3 bucuk aylik burnusum..( resimli) yorum kizlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ACELYAM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
ahanda ben ve burnusum gene huzurlanizda kizlarrrrrrrr:) yorumlarr please...

Son düzenleyen: Moderatör:

neferalem

realist
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
açelyam çok harika burnuşun yaa o ilk tasarım resminle alaksı yok saç rengin falan da çok güsel olmuş snazar değmesin inş büyük değişim olmuş:KK3:

ACELYAM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
açelyam çok harika burnuşun yaa o ilk tasarım resminle alaksı yok saç rengin falan da çok güsel olmuş snazar değmesin inş büyük değişim olmuş:KK3:
canimsin bitanem ..zaten o tasarim benim ameliyat oldugum doktorun tasarimi deildi..saolasin bitanem ALLAH cümlemizi nazarlardan saklasin mucuks...:nazar::nazar:

Verite

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
çok güzel olmuş canım burnun, resmen 10 yaş gençleşmişsin çok cici olmuşsun çok güzel olmuşsun

funer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
harika görüyosun:))) minik..doğal...çok düzgün..çok güzel:))) mutlu..keyifli günlerde kullan burnuşunu tatlım:)) :nazar:

neferalem

realist
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
canimsin bitanem ..zaten o tasarim benim ameliyat oldugum doktorun tasarimi deildi..saolasin bitanem ALLAH cümlemizi nazarlardan saklasin mucuks...:nazar::nazar:
cnm harika yaa nazar değmesin inş benim de yıllardır psikolojim bozuk bu burun yüzünden çok takıyorum elim burnunmda devamlı burnum yüzünden kendime güvenim az çalışamıyorum bile sürekli mutsuzum sanıyorum herkes arkamdan bişi diyor burnum hakkında iyice eve kapandım cesaretim de yok açıkcası çok korkuyorum narkozdan ama burnuma çok kafa takıyorum:KK5:hep güven eksikliği insanların arasına katılamıyorum kendimi çok çirkin görüyorum hep offfffffffff

pinkgirl16

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm burnunuzu çok yakışmış güzel de olmuş. ama benim merak ettiğim sorun şu. ben doğal bir burun istiyorum. yanlış anlama ama seninki önden sanki biraz estetik olduğu belli. ya da fotodan öyle geldi bana. sormak istetiğim şu kimse sana burnun estetik mi diye soruyo mu? yani aslında emre ilhanın acaba burunları genelde çok güzel ve estetikli gibi duran burunlar mı bunu merak ediyorum ona göre revizyon olücam da .. teşekkürler

BBD

91-----> 77,3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.640
profilden süper yaaa =) çok tatlı

silver5

CANIMA CAN KATANLAR...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
179
süpper görünüyo bayıldım.cesaretimi toplayabilirsem darısı bana...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt