1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

28.hafta olan hamişler

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve pinartemur tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pinartemur
  1. pinartemur

pinartemur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 28+4 dün randevum vardı çok şükür kızım sağlıklı fakat biraz kilolu 1kilo250 gram allah nazarlardan korusun doktorum kilo almama biraz kızdı 1 ay önce 63 düm şuan 67 olmuşum :) bacaklarımdan kramp girmeleri oluyor doktorum ilaç verdi bol bol yürüyüş dedi....bebek hareketleri hala yoğun hissediyorum....ceviz yiyince kızım hareketleniyor fazlaca bunu keşfettim ::)) sizin durumunuz ne?

2. 12 Aralık 2009
  3. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba maşallah bebişine.ben de 28.haftamın içindeyim.benim kontrolüm var pztsi bakalım ne kadar olmuş.sorma ya bu ay ben de 2.5 kilo almışım sanırım doktorum bana da kızacak :kedi: ya iştahım çok arttı.özellikle akşamları tutuyor tatlı krizim.ben yürüyüş yapamıyorum zaten hastaydım yeni geçti şimdi de havalar soğudu evin içinde hareket ediyorum bir de hergün okulda ne kadar hareket edersem o işte.sende bir şikkayet var mı ?

4. 12 Aralık 2009
  5. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3.560
    Ödül Puanları:
    163