30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?

Cndys

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
15
5
35
Fiyati 200 kusur ama 6 ay kadar gidio.bende 29 yasindayim.23de basladim bu Tur kremlere.ve cogunu kullandim diyebilrm.ozellikle dermakozmetiklerin.en Etkili sonuc ddf de gordum

bseyhan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
261
0
36
Artık yaş itibari ile ve makyaj yapmaktan dolayı göz kenarı ve altlarında kırışıklıklar oluşmaya başladı. Şu zamana kadar normal nemlendiriciler kullandım ama artık önlem almam gerekiyor. 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?

[Arkadaşlar, 33 yaşı8ndayım. Göz çevremde kırışıklıklar var. Acil bir krem önerirseniz seviniirm. Kesin etkili. Fiyatı önemli değil... lütfen....

benimde 30zuma 1 ay kadar kaldı..yaşlılık psikolojisi içerisindeyim.. ilk defa kendime gece gunduz kremi aldım 1 hafta oluyor ama henüz kullanamadım .. 6 aylık bebeğim var..bi gün sürüp bi gün unutursam bişi olmaz sanırım ama etkiside olmaz diye düşünüyorum.. oriflameden true perfection aldım.. makyajla pek aram yok ama cildim çok kuru olduğundan kırışıklıklar belli özellikle göz çevresi ,,, bide eşimin yanaklarımı çok sıktırarak severdi eskiden o sebeple şimdide sarkmış gibi sanki :KK43: yüüzümden dertliyim yani.

Yeni bir konu açmıştım, kırışıklıklar için henüz Türkiye'de yeni başlayan Jeunesse Global var. İncelemenizi tavsiye ederim.

spagetticanavari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2015
25
1
72
ben de 30 yaşındayım ve en çok korktuğum konu kırışmak.. Cildim çok yağlandığı için her kremş de kullanamıyorum. sizce hem kırışıklık önleyici hem de yağlandırmayan bir krem önerir misiniz bana arkdaşlar?

endulus34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
4.820
2.840
ben de 30 yaşındayım ve en çok korktuğum konu kırışmak.. Cildim çok yağlandığı için her kremş de kullanamıyorum. sizce hem kırışıklık önleyici hem de yağlandırmayan bir krem önerir misiniz bana arkdaşlar?
önce korkma,korku sonun olur,sonra dıştan önemli ama içten takvıye asıl önemli,ben yılarca içten doğru besledım,ve kaymapını yıyorum,eş doş çok hak ettin çok bedel ödedın,karşılığı dıyor,herkes botosk yaptırıyosun dıyor,yok dıyorum,güzellik uzmanı bile aa vıtamın yaptırmışınız yüzüne dedi :),halbuki yok öel bişey :)

Aytensultan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2014
87
23
39
önce korkma,korku sonun olur,sonra dıştan önemli ama içten takvıye asıl önemli,ben yılarca içten doğru besledım,ve kaymapını yıyorum,eş doş çok hak ettin çok bedel ödedın,karşılığı dıyor,herkes botosk yaptırıyosun dıyor,yok dıyorum,güzellik uzmanı bile aa vıtamın yaptırmışınız yüzüne dedi :),halbuki yok öel bişey :)
Beslenmene mi dikkat ettin canım?beslenme önemli tabi ama genetik faktörleri de gözardı etmemek gerekiyor.

spagetticanavari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2015
25
1
72
offf herşey beslenmeye çıkıyor. ben de son 10 yıldır özellikle sürekli çikolata yiyorum :KK43: şeker herşeyi mahvediyor.. bırakmam lazım, cildim için, sağlığım için, kilo vermem için

Oksimoron

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
412
462
çok methini duyup lancome un vissionaire kremini kullanmaya başlamıştım yapısını hiç sevmedim yüzümde kalıp gibi kalıyor sabah yıkarken temizlendiğini hissediyordum ama ufak kırışıklıkları çok kısa sürede doldurdu şok oldum sevmesem de bırakamıyorum ilgilenen olursa bi baksın belki benim yüzümde bıraktığı kalıp hissini siz yaşamazsınız

Sole_Organic

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
9
4
38
Tamamen sertifikalı organik ürünlere yönelebilirsiniz. Son derece etkili çözümler sunuyor.
....

Son düzenleyen: Moderatör:

redzone

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
19
2
Ağustos ayı indirimdeki en önemli ürünlerinden biri bence Nanogold set. SPF 15 korumalı bir krem olan gündüz kremi güneş kaynaklı yaşlanmaya ve güneş lekelerine karşı cildinizi koruyor. Gece kremi ise gündüz oluşan hasarları gece siz uyurken onarıyor.
Araştırmalar, nanogold-ipek kompleksinin cilt yaşlanmasına sebep olan serbest radikallerin oluşumunu azalttığını, ayrıca UV koruma etkisinin de olduğunu gösteriyor.
İpek proteininin yüksek su tutucu özelliği var. Bu sayede cildinizi her zaman ferah hissetmenizi sağlıyor. Ciltteki proteinlerle çok benzer olduğundan cilde uyumu da çok yüksek. İpek ayrıca tek başına UV ışınlarına ve statik elektriğe karşı da koruyucu.
30 yaş sonrası erken yaşlanma etkilerine karşı savaşmak için Nanogold serisi günlük kullanıma uygun, ideal bir başlangıç seti.
Setin içeriği:
- Temizleme Kremi
- Tonik
- Gündüz Kremi
- Gece Kremi
Üyelere özel fiyatı normalde 138,50 TL'yken, 30. yılımıza özel %30 indirimle bu ay 107 TL!

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.688
13.113
Ağustos ayı indirimdeki en önemli ürünlerinden biri bence Nanogold set. SPF 15 korumalı bir krem olan gündüz kremi güneş kaynaklı yaşlanmaya ve güneş lekelerine karşı cildinizi koruyor. Gece kremi ise gündüz oluşan hasarları gece siz uyurken onarıyor.
Araştırmalar, nanogold-ipek kompleksinin cilt yaşlanmasına sebep olan serbest radikallerin oluşumunu azalttığını, ayrıca UV koruma etkisinin de olduğunu gösteriyor.
İpek proteininin yüksek su tutucu özelliği var. Bu sayede cildinizi her zaman ferah hissetmenizi sağlıyor. Ciltteki proteinlerle çok benzer olduğundan cilde uyumu da çok yüksek. İpek ayrıca tek başına UV ışınlarına ve statik elektriğe karşı da koruyucu.
30 yaş sonrası erken yaşlanma etkilerine karşı savaşmak için Nanogold serisi günlük kullanıma uygun, ideal bir başlangıç seti.
Setin içeriği:
- Temizleme Kremi
- Tonik
- Gündüz Kremi
- Gece Kremi
Üyelere özel fiyatı normalde 138,50 TL'yken, 30. yılımıza özel %30 indirimle bu ay 107 TL!
Sürekli her yerde reklam yapıyorsunuz. Site yönetiminin haberi var mı yoksa arada kaynayıp gidiyor musunuz? Artık o derece rahatsız etmeye başladı ki reklamlarınız, insanın alacağı varsa da uzaklaşıyor.

redzone

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2013
19
2
Sürekli her yerde reklam yapıyorsunuz. Site yönetiminin haberi var mı yoksa arada kaynayıp gidiyor musunuz? Artık o derece rahatsız etmeye başladı ki reklamlarınız, insanın alacağı varsa da uzaklaşıyor.
her yerde reklam yapıyorsunuz derken toplam açtıgım konuların sayısına baktım ve güldüm.. sizin için olumsuz olabilir fakat yorum ve konularımı beğenen ve takip eden insanlara da siz saygısızlık yapıyorsunuz.

demi80

ela
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
244
4
Artık yaş itibari ile ve makyaj yapmaktan dolayı göz kenarı ve altlarında kırışıklıklar oluşmaya başladı. Şu zamana kadar normal nemlendiriciler kullandım ama artık önlem almam gerekiyor. 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?
canım ben 35 yaşındayım..yüzüme düzenli bakım yapan biri değilim..gece yatmadan önce mutlaka temizlerim ve aloe vera jell süreürm. göz çevrem ve kaş altı dahil..hiç kırışıklığım yok..ben forever markasının aloe vera jell kullanıyorum.hiç göz kenarı kremi kullanmadım..gündüzleri de sürüyorum dışarı çıkarken..tavsiye ederim tüm cilt için