3 yıllık saç dökülmesi hikayem:(((

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
peri bu sarımsağı nasıl yapıyorsun bi anlatır mısın?

geldim canım . sarımsağı ezip limon suyuna koydum. geçen hafta yapmıştım. hatırlarsan. hergün çalkaladım ve cam kavanoz kullandım. üstelik karanlık yerde beklettim. roller yaptoğım yerlere sürdüm sırayla roller ve sarımsak şeklinde yani. zaten dökülüyordu. ama dün ve bugün çıldırma oktasına geldim resmen. çünkü cidden akıp gidiyor saçım. :KK43:((çok üzgünüm manhattan ne yapsam ki bilemiyorum artık.

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
lütfen eşine mi kokuyor çocuğuna mı kokuyor boş verip bi baş sarımsaktan benim tarifi yap

peri mümkün değil o tarifle saç dökülmesi

içine bal koyma sarımsak z.yağ ve yumurta sarısı güzel bi macun, krem gibi bi şey olacak kafana sür bol bol, poşetle de sar en az 2 saat de tut

peri bu tarifi haftada 2 gün yap ne yaşıyorsun nasıl atlatacaksın bilemiyorum ama tek bildiğim bu tarif her şeyden başka

deli gibi yanacaksın ama senin için bundan başka bi seçenek gözükmüyor

hemen hemen yap

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
lütfen eşine mi kokuyor çocuğuna mı kokuyor boş verip bi baş sarımsaktan benim tarifi yap

peri mümkün değil o tarifle saç dökülmesi

içine bal koyma sarımsak z.yağ ve yumurta sarısı güzel bi macun, krem gibi bi şey olacak kafana sür bol bol, poşetle de sar en az 2 saat de tut

peri bu tarifi haftada 2 gün yap ne yaşıyorsun nasıl atlatacaksın bilemiyorum ama tek bildiğim bu tarif her şeyden başka

deli gibi yanacaksın ama senin için bundan başka bi seçenek gözükmüyor

hemen hemen yap

tamam canım ama sana zahmet olmazsa tekrar ayrıntıyı verirmisin bana . ölçüyü
bide saçım kaşımaya devam edişyor. ve bugün baktım küçük kepekler de var.

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
bu tarif bir iki günde kendini gösteriyor.çok rica ediyorum haftada 2 günden sadece 1 ay toplam da 8 kez yap dökülme durup en kısa zaman da da saçların çıkacak

bak ağbime kız istemeye gittik hepimiz eve girdik kayınvalide adayı hala kapıyı kapamayınca başka gelen yok dedim ve kadın bana e ağbin gelmedi dedi

oysa ağbim girdi ve oturdu

kadın onu en son gördüğünde keldi

ve tanıyamadı kardeşimiz sanmış

Son düzenleme:

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
bu tarif bir iki günde kendini gösteriyor.çok rica ediyorum haftada 2 günden sadece 1 ay toplam da 8 kez yap dökülme durup en kısa zaman da da saçların çıkacak

bak ağbime kız istemeye gittik hepimiz eve girdik kayınvalide adayı hala kapamayınca başka gelen yok dedim ve kadın bana e ağbin gelmedi dedi

oysa ağbim girdi ve oturdu

kadın onu en son gördüğünde keldi

ve tanıyamadı kardeşimiz sanmış

tamam canım. şimdi kalkıp hazırlayacağım.
ama bana tekrar yazarmısın. bide herdefasında tekrar mı yapmam gerek.
1 baş sarımsak krem kıvamını alıncaya kadar zeytinyağ ve yumurta sarısı ekleyeceğim. yanlışım varsa düzelt lütfen... teşekkür ederim tekrar tekrar...

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
bir yumurta sarısına bir baş diş değil koca bi baş sarımsağı koy azar azar z.yağ koyarak rondodan çek yoksa havan mıdır nedir onda iyice sarımsağı döv erisin resmen krem gibi olsun sonra yumurta sarısı koy ve az az z.yağ ekle sürülecek kıvama gelsin bu gün roller yapmadan sür güzelce poşet geçir en az 2 saat bekle

roller yapma diyorum daha fazla saç yolma diye

canın da çok yanacak bide

önümüzde ki hafta sonu rollerdan sonra yaparsın

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
bir yumurta sarısına bir baş diş değil koca bi baş sarımsağı koy azar azar z.yağ koyarak rondodan çek yoksa havan mıdır nedir onda iyice sarımsağı döv erisin resmen krem gibi olsun sonra yumurta sarısı koy ve az az z.yağ ekle sürülecek kıvama gelsin bu gün roller yapmadan sür güzelce poşet geçir en az 2 saat bekle

roller yapma diyorum daha fazla saç yolma diye

canın da çok yanacak bide

önümüzde ki hafta sonu rollerdan sonra yaparsın
teşekkür ederim manhattan. şimdi yapmaya gidiyorum. sonucu yazarım. rabbim yardım ettt

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
canım bunu çok rica ediyorum sadece 1 ay ama düzenli olarak uygula bu haftadan sonra roller la birlikte yap

lütfen sadece 1 ay bak burda zaman ne çabuk geçiyor bi bakacaksın son kez yapıyorum diyeceksin üşenmek yok lütfen, ihmal etmek yok

bu gün evde sarımsak ne varsa onunla yap ama hafta içi semt pazarından şu teyzelerin sattığı bizim yerli sarımsaklarımızdan al

yani şu migroslarda olan hepsi aynı boy oyuncak gibi sarımsaklardan olmasın onları ithal ediyoruz niyeyse

kocaman öpüyorum kolay gelsin

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
canım bunu çok rica ediyorum sadece 1 ay ama düzenli olarak uygula bu haftadan sonra roller la birlikte yap

lütfen sadece 1 ay bak burda zaman ne çabuk geçiyor bi bakacaksın son kez yapıyorum diyeceksin üşenmek yok lütfen, ihmal etmek yok

bu gün evde sarımsak ne varsa onunla yap ama hafta içi semt pazarından şu teyzelerin sattığı bizim yerli sarımsaklarımızdan al

yani şu migroslarda olan hepsi aynı boy oyuncak gibi sarımsaklardan olmasın onları ithal ediyoruz niyeyse

kocaman öpüyorum kolay gelsin

canım benim tekrar teşekkürler. şimdi yaptım ve süremin dolmasını bekliyorum. ama yanma yok hiç. evdeki sarımsaklarda yerli minik minik. sanırım biraz kıvamı koyu oldu. sürmekte zorlandım biraz. bir sonrakine biraz daha sıvı yapayım bari. inşallah işe yarayacak. benimde yüzüm gülecek. rabbim hepimizin yüzünü güldürsünnn... bende çok öpüyorummm. sonucu yazarım.

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
canım benim tekrar teşekkürler. şimdi yaptım ve süremin dolmasını bekliyorum. ama yanma yok hiç. evdeki sarımsaklarda yerli minik minik. sanırım biraz kıvamı koyu oldu. sürmekte zorlandım biraz. bir sonrakine biraz daha sıvı yapayım bari. inşallah işe yarayacak. benimde yüzüm gülecek. rabbim hepimizin yüzünü güldürsünnn... bende çok öpüyorummm. sonucu yazarım.

pericim süzmek falan yok bu gene yanlış oldu ama olsun gene de işe yarar

ama bir daha ki sefere süzme koyu olacak krem kıvamında komple posasıyla kafana süreceksin yani sıvı yapmaya çalışma

çok katı olursa bi y.sarısı daha ekle olmadı z.yağ ekle ama lütfen süzme tüm marifet posasında

yanmaman kadar tuhaf bi şey de duymadım peri

bunu kim yaptıysa ne oturabiliyor ne koşabiliyor ilk yarım saat 45 dk acıdan ağlıyorlar sadece benim tanıdıklarım değil bu sayfada bile deneyen herkes yandı

hadi bakalım hayırlı olsun çok vakit kaybettin tek tesellim saçın daha az kokacak çünkü havalar soğudu

bu önündeki 1 ayı haftada 2 kez yaparak tamamla sakın ama sakın ihmal etme

bi baş sarımsak 1 yumurta sarısı biraz z.yağ püre olacak ama asla süzülmeyecek yıkarken de önce kafanı eğip duru suyla sarımsak parçacıklarını yıkarsın güzelce akıtırsın sonra ayağa kalkıp duş alırsın

her seferinde taze taze yapacaksın dualarım seninle sizinle...

betibeti

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
280
2
35
bu aralar hiiiç müsait olmadığımdan çok yoğun olduğumdan aksattım rollerı. yoğunluğum geçti tekrar başlıyorum. bi düzenli yapamadım ya.. sarımsak zıplatsa da ona da başlıyorum. yetti gari bu ihmal. gerçi mazeretim var ama neyse..

ya pericim senin şu tentür dökmüş olmasın saçını bu kadar alkol neticede?

hiç moral bozmak yok. benim de bu ara şuursuzca dökülüyo yağmur oldu yağıyo resmen namussuzlar ama yılmak yok.

moralinizi bozmayın..

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
pericim süzmek falan yok bu gene yanlış oldu ama olsun gene de işe yarar

ama bir daha ki sefere süzme koyu olacak krem kıvamında komple posasıyla kafana süreceksin yani sıvı yapmaya çalışma

çok katı olursa bi y.sarısı daha ekle olmadı z.yağ ekle ama lütfen süzme tüm marifet posasında

yanmaman kadar tuhaf bi şey de duymadım peri

bunu kim yaptıysa ne oturabiliyor ne koşabiliyor ilk yarım saat 45 dk acıdan ağlıyorlar sadece benim tanıdıklarım değil bu sayfada bile deneyen herkes yandı

hadi bakalım hayırlı olsun çok vakit kaybettin tek tesellim saçın daha az kokacak çünkü havalar soğudu

bu önündeki 1 ayı haftada 2 kez yaparak tamamla sakın ama sakın ihmal etme

bi baş sarımsak 1 yumurta sarısı biraz z.yağ püre olacak ama asla süzülmeyecek yıkarken de önce kafanı eğip duru suyla sarımsak parçacıklarını yıkarsın güzelce akıtırsın sonra ayağa kalkıp duş alırsın

her seferinde taze taze yapacaksın dualarım seninle sizinle...

manhattan canım sana tekrar teşekkür etmek istiyorum. sanki daha az döküldü saçım. karışımı süzmedim zaten. sadece saçıma sürmekte zorlandım. biraz katı oldu sanırım. bir sonrakine biraz fazla z. yağ ekleyeyim diyorum. ama görünen o ki saçım yumuşacık odu. koku varmı bilmiyorum. en azından bana kokmadı:)))))geri kalanlar şuan umrumda değil. geç kaldığım konusunda haklısın. zararın neresinden dönersem kardır artık. çrş ya da prş tekrar yapacam . her yapışımda sonucu yazarım. seni seviyorum. rabbim dualarımızı kabul. hepimizi mutlu etsin.
öpüyorummmm

peri1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
497
7
bu aralar hiiiç müsait olmadığımdan çok yoğun olduğumdan aksattım rollerı. yoğunluğum geçti tekrar başlıyorum. bi düzenli yapamadım ya.. sarımsak zıplatsa da ona da başlıyorum. yetti gari bu ihmal. gerçi mazeretim var ama neyse..

ya pericim senin şu tentür dökmüş olmasın saçını bu kadar alkol neticede?

hiç moral bozmak yok. benim de bu ara şuursuzca dökülüyo yağmur oldu yağıyo resmen namussuzlar ama yılmak yok.

moralinizi bozmayın..

canım tentür sirkeliydi zaten. alkol yoktu yani. neden dökülüyor bende bilmiyorum. kan tahlillerimi tekrarlattım sadece vit d düşük çıktı benim zaten osteopenim var. onun dışında herşey normal. bugün manhattanın sarımsaklı tarifini yaptım. umarım işe yarayacak. hayorlısı ile bir dursa dökülme. gerisi bir şekilde gelecek inanıyorum. istersen sende bir dene sarımsaklı tarifi.

rojmin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2012
368
1
arkadaşlar birde habiboğlunun defne garlı şampuanı ile destekleyin baımlalrınızı gerçekten güzel ....

seherina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
34
0
Sacin dokulmesiyle ilgili bir makale okumustum , stresten dolayi sac dipleri gergin bi hale geliyormus, bu da sacin saglikli buyumesini engelliyormus.

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
pericim bak bu bi şey değil sonuçları çok çok güzel olacak

ben neden süremedim kelimesini süzemedim okudum bilemiyorum:)) sabah çok acelem vardı hızlı hızlı yazıp okudum sanırım ondan

aman diyim canım bunu ihmal etme sadece haftada 2 kez ve rollerı da sadece bu sarımsaktan önce yap

yani haftada 2 kez sarımsak 2 kez roller arka arkaya

hem sen dinlen hem de kafa derin dinlensin 2 si birlikte mucize olacak hiç kuşkun olmasın

pozitif olmaya çalış lütfen

şimdi baobaba geldim ikizleri sevmeye onlarla uyuycam bu gece, görmeniz lazım manyaklar küçük 2 adet adam ve ilk kez 2 erkekle birlikte uyuycam:))

6 bardak su olayı baobab a 2 kg kaybettirmiş ilgilenenler merak ediyorsa içerden bağırıyor.12 ekim de başlamış

hepinizi öpüyoruz

nymanhattan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
47
0
peri bak bu sarımsağı yaptıkça dökülmen minumuma inecek bu acayip bi tarif daha çok yumurtayla sürülebilir bi hale getirmeye çalış çünkü z.yağ has değilse bi faydası olmuyor yani 1 sarı yerine 2 sarı koy yağ fazla oluncada kafadan akıyor

Son düzenleme:

İlginizi Çekebilir