3 yıllık saç dökülmesi hikayem:(((

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
12 Temmuz 2006
18.612
53.410
Hata yapmisiz ozur dilerim ....

dedigim gibi taslar yerine tam oturmadigi icin bu 5 kisi de ayni dememistim. Sorularima cevap aldim, guzel paylasimlar dilerim...

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.297
0
35
Karar verdim bende zeytinyağını alıyım nymanhattanın tarifine başlayacağım.Kokarsa koksun artık çıksında başka bir şey istemiyorum.
Birde arkadaşlar işin güzel yanı çok yavaş ve çok azda olsa ben sanırım yavaş yavaş etkisini görüyorum yaptığım şeylerin bir kere saçlrım parlıyor ve daha gür duruyor ama çıkan saç var mı derseniz tam emin olamıyorum nokta nokta siyahlıklar görüyorum saç derimde ama emin değilim

ogltkn

ogülü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
2.712
35
Hata yapmisiz ozur dilerim ....

dedigim gibi taslar yerine tam oturmadigi icin bu 5 kisi de ayni dememistim. Sorularima cevap aldim, guzel paylasimlar dilerim...

teşekkürler Kazen, size arkadaşlık gönderiyorum, kabul ederseniz, özel mesaj ile size bir konu hakkında danışmak istiyorum.

Son düzenleme:

ogltkn

ogülü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
2.712
35
Baobab ve Nymanhatan
sanspasa ile aynı bilgisayarı nasıl kullanmış olabilirsiniz?

ben şoktayım !

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.297
0
35
Bende sanspasa ayrı diye biliyordum yani aynı iş yerinde çalıştığına dair hiç bir şey yazılmadı burada şaşırtıcı gerçeten

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
25
Merhaba
sanspasa isimli kullanici da ayni pc'den baglanmis gozukuyor.

Belki bir araya geldiler...

Bu konuda bir aciklama yaparlar ise saglikli olur...

Bir araya gelebileme ihtimali sıfır .Bu kişiler sansapa bir gun gelir diye bekleyen kişiler ,bakın mesajlarına .
Hatta bulup çıkartacağım ,bekleyin .
İstediğin sadece mantıklı bir açıklama .

ogltkn

ogülü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
2.712
35
sanspasa gitti diye üzülen, gelip gelmediğini topikten takip eden , tanışıyor olmayı çok isteyen ya da bir gün tanışırız diyerek umut eken kişiler Baobab ve nymanhattan.

Ya ben hala inanamıyorum, nymanhattan hastalığında mı hikayeydi? oysa ben göz yaşlarıyla okumuşum o sivri yazını. Lütfen allah aşkına biriniz girin de yalan değildi deyin. Lütfen !!

sevsevil

tomurcuğum çiçek açtı
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
943
7
36
Sanspasanin birden kaybolma sekli size tuhaf gelmedi mı aylardır ilkel internet olmayan bir yerde. Ama diğerlerileriyle bağlantısı var mı bilemiyorum o da ortaya çıksın icimiz rahat devam edelim.

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
25
beti söylenenleri harfiyen yapıyorsan doğru yoldasın o belirtiler de çok normal kaş yapayım derken de saç çıkaracaksın

benim evim hiç bu kadar neşeli değildi eşim her güne daha pozitif başlıyor bu da bize çok güzel yansıyor rollerdan önce ve rollerdan sonra diye 2 ye ayrıldı hayat

0,5 mm de bile saç çıkacak sadece biraz daha uzun sürecek 1,5 mm de ısrar ediyoruz çünkü her şey gözümüzün önünde gerçekleşti

kimse moral bozmasın hepiniz başaracaksınız dışardan okuyanlar da dahil

hatta herkes başardığında sanspasa da dönmüş olursa bi saç savurma partisi bile yapılır ortak yakınlıkta bi şehirde buluşup hem tanışılır hem kutlama yapılır bu gerçekten hiç de hafife alınacak bi durum değil bu mucizenin ta kendisi bu kadınların hatta kel erkeklerin zaferi

hepiniz allaha emanet olun

Bu şekilde yazılmış milyon tane mesaj bulup çıkartırım .
Kazen ne düşüneceğimi şaşırdım :KK50: birbirimize hep destek olduk ,yeri geldi ağladık ,yeri geldi yeni saç dökülmesi duran arkadaşlarımız için sevindik .
Mantıklı bir açıklama bekliyoruzzzz.

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
25
aslında eşim için girmiştim yazıları görünce konuyu unuttum:))

eşim sanspasaya benim için de teşekkür et dedi.sanpsasa bu gün de yoksun acaba ne zaman dönersin?
yaşadığın herşeyi birebir kaleme alıp bize aktardığın için çok teşekkürler.eşime bakıyorum da eli hiç saçlarından ayrılmıyor:))

seni tanımasakta çok seviyoruz

allaha emanet ol...

Kazen ne diyorsunuz bu duruma :KK43: Gerçekten elim ,ayağım titiriyor .
Şoktayız hepimiz.

Son düzenleme:

_WhitePearl_

Pamuk Prensesim...
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2008
6.895
613
konuya cvp yazmasam da takip ediyordum .
bu kişilerin bu kadar hassas konuda bu şekilde oyun oynaması hiç hoş değil. anlam da veremiyorum niçin??
önceki yazışsmalardan birbirilerini tanımadıklarını cheguevaranın mesela sanpassaya ulasamadığını onunla konuşan varsa haber vermesini istiyor .