplıca ama öyle denize gireyim, havuza gireyim yok. odalarda özel banyolar oluyor, ayrıca cilt bakımı, masaj, hamam vb. özellikleri var galiba. ama gittiğinde 10 gün kalman şart, belli bir programları var onu uyguluyorlar galiba. googledan ara istersen ama senin ne tercih ettiğin önemli

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım dügünden önce gitmem imkansız 25 ekimdede havalar soguk oluyor deniz havuz olmasada olur aşkım yeterki yanımda olsun:)güzel vakit gecirecegimiz başbaşa olacagımız bi yer istiyoruz

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
adı lidya termal, özelliklerine bak bi. havuza girmek yok yazmıştım ama bu otelin açık havuzu da var ama o tarihlerde açık olur mu bilmem

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım dügünden önce gitmem imkansız 25 ekimdede havalar soguk oluyor deniz havuz olmasada olur aşkım yeterki yanımda olsun:)güzel vakit gecirecegimiz başbaşa olacagımız bi yer istiyoruz
o zaman sana önerdiğim yer süper sizin için. yaşadığın yer izmir yazıyor diye manisayı önerdim

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
saol cnm bakıorum şimdiabinle boluya gitmişler hangi otelde kaldılar

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
saol cnm bakıorum şimdiabinle boluya gitmişler hangi otelde kaldılar
inan bilmiyorum, bolu fikri bana uzak geldiği için sormadım bile. ama eminim en pahalısı hangisiyle onda kalmışlardır (paraları vardı da) temmuz sıcağında gittiler

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
:))) bakmak lazım ozmn en pahalısına ya bende cok istiyordum yazın olsun diye ama malum izmir sıcagı bişeye benzemiyor oyüzden ekim yapalım dedik böylesi hayırlıymış napıcaksın tşk ederim ilgilendigin için

10101010

Ol iz vel !
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
43
Biz Kemer'e Amara Wing Resort'e gittik.Harika bir otel.Eğer Antalya düşünüyorsanız amara grubundan bir otel bakın derim.Odamız günde 2 kez temizleniyordu.Rüya gibi bir balayıydı

Fey_zaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım bende cok istiyorum antalyayı ama 25 ekimde nasıl olur onu bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt