3 yıllık ilişki? Buluşmamak ?

Cilvelikedicik

Amanin minnoş 🐱
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
272
383
Kızlar herkese selam , 3 yıllık ilişki içinde ters düştüğümüz noktalar elbet ki oldu . Ufak bir sorun yüzünden 7 gündür samimi konuşmuyoruz. Gunaydin iyi geceler tarzinda ve 2 aydır görüşmüyoruz bundan öncede sonrada buluşalım diye söyledim . Çarşamba kahvaltıya gidelim dedim tamam dedi ses yok . Heryere günlük gider gelir boş vakti de dolu zaman yaratmak isteyen zaten herşeyi yapar bomboş zamanı bir uğraşı yok ... geçen günlerde söyledim falan tamam dedi yine yok şimdi de dedim haklısın yazmış ayrılma fikri 3 haftadır aklımda acaba yanlış mi yapıyorum diye düşünüp duruyorum anca biraz ailevi maddi sikintilarida var ama hergün arabayla fıldır fıldır gezen bir adam 5 dakika yanıma uğrayamaz mı yani ? Bencil mi düşünüyorum kızlar canlar ??? Zaman yaratmak isteyen herşeyi yapar . Ayrılma düşüncesinde çok aradayım yanlış mi düşüncem beklemeli miyim bencilce bir davranış mi bu ? Adam seviyorum diyor ondan şüphem yok tamam sevde bulusmama amacin ne yani ?
 
Son düzenleme:

minikkurba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
625
389
ayrılmak istiyorum sözünü söylemek istememiş size söyletmek için yapıyor o hareketleri..Sevdiğinden şüpheniz olsun bence..Söze bakılmaz yaptıklarına bakın
 

bahar09876

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
477
950
Ayrılmayı düşünüyorum demişsiniz ama siz sevgili misiniz ki?adam seviyorum diyor şüphem yok diyorsunuz ama yazdıklarınızı tekrar okuyun.
 

Secita_

Dünya simsiyah ama ben pembe görmek istiyorum. 🌸🌸🌸
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
870
4.727
24
Kızma ama Neyini seviyor? Seven insan ne yapar eder gelir bence kendimizi kandırmayalım. Bırak Giden gitsin kaybedecek neyin var ki !
 

safi.naz

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
2.237
4.825
Sevgi 5 dk görüşelim diye fırsat kollamaktır, 5 dk görüşmemek için binbir takla atmak değil.
Adam dediğiniz gibi ailevi ve maddi sıkıntıları öne sürüp bütün gün arabayla geziyor sizinle görüşmüyorsa, sizi görme ihtiyacı hissetmediğindendir.
Sıkıntı anında insan ilk sevdiğinin yanında olmak ister.
Üzgünüm ama siz de farkındasınız, sadece bunu size birilerinin söylemesi gerekiyor. Bitmiş bir ilişki ve uzatmaları oynuyorsunuz.
Bişeyleri oldurmak için tek taraflı ısrar etmeyin, sonra karşı taraftan aksini görünce " ben bu ilişkiye çok emek verdim, çok sıkıntı çektim oluyor"
Verilen emek iki taraflıysa kıymetli oluyor, yoksa tek başınıza akıntıya kürek çekmekten farkı yok.
Ama 3 yıldı falandı filandı bla bla..
Son olarak Sizi 5 dk görmek istemeyen adama Yol verin gitsin derim