30 yaş ve üstü ilk gebeliğini doğal yöntemle deneme sürecinde olanlar

Zenannaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
358
265
32
olmazsa da üzülme vakti zamani vardir Allah en hayirli zamanda saglikli bebekler nasipetsin hepimize moralini bozma

_sushico_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1.623
1.164
34
ben 32 yaşındayım cnm. 2 çikolata kisti (Biri :1 diğeri:2.5 cm) vardı. dpktorların normal yolla hamile kalman zor demeleri yüzünden, naparız evlat mı ediniriz ileride kafalarına soktuklarındanım:) hadi deneyelim dedik. Sık ilişki falan hak getire. Haftada 1 bazen 2 di. 3 ay içinde hamile kaldım. Sana tavsiyem doğal beslen. Kuru incir, yer fıstığı, avokado, bal-polen karışımı vb. Bol sebze, protein. He bir 1.5 kutu bir macun kullandım instagramda falan dolanıyor belki bilirsin. şimdi 6. ayımdayım Allah nasip etti. Kafanı rahat tut, ilişkiyi bebeğe indirgeme. bol şans :KK66:

MrsRed

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
919
1.213
ben 32 yaşındayım cnm. 2 çikolata kisti (Biri :1 diğeri:2.5 cm) vardı. dpktorların normal yolla hamile kalman zor demeleri yüzünden, naparız evlat mı ediniriz ileride kafalarına soktuklarındanım:) hadi deneyelim dedik. Sık ilişki falan hak getire. Haftada 1 bazen 2 di. 3 ay içinde hamile kaldım. Sana tavsiyem doğal beslen. Kuru incir, yer fıstığı, avokado, bal-polen karışımı vb. Bol sebze, protein. He bir 1.5 kutu bir macun kullandım instagramda falan dolanıyor belki bilirsin. şimdi 6. ayımdayım Allah nasip etti. Kafanı rahat tut, ilişkiyi bebeğe indirgeme. bol şans :KK66:

Sen bana büyük umut oldun şu an, Allah razı olsun :)

beyazturuncu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2018
13
2
Bence de beslenmenize dikkat edin kaliteli yapın beslenmenizi.ogunleriniz tam yesilliginiz kuruyemişinizi tüketin folikasid başlayın.....sonrada ovulasyon testiyle yumurtalama gününüzü tespit ederek deneyin çünkü programlar bazen sasıriyor....ovulasyon testiyle prog. Tutup tutmadığını görürsünüz..

dombili_xl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
3.346
8.786
dombili_xl bat tarihin bu günmüş umarım temiz bir gün geçiriyorsundur ? :)
Selam canim, regl oldum sabah ben, testte de negatif ciktigi icin beklenti kalmamisti zaten artik bu ay icin. Bir de reglin ilk gunu agrim olurdu hep, bu ay hic olmadi. Sen nasilsin, umarim her sey yolundadir.

tuba_33

seni kucağıma almayı bekliyorum miniğim..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
382
386
Merhaba bende 32,5 yaşındayım. İlk gebeliğim olacak inşallah Allah nasip ederse...3 aydır deniyorum. Tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum :)

FiltrekahvesevenKleopatra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
1.344
1.834
Ben evli değilim ama ablalarım hep otuzlarından sonra evlendi...35’ten sonra sapır sapır çocuk yaptılar.. hatta bir ablam 40 yaşında ikinci çocuğunu geçen sene doğurdu tamAmen doğal yollarla..!! 😂😂Ama şöyle bir şey var bizim sülalede şimdiye kadar çocuğu olmayan çıkmadı inanılmaz Doğurgan bir sülalem var hatta benim anneannem çocuklarıyla beraber vakti zamanında doğurmaya devam etmiş bir kadındı rahmetli :KK70: :KK70: