30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Esramnisam

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
69
40
Tuna Nehri' nin serin kıyılarında aldigi abdestin namazini, Afrika' 'nin kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak
30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMINIZI KUTLARIM..
En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
 

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
40.281
112.421
IMG_0126.JPG


"30 Ağustos Zaferi, Türk Tarihi'nin en önemli dönüm noktasıdır. Ulusal tarihimiz çok büyük, parlak zaferlerle doludur, ama Türk Ulusu'nun burada kazandığı zafer kadar kesin sonuçlu, yalnız bizim tarihimize değil, dünya tarihine yeni bir akım vermekte kesin etkili bir meydan savaşı hatırlamıyorum. Besbelli ki yeni Türk Devleti'nin, genç Türkiye Cumhuriyeti'nin temeli burada sağlamlaştırıldı, ölümsüz yaşayışı burada taçlandırıldı. Bu alanda akan Türk kanları, bu göklerde uçuşan şehit ruhları, devletimizin, cumhuriyetimizin ölümsüz koruyucularıdır." M. Kemal ATATÜRK

Başta Başkomutanım, Başöğretmenim, önderim, vatanımın kurucusu Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarının, vatanımı kurtarmak için canını hiçe sayan ecdadımın ruhu şad olsun.

Bugün bu topraklarda Türk bayrağımızın altında özgürce yaşıyorsam onlara borçluyum, ölünceye kadar minnettar kalacağım.

Sen de zaferlerinde ebediyyen unutulmayacaksın AtamEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
Zafer bayramımızın 97. yılı kutlu olsun:KK9::KK9::KK9:
 

arzerik

çok şükür Rabbime
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2015
1.372
1.965
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI'mız kutlu olsun
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sonanda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
8.299
11.079
Tam da Neside Gokbudak'ın Feraye adli kitabini bitirdigim gun... Isgal altindaki bir aşki anlatiyor kitap. Gercek yasam oykusunden kurgulanmis. Kitapta kurtulus savasini, isgal yillarini anlatirken halkin yasadiklarindan, mucadelesinden, yaptiklari fedakarliktan, cektikleri sıkıntılardan bahsediyor. Gercekten kelimelerle anlatilamayacak kadar buyuk bir fedakarlik.. Bizlere bu vatani birakmak icin sehit olanlarin ruhlari şad olsun. Mekanlari cennet olsun. Nur icinde yatsinlar...Ataturk ve silah arkadaslarini rahmet ve minnetle aniyorum.
Zafer bayramimiz kutlu olsun.
 
Yukarı Alt