• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ylmzftm00

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
220
154
Tüp bebek serüveninde olanlar gelin 26 şubattan itibaren süreci birlikte bekleyelim...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ylmzftm00

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
220
154
Ben 27 ocakta lucrin iğneye başladım.Adetim gelene kadar (15gün kadar) 10 doz yaptım.adetim geldi 1.ölçüme gittim başlangız güzel dedi doktorum gonal f i se ekledi tedavime 200 doz gonal+5 doz lucrin yapmaya devam ettim 2. Ölçüme gittim 6,7 tane yumurtan oluşmuş dedi gonal+lucrin+ menapur şeklinde kullanmaya devam et dedi.Dün 24 şubatta 3. Ölçüme gittim herşey yolunda dedi yumurtalarım 18mm olmus ama kaç ader vardı sormayı unutmusum;( Bu gece ovitrelleyi yap yarını boş bırak Çarşamba sabah opu dedi.Cok heyecanlıyım tazen transfer olacak bende hiç bir sorun yok erkek faktöründen dolayı(ileri hızlı sperm yok yerinde hareketli var sadece) tüp bebeğe baş vurdul Rabbim emeklerimizin karşılıpında hayırlı evlatlar nasip etsin ilj denemem inşalalh pozitif sonuçlanır...

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Livakck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
4
9
Merhaba öncelikle rabbim hepimize çocuklarımızı kulağımıza aldığımız o günleri göstersin İnş. Bende 14 şubatta yumurta toplama işlemi oldum 17 şubatta transferim oldu normalde test gunum 28 şubat ama akşam dayanamadım kan testi yaptırdım 40,6 çıktı sizce olumlu dusunmelimiyim.

Ylmzftm00

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
220
154
BEnce düşünmelisiniz 🥰 maşallah ne güzel benimde ilk denemem Cumartesi yada Pazartesi transfer olcak dua edin bende güzel bir sonuç alayım

Bhr_72

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
15
18
Merhaba öncelikle rabbim hepimize çocuklarımızı kulağımıza aldığımız o günleri göstersin İnş. Bende 14 şubatta yumurta toplama işlemi oldum 17 şubatta transferim oldu normalde test gunum 28 şubat ama akşam dayanamadım kan testi yaptırdım 40,6 çıktı sizce olumlu dusunmelimiyim.
Amin canım.Öncelikle hayrlı olsun.Dokuzuncu gün için güzel değer canım 2 gün sonra testi tekrar et % 60 ve üzeri artış varsa tutunmuş demektir.

GAMZE 32

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
133
88
Ben 27 ocakta lucrin iğneye başladım.Adetim gelene kadar (15gün kadar) 10 doz yaptım.adetim geldi 1.ölçüme gittim başlangız güzel dedi doktorum gonal f i se ekledi tedavime 200 doz gonal+5 doz lucrin yapmaya devam ettim 2. Ölçüme gittim 6,7 tane yumurtan oluşmuş dedi gonal+lucrin+ menapur şeklinde kullanmaya devam et dedi.Dün 24 şubatta 3. Ölçüme gittim herşey yolunda dedi yumurtalarım 18mm olmus ama kaç ader vardı sormayı unutmusum;( Bu gece ovitrelleyi yap yarını boş bırak Çarşamba sabah opu dedi.Cok heyecanlıyım tazen transfer olacak bende hiç bir sorun yok erkek faktöründen dolayı(ileri hızlı sperm yok yerinde hareketli var sadece) tüp bebeğe baş vurdul Rabbim emeklerimizin karşılıpında hayırlı evlatlar nasip etsin ilj denemem inşalalh pozitif sonuçlanır...
Merhabalar, bende pazar günü Gonal f ve menapura başladım iğnelere başladıktan sonra ilk ölçüme dün gittim yumurtanın bir tanesi gelişmemiş ama diğerleri iyi gidiyor dedi, iğnelere devam edip cumartesi tekrar kontrole gideceğim, inşallah hepimiz olumlu, güzel, Hayırlı sonuçlar alırız.

Miracle baby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2020
38
7
Merhaba arkadaşım, seninle çok yakın günlerimiz. Bende son kontrole 25 inde gittim bugün opu yapıldı. Ama benim fazla yumurta geliştiği için transfer diğer ay yapılacak

Miracle baby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2020
38
7
Bence olumlu düşünmelisin 🙃 darısı bizimde başımıza olsun inş

Ylmzftm00

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
220
154
Merhabalar, bende pazar günü Gonal f ve menapura başladım iğnelere başladıktan sonra ilk ölçüme dün gittim yumurtanın bir tanesi gelişmemiş ama diğerleri iyi gidiyor dedi, iğnelere devam edip cumartesi tekrar kontrole gideceğim, inşallah hepimiz olumlu, güzel, Hayırlı sonuçlar alırız.
Bir yumurtanın gelişmemesi hiç öenmli değik canım sakın kafaya takma sağlıklı olan bir yumurta bile olsa yeterli ama tabi gönül isterki cok cok olsun...Bende Çarşamba opu oldum dün aradılar 11 yumurta toplamıştık 5 i kaliteli cıktı 5 i de döllendi dediler yani su anda 5 tane embriyom var yarın transferim olcak inşallaj olumlu sonuclanır yarına kadar sayı düşer mi acaba diye korkuyorum

Ylmzftm00

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
220
154
Merhaba arkadaşım, seninle çok yakın günlerimiz. Bende son kontrole 25 inde gittim bugün opu yapıldı. Ama benim fazla yumurta geliştiği için transfer diğer ay yapılacak
Kaç yumurtan vardı canım benden 11 yumurta almıslar 5 tane kaliteli cıkmıs ve 5 i de döllenmiş yarın transferim var cok heyecanlıyım

Yukarı Alt