• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

3. Tüp bebek denemesi

My angelll

Şükürler olsun Rabbime 🤲❤️ Mucizem 👼
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
3.102
1.351
Ben ikinci tedavideyim histeroskopi Rahime çizik atıldı bu sefer size beler yapıldı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-10-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
3.102
1.351

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

My angelll

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
3.102
1.351

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
3.676
2.395
Canım ben varım ❤ Sana umut olmaya geldim 3. Tedavimden önce bende çok okumuştum çünkü. Korkma Allah’ın izni ile oluyor rabbim yazdıysa nasıl nasıl oluyor.. farklı hiç birşey yapılmadı aslında bana ama ben beslenmeme çok dikkat ettim transferden sonra annem gelip baktı her gün. Havuç suyu içtim taze sıkılmış 😍 kabak çekirdeği çiğ kuruyemiş tükettim ve protein ağırlıklı beslendim bunun dışında işe gitmedimm rapor aldım. Evde dinlendim hergün bol bol dua ettim 🤲 rabbim en kısa zamanda Sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 126 gün kaldı.

Hamileliğinizdeki bu beşinci ayın sonunda rahminiz göbek deliğinize erişmiştir. Rahminizde bulunan bebeğiniz yaklaşık 19-20 cm uzunluğunda. (Barbie veya Ken bebek büyüklüğünde) İki haftadan kısa bir süre içinde bebeğiniz yaklaşık 100 gr daha alacak. İkinci trimester boyunca anne kendini daha az yorgun ve daha çok enerjik hisseder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Aysel Demir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
46
23
Canım ben varım ❤ Sana umut olmaya geldim 3. Tedavimden önce bende çok okumuştum çünkü. Korkma Allah’ın izni ile oluyor rabbim yazdıysa nasıl nasıl oluyor.. farklı hiç birşey yapılmadı aslında bana ama ben beslenmeme çok dikkat ettim transferden sonra annem gelip baktı her gün. Havuç suyu içtim taze sıkılmış 😍 kabak çekirdeği çiğ kuruyemiş tükettim ve protein ağırlıklı beslendim bunun dışında işe gitmedimm rapor aldım. Evde dinlendim hergün bol bol dua ettim 🤲 rabbim en kısa zamanda Sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah
Amin inşallah 🤲🏻
Şimdi hamilemisin doğdumu bebek
Bide özel değilse sıkıntı neydi ☺bizde eşimde sıkıntı vardı düzeldi dediler bendede rahim dışında miyom var ama hamile kalmaya engel değil denildi çok doktora da gösterdim yani

Yukarı Alt