1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  3. Notu Gizle

25aylik kizim sizce normal mi

Konusu 'Tuvalet Alışkanlığı ve Eğitimi' forumundadır ve zmrk tarafından 16 Haziran 2017 başlatılmıştır.

19 Haziran 2017
    Konu Sahibi : zmrk
  1. EliffVVav

EliffVVav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.017
    Ödül Puanları:
    63
    Kaçırdığı için üzülmesi çok güzel bir şey bence , bizimki hiç etkilenmiyor . Ya bugün 10. Gün , 40 dkya bi götürürsem günü kuru geçiriyoruz . Ama sabah uykusunu alamadan uyandı o yüzden 3 kere altına yaptı götürdüğüm zamanlar da yapmadı :KK43: 10 gündür bez diye birşey Yok hayatımızda , alıştırma külodu falan da yok . Ama herhangi bir ilerleme de Yok, sadece kaka korkusunu attık ama yine de söylemiyor .
    Sanırım çişinin geldiğini anlamıyor , tutma kaslarının gelişmediği de doğru ..

2. 19 Haziran 2017
  3. EliffVVav

EliffVVav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.017
    Ödül Puanları:
    63
    Ben 1-2 ayı gözden çıkardım . :KK43: düzenli götürücem İşte arada da altına yapacak çiş de sıkıntı yok da kakaları yakalamam gerek sonra çok zor oluyor

4. 19 Haziran 2017
  5. zmrk

zmrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    48
    Allah sabrını versin canm. Olsun alisiri öyle öyle insallah. Takdir etmek oyunla desteklemek lazım sanırım. Birde ben eve kapatmistim kendimizi. Yok çıktım artık bende bunaldim. Sanki iyi geldi

6. 19 Haziran 2017
  7. EliffVVav

EliffVVav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.017
    Ödül Puanları:
    63
    Çocuk büyütmek ne zormuş Allahım , bi de ikinci geliyor . Onun bile tuvalet eğitimi gözümde büyüyor şuan

8. 19 Haziran 2017
  9. zmrk

zmrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    48
    Ay canm Allah kolayligini veriyor illa. Hiç zor diye düşünme kolaylastir rabbim diye hep dua et canm. Yapicak birşey yok. En zor aşama bu şimdilik.bunu sağlıklı atlatirlarsa ömür boyu kazanacağı doğru bir alışkanlık olacak. Ve rahatlık yani. Kimi bağla der falan eğer sen çocuğun hazır olduguna inanıyorsan, asla geri dönme.. zamanla alisacaklar

10. 30 Haziran 2017
  11. zmrk

zmrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    48
    20 gün oldu nerdeyse kizim da çok şükür olumlu gelişmeler var. Tamamen kontrolü ona biraktim. İstediği zaman giriyor. Lazim lik ve alaturka hangisini isterse onu kullanıyor. Masallaah.. Ama gece vegündüz uykusunda hala kaçırıyor bu sebeple kalkiyor. Umarım bu da zamanla düzelir. Kafamda tüm sorular stres ler bitti galiba ondan kizim rahatladi

12. 9 Temmuz 2017
  13. zmrk

zmrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.329
    Ödül Puanları:
    48
    Bugün tam bir ay oldu tuvalet alışkanlığı kazndirmaya calisali. Arada hala ufak kazalar olsa da kizim haber veriyor çok şükür maşallah. Ama gecesi 3-4 gündür yine berbat oldu. Cisini yapıyor ve söylemiyor çok sinir oluyorum bu duruma. Sıcaktan mi ne rahatsız da olmuyor. Gece çok yorgunluktan kaldiramiyorum da ne yapsam bilemedim. Ne zaman duzelir. Aslinda gece cişini. Tutabiliyordu ama çok su ictiginden mi ne bırakmış buluyorum her sabah artık. Ne yapsambsizce

14. 12 Temmuz 2017
  15. IwishIcould

IwishIcould Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    33
    gece mutlaka bir kere kaldırmanız gerekir bence ayrıca uyumadan 2 saat önce sıvı alımını azaltmanız gerekebilir..

zmrk bunu beğendi.