30 yaş ve üstü ilk gebeliğini doğal yöntemle deneme sürecinde olanlar

VenusDrkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
12
8
Merhaba, ben 34,5 :) yaşındayım. Şimdiye kadar gebeligi kariyer planlarım ve diğer sosyal şartların oluşmaması sebebiyle bilinçli olarak erteledim. Hep korunuyordum. Yıllar sonra geçen yaz ikinci evliliğimi yaptım. Çok şükür çok mutluyum ve artık çocuk sahibi olmaya hazır hissediyorum. Hissediyorum da bakalım biyolojik saatim benimle aynı fikirde mi?! Umarım geç kalmamışımdır ve doğal yollardan gebe kalabilirim.
Bu başlığı; benzer durumda, ilk gebeliğini dogal yolla deneme surecinde olan 30 yas ustu arkadaşlarla paylaşım için açtım hadi bakalım güçlü kadınlar rastgele..

dombili_xl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
3.275
8.604
Merhaba, ben 34,5 :) yaşındayım. Şimdiye kadar gebeligi kariyer planlarım ve diğer sosyal şartların oluşmaması sebebiyle bilinçli olarak erteledim. Hep korunuyordum. Yıllar sonra geçen yaz ikinci evliliğimi yaptım. Çok şükür çok mutluyum ve artık çocuk sahibi olmaya hazır hissediyorum. Hissediyorum da bakalım biyolojik saatim benimle aynı fikirde mi?! Umarım geç kalmamışımdır ve doğal yollardan gebe kalabilirim.
Bu başlığı; benzer durumda, ilk gebeliğini dogal yolla deneme surecinde olan 30 yas ustu arkadaşlarla paylaşım için açtım hadi bakalım güçlü kadınlar rastgele..
Merhaba, ben de 34,5 oldum:dondurma: Halen doğal denemedeyiz. Beklenen adet tarihim 8 Ocak, umarım bu konu uğurlu gelir size de bize de, hayırlı haberlerle geliriz.

Celin30

Kızım ♥️🥰🧿🧿🤗🙏🏻
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
1.247
1.148
Bende 35,5 yaşındayım. 3. Aşılamamı yaptırdım sonuç bekliyorum:) umarım sizler hemen gebe kalırsınız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 1 gün kaldı.

Bu noktada bebeğinizin vücudundaki yağ oranı yaklaşık %15 dir. Yaklaşık bu yağın %80 i bebeğin derisinin altında biriken yağlardır. Geri kalan %20 oranındaki yağ ise organlarda ve kas dokularında bulunur. Kilo almanız son haftalarda yavaşlamış hatta tersine kilo vermeye dönmüş olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dombili_xl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
3.275
8.604
Bende 35,5 yaşındayım. 3. Aşılamamı yaptırdım sonuç bekliyorum:) umarım sizler hemen gebe kalırsınız.
Amin, insallah siz de hayirlisi ile pozitif sonucla gelirsiniz, birkac aya kadar biz de tup bebek tedavisine baslamayi dusunuyoruz, hem biraz daha akisina birakmak hem de yillik iznimi ona gore planlamak icin biraz daha beklemek istedim. Hakkimizda hayirlisi olsun bakalim.

teolog8579

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
1.478
2.354
Ben de 34 yaşındayım. Maalesef doğal yolla gebelik olmadı. Şimdi tedavi süreci deyim. Bakalım ne olacak. Ama Çevremde benim yaşımda doğal hamile kalanlar oldu. Yani kişiye göre değişiyor

VenusDrkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
12
8
Ben de 34 yaşındayım. Maalesef doğal yolla gebelik olmadı. Şimdi tedavi süreci deyim. Bakalım ne olacak. Ama Çevremde benim yaşımda doğal hamile kalanlar oldu. Yani kişiye göre değişiyor
Siz ne kadar süre denediniz tedaviye başlamadan önce? Biz daha 2 aydır deniyoruz 1 yıla kadar süresi var sanırım. Geçen yıl hamile kalan yakın bir arkadaşım var aynı yaştayız 1,5 yılda oldu doğal yolla. Şu an bebeğini seviyoruz :emir_bebek:Darısı başımıza

Yukarı Alt