• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

3 kız annesinin temizlik maceraları

Four lights

İyiye ve güzele niyet ediyorum...
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
560
849
40 dakikada yatak odasini dip kose supurup sildim mobilyalari sildim ve birkac cekmece duzenledim. Tabii o kadar daginikti ki ancak bu surede tamamlayabildim. Bu arada ilk kez cillit bang kir sokucusunu cam yuzeye sıktim. Mobilyalarim siyah cam. Berbat oldu. Siz denemeyin ben denedim:kızgın::110:

Cuel

❤️Yağmur❤️Defne❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
2.359
5.135
Kolay gelsin ben 1 çocukla yeri geliyor zorlanıyorum sende 3 tane çok çok kolay gelsin

Four lights

Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
560
849
Cuel ve meteorid tesekkurler. 32 dakikada kizlarin odasi bitti dip kose. Yalniz biraz daha temizlemeseymisim kizlar bulmakta zorlanacaktim:) ozellikle halinin ustu artik gorunmuyordu.

Four lights

Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
560
849
Sirada mutfak var arti yemek. Ustelik hanimlar herhalde mutfagi gorseniz arkaniza bakmadan kacarsiniz. Neyse yapacagim artik. Benim yontemim sure ile yapmak. Saati ayarliyorum ornegin 10 dakikada toplamak diye. Yaris gibi bir nevi. Burcum koc rekabeti seviyorum. Telefon alarmi bile olsa yenilmek istemiyorum

Four lights

Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
560
849
Cacik hazir, pilav ile tavuklu tavada pisiyor. Ama mutfak hala duruyor. Tuvalet de temizlendi bu arada.

Cuel

❤️Yağmur❤️Defne❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
2.359
5.135
Ohh on numara menü ellerine sağlık. Mutfağıda yarına bırak artık.

Four lights

Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
560
849
Tesekkur ederim cuel, iyi niyetinden oturu. Yalniz bizim evde kalan is bana ×3 olarak donuyor. Kizlar 7 ila 3 yas arasi uc cocuk oldugu icin o kadar cok dagitiyorlar ki anlatamam yasamak gerek:) simdi üçü de banyodalar dis fircaliyorlar guya. Banyoyu unut artik o derece yani neyse canlari sagolsun

Yukarı Alt