30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Esramnisam

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
68
38
Tuna Nehri' nin serin kıyılarında aldigi abdestin namazini, Afrika' 'nin kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak
30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMINIZI KUTLARIM..
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
40.251
112.279
IMG_0126.JPG


"30 Ağustos Zaferi, Türk Tarihi'nin en önemli dönüm noktasıdır. Ulusal tarihimiz çok büyük, parlak zaferlerle doludur, ama Türk Ulusu'nun burada kazandığı zafer kadar kesin sonuçlu, yalnız bizim tarihimize değil, dünya tarihine yeni bir akım vermekte kesin etkili bir meydan savaşı hatırlamıyorum. Besbelli ki yeni Türk Devleti'nin, genç Türkiye Cumhuriyeti'nin temeli burada sağlamlaştırıldı, ölümsüz yaşayışı burada taçlandırıldı. Bu alanda akan Türk kanları, bu göklerde uçuşan şehit ruhları, devletimizin, cumhuriyetimizin ölümsüz koruyucularıdır." M. Kemal ATATÜRK

Başta Başkomutanım, Başöğretmenim, önderim, vatanımın kurucusu Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarının, vatanımı kurtarmak için canını hiçe sayan ecdadımın ruhu şad olsun.

Bugün bu topraklarda Türk bayrağımızın altında özgürce yaşıyorsam onlara borçluyum, ölünceye kadar minnettar kalacağım.

Sen de zaferlerinde ebediyyen unutulmayacaksın AtamEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Zafer bayramımızın 97. yılı kutlu olsun:KK9::KK9::KK9:
 

arzerik

çok şükür Rabbime
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2015
1.372
1.965
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'mız kutlu olsun
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sonanda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
8.235
10.932
Tam da Neside Gokbudak'ın Feraye adli kitabini bitirdigim gun... Isgal altindaki bir aşki anlatiyor kitap. Gercek yasam oykusunden kurgulanmis. Kitapta kurtulus savasini, isgal yillarini anlatirken halkin yasadiklarindan, mucadelesinden, yaptiklari fedakarliktan, cektikleri sıkıntılardan bahsediyor. Gercekten kelimelerle anlatilamayacak kadar buyuk bir fedakarlik.. Bizlere bu vatani birakmak icin sehit olanlarin ruhlari şad olsun. Mekanlari cennet olsun. Nur icinde yatsinlar...Ataturk ve silah arkadaslarini rahmet ve minnetle aniyorum.
Zafer bayramimiz kutlu olsun.
 
Yukarı Alt