• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

3 cm cikolata kisti ile dogal yolla hamileyim

arz09

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
288
55
Herkese merhabalar
Bu postu benim gibi cikolata kisti olup dogal yolla hamile kalmak isteyenlere umut olmak icin yaziyorum.5 haftalik hamileyim dogal yolla oldu😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 229 gün kaldı.

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

arz09

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
288
55
Kacinci ayda oldu nasil oldu anlatir misinn 😊
Tam 10.ayda oldu cnm.kisti korunmayi biraktiktan 2 ay sonra ogrendim cok uzuldum hergun buraya girdim okudim agladim.sogan suyu denedim incir kuru denedim ama hicbiri ise yaramadi.bu ay zaten ramazandi hicbirsey yapmadim oruc tuttum dua ettim

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

yilmazh

💚🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2018
93
77
Allah tamamına erdirsin arkadaşım. Gözün aydın🥰 3 yıllik evliyim. 2.yilimda kistten dolayi ameliyat oldum. Kistim varken de kalamadim, aldirinca da kalamadim. Biraz detayli anlatabilir misin surecini? 😊

Cicek061

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
704
466
Tam 10.ayda oldu cnm.kisti korunmayi biraktiktan 2 ay sonra ogrendim cok uzuldum hergun buraya girdim okudim agladim.sogan suyu denedim incir kuru denedim ama hicbiri ise yaramadi.bu ay zaten ramazandi hicbirsey yapmadim oruc tuttum dua ettim
benimki 5 cm. 1 bucuk yildir benimle yasiyo😄9 aylik evliyim ama 5 aydir korunmuyoruz olmuyo benimde. sogan kurunu denedm bakalm ise yaricakmi kistimi eritsin yeter onu kafaya takmam en azindan

arz09

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
288
55
Allah tamamına erdirsin arkadaşım. Gözün aydın🥰 3 yıllik evliyim. 2.yilimda kistten dolayi ameliyat oldum. Kistim varken de kalamadim, aldirinca da kalamadim. Biraz detayli anlatabilir misin surecini? 😊
Sagol cnm.bende 3 yillik evliyimm.10.ayda kaldim.bu ay hic bir kur vs uygulamadim kendi haline biraktim.virus bitince tup bebek yaptircm diyordum

arz09

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
288
55

Yukarı Alt